FOODSINFoods & Inns Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $41,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,06 Mr | ₹12,95 Mr | ₹10,28 Mr | ₹8,21 Mr | ₹5,85 Mr | ₹4,38 Mr | ₹4,31 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,87 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,66 Mr | ₹2,41 Mr | ₹3,42 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,25 Mr | ₹910,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,32 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,69 Mr | ₹3,42 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,34 Mr | ₹989,40 Mn | ₹1,90 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,25 Mr | ₹630,68 Mn | ₹427,22 Mn |
| Net Borç† | ₹4,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,63 Mr | ₹9,86 Mr | ₹10,17 Mr | ₹9,96 Mr | ₹6,32 Mr | ₹3,65 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,20 Mr | ₹3,41 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,48 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,08 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,70 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,20 Mr | ₹460,83 Mn | ₹520,20 Mn | ₹454,59 Mn | ₹399,34 Mn | ₹410,32 Mn | ₹447,94 Mn | ₹660,27 Mn | ₹573,62 Mn | ₹543,24 Mn | ₹377,92 Mn | ₹274,80 Mn | ₹475,81 Mn | ₹386,74 Mn | ₹271,13 Mn | ₹280,41 Mn |
| FAVÖK | ₹1,10 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,10 Mr | ₹572,67 Mn | ₹174,67 Mn | ₹218,66 Mn | ₹156,20 Mn | ₹147,00 Mn | ₹149,66 Mn | ₹179,23 Mn | ₹322,43 Mn | ₹241,63 Mn | ₹166,11 Mn | ₹114,70 Mn | ₹114,74 Mn | ₹370,33 Mn | ₹137,04 Mn | ₹35,09 Mn | ₹80,34 Mn |
| Net Kâr | ₹276,86 Mn | ₹423,14 Mn | ₹367,20 Mn | ₹474,10 Mn | ₹152,91 Mn | ₹39,30 Mn | ₹110,90 Mn | ₹1,09 Mr | ₹34,70 Mn | -₹14,15 Mn | ₹6,05 Mn | ₹124,92 Mn | ₹53,10 Mn | ₹25,10 Mn | -₹49,82 Mn | ₹16,46 Mn | ₹62,23 Mn | ₹21,30 Mn | ₹29,09 Mn | ₹30,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,77 | 6,02 | 6,16 | 8,44 | 3,04 | 0,78 | 2,34 | 21,85 | 0,07 | -0,31 | 0,14 | 2,87 | 1,22 | 0,58 | -1,17 | 0,41 | 1,65 | 0,58 | 0,79 | 0,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹468,83 Mn | -₹868,42 Mn | -₹1,38 Mr | -₹1,61 Mr | -₹517,17 Mn | -₹209,96 Mn | -₹389,50 Mn | -₹508,45 Mn | -₹125,13 Mn | ₹137,28 Mn | -₹477,11 Mn | ₹392,93 Mn | -₹110,18 Mn | -₹85,56 Mn | ₹243,42 Mn | -₹299,85 Mn | -₹149,08 Mn | -₹561,25 Mn | -₹56,35 Mn | -₹7,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹382,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,0% | 34,0% | 45,6% | 41,7% | 38,1% | 37,4% | 31,1% | 26,2% | 52,0% | 50,6% | 63,8% | 53,3% | 62,8% | 66,6% | 65,4% | 51,3% | 59,1% | 62,3% | 50,5% | 46,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,66 | 0,76 | 0,99 | 1,21 | 1,08 | 0,83 | 0,88 | 0,86 | 0,88 | 0,97 | 1,04 | 1,21 | 0,96 | 0,93 | 1,05 | 0,61 | 0,79 | 0,82 | 1,13 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,52 | 1,74 | 1,80 | 1,76 | 1,12 | 0,65 | 0,67 | 0,58 | 0,57 | 0,60 | 0,57 | 0,62 | 0,52 | 0,44 | 0,45 | 0,37 | 0,33 | 0,29 | 0,25 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 18,2% | 17,2% | 17,8% | 19,0% | 12,6% | 13,7% | 13,9% | 12,5% | 12,0% | 13,8% | 18,9% | 19,6% | 22,0% | 14,9% | 13,2% | 25,1% | 23,5% | 19,2% | 25,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,7% | 11,9% | 11,9% | 11,1% | 9,1% | 4,8% | 5,8% | 4,8% | 4,6% | 4,4% | 5,5% | 9,3% | 8,2% | 6,7% | 4,5% | 5,5% | 19,6% | 8,3% | 2,5% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,3% | 3,6% | 4,8% | 2,4% | 1,1% | 2,9% | 33,5% | 1,1% | -0,4% | 0,2% | 3,6% | 1,8% | 1,0% | -2,0% | 0,8% | 3,3% | 1,3% | 2,1% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,4% | -8,8% | -13,6% | -16,2% | -8,2% | -5,7% | -10,3% | -15,6% | -3,9% | 4,0% | -14,7% | 11,3% | -3,8% | -3,5% | 9,6% | -14,4% | -7,9% | -34,1% | -4,0% | -0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |