FORCEMOTForce Motors Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,41 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹65,77 Mr | ₹51,65 Mr | ₹46,65 Mr | ₹43,65 Mr | ₹39,94 Mr | ₹34,94 Mr | ₹30,98 Mr | ₹30,35 Mr | ₹26,84 Mr | ₹27,24 Mr | ₹23,19 Mr | ₹20,09 Mr | ₹18,08 Mr | ₹17,29 Mr | ₹16,81 Mr | ₹10,48 Mr | ₹7,88 Mr | ₹12,30 Mr | ₹10,98 Mr | ₹9,96 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹23,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹41,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹174,30 Mn | ₹5,25 Mr | ₹9,55 Mr | ₹10,69 Mr | ₹6,42 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,86 Mr | ₹1,30 Mn | ₹2,00 Mr | ₹136,00 Mn | ₹207,91 Mn | ₹525,37 Mn | ₹689,23 Mn | ₹596,90 Mn | ₹2,50 Mr | ₹1,48 Mr | ₹3,04 Mr | ₹4,86 Mr | ₹3,41 Mr |
| Net Borç† | -₹18,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹90,57 Mr | ₹80,71 Mr | ₹69,92 Mr | ₹50,29 Mr | ₹32,40 Mr | ₹19,88 Mr | ₹30,81 Mr | ₹36,52 Mr | ₹34,31 Mr | ₹30,69 Mr | ₹30,25 Mr | ₹23,35 Mr | ₹19,96 Mr | ₹19,17 Mr | ₹19,98 Mr | ₹14,80 Mr | ₹9,56 Mr | ₹8,89 Mr | ₹10,09 Mr | ₹9,74 Mr |
| Brüt Kâr | ₹15,25 Mr | ₹11,07 Mr | ₹8,81 Mr | ₹2,90 Mr | ₹115,20 Mn | -₹47,90 Mn | ₹2,42 Mr | ₹2,75 Mr | ₹3,38 Mr | ₹3,80 Mr | ₹3,95 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,39 Mr | ₹726,00 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,19 Mr | ₹452,64 Mn | ₹460,78 Mn | -₹283,98 Mn | ₹20,50 Mn |
| FAVÖK | ₹15,12 Mr | ₹11,20 Mr | ₹9,17 Mr | ₹3,43 Mr | ₹680,30 Mn | ₹494,10 Mn | ₹2,82 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,77 Mr | ₹1,19 Mr | ₹766,28 Mn | -₹1,74 Mn | ₹357,27 Mn | ₹577,42 Mn | ₹78,92 Mn | -₹2,28 Mr | -₹961,89 Mn | -₹751,55 Mn |
| Net Kâr | ₹12,12 Mr | ₹8,01 Mr | ₹3,88 Mr | ₹1,34 Mr | -₹910,80 Mn | -₹1,24 Mr | ₹501,70 Mn | ₹1,43 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,02 Mr | ₹778,47 Mn | ₹144,22 Mn | ₹8,24 Mr | ₹586,18 Mn | ₹604,23 Mn | ₹550,88 Mn | -₹1,50 Mr | -₹612,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 919,56 | 607,71 | 294,54 | 101,42 | -69,12 | -93,83 | 38,08 | 108,78 | 111,66 | 136,68 | 135,77 | 77,06 | 59,08 | 10,95 | 625,62 | 44,49 | 45,86 | 41,81 | -113,60 | -46,51 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,91 Mr | ₹11,68 Mr | ₹7,48 Mr | ₹2,01 Mr | -₹4,29 Mr | -₹4,64 Mr | -₹552,30 Mn | -₹1,83 Mr | -₹369,40 Mn | ₹2,42 Mr | ₹393,60 Mn | ₹1,21 Mr | -₹16,35 Mn | -₹2,25 Mr | -₹3,79 Mr | -₹1,09 Mr | ₹196,85 Mn | -₹4,16 Mr | -₹1,32 Mr | -₹1,63 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹5,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,3% | 11,2% | 21,9% | 26,8% | 18,4% | 10,0% | 9,4% | 0,0% | 7,4% | 0,6% | 1,0% | 2,9% | 4,0% | 3,6% | 23,8% | 18,8% | 24,7% | 44,3% | 34,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,56 | 1,50 | 1,15 | 0,81 | 0,57 | 0,99 | 1,20 | 1,28 | 1,13 | 1,30 | 1,16 | 1,10 | 1,11 | 1,19 | 1,41 | 1,21 | 0,72 | 0,92 | 0,98 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,16 | 1,92 | 1,67 | 1,20 | 0,77 | 0,47 | 0,73 | 0,87 | 0,82 | 0,73 | 0,72 | 0,56 | 0,48 | 0,46 | 0,48 | 0,35 | 0,23 | 0,21 | 0,24 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,8% | 13,7% | 12,6% | 5,8% | 0,4% | -0,2% | 7,8% | 7,5% | 9,8% | 12,4% | 13,1% | 9,1% | 7,0% | 3,8% | 5,1% | 8,0% | 4,7% | 5,2% | -2,8% | 0,2% |
| FAVÖK Marjı | 16,7% | 13,9% | 13,1% | 6,8% | 2,1% | 2,5% | 9,1% | 7,9% | 8,4% | 8,8% | 9,2% | 5,1% | 3,8% | -0,0% | 1,8% | 3,9% | 0,8% | -25,6% | -9,5% | -7,7% |
| Net Kâr Marjı | 13,4% | 9,9% | 5,6% | 2,7% | -2,8% | -6,2% | 1,6% | 3,9% | 4,3% | 5,9% | 5,9% | 4,3% | 3,9% | 0,8% | 41,3% | 4,0% | 6,3% | 6,2% | -14,8% | -6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 14,5% | 10,7% | 4,0% | -13,2% | -23,3% | -1,8% | -5,0% | -1,1% | 7,9% | 1,3% | 5,2% | -0,1% | -11,7% | -19,0% | -7,3% | 2,1% | -46,8% | -13,1% | -16,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |