FORTISFortis Healthcare Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,83 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹159,66 Mr | ₹136,92 Mr | ₹132,89 Mr | ₹124,34 Mr | ₹118,85 Mr | ₹111,55 Mr | ₹113,48 Mr | ₹119,51 Mr | ₹86,22 Mr | ₹97,17 Mr | ₹72,32 Mr | ₹77,41 Mr | ₹78,85 Mr | ₹135,81 Mr | ₹124,28 Mr | ₹47,68 Mr | ₹77,62 Mr | ₹18,20 Mr | ₹17,03 Mr | ₹11,48 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹57,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹101,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹34,73 Mr | ₹24,75 Mr | ₹11,55 Mr | ₹9,26 Mr | ₹12,55 Mr | ₹15,31 Mr | ₹15,94 Mr | ₹20,10 Mr | ₹19,62 Mr | ₹22,17 Mr | ₹15,13 Mr | ₹17,84 Mr | ₹18,91 Mr | ₹64,75 Mr | ₹68,68 Mr | ₹10,94 Mr | ₹54,79 Mr | ₹4,78 Mr | ₹3,81 Mr | ₹5,92 Mr |
| Net Borç† | ₹29,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹90,68 Mr | ₹77,40 Mr | ₹68,52 Mr | ₹62,24 Mr | ₹56,57 Mr | ₹39,80 Mr | ₹45,70 Mr | ₹44,37 Mr | ₹45,31 Mr | ₹45,50 Mr | ₹41,76 Mr | ₹39,18 Mr | ₹36,19 Mr | ₹41,87 Mr | ₹29,46 Mr | ₹14,69 Mr | ₹9,38 Mr | ₹6,31 Mr | ₹5,07 Mr | ₹5,12 Mr |
| Brüt Kâr | ₹25,62 Mr | ₹20,91 Mr | ₹17,05 Mr | ₹13,99 Mr | ₹12,68 Mr | ₹5,21 Mr | ₹8,27 Mr | ₹7,30 Mr | ₹7,12 Mr | ₹6,74 Mr | ₹4,77 Mr | ₹4,30 Mr | ₹3,72 Mr | ₹6,31 Mr | ₹5,93 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,01 Mr | ₹523,16 Mn | -₹110,48 Mn | -₹206,17 Mn |
| FAVÖK | ₹20,40 Mr | ₹15,72 Mr | ₹12,45 Mr | ₹10,43 Mr | ₹10,22 Mr | ₹3,95 Mr | ₹5,83 Mr | ₹2,47 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,39 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,00 Mr | ₹316,78 Mn | ₹3,05 Mr | ₹3,71 Mr | ₹713,15 Mn | ₹1,44 Mr | ₹871,13 Mn | ₹192,47 Mn | ₹471,35 Mn |
| Net Kâr | ₹10,42 Mr | ₹7,74 Mr | ₹5,99 Mr | ₹5,89 Mr | ₹5,55 Mr | -₹1,10 Mr | ₹579,36 Mn | -₹2,99 Mr | -₹10,09 Mr | ₹4,22 Mr | ₹184,24 Mn | -₹1,44 Mr | ₹1,23 Mr | ₹5,00 Mr | ₹722,22 Mn | ₹1,25 Mr | ₹694,81 Mn | ₹144,18 Mn | -₹555,97 Mn | -₹962,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,80 | 10,26 | 7,93 | 7,80 | 7,35 | -1,45 | 0,77 | -3,70 | -19,46 | 8,87 | 0,13 | -3,11 | 2,70 | 12,33 | 1,78 | 3,26 | 2,61 | 0,64 | -2,49 | -5,63 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹3,98 Mr | ₹5,25 Mr | ₹908,32 Mn | ₹2,74 Mr | ₹5,41 Mr | ₹1,95 Mr | -₹1,27 Mr | ₹3,74 Mr | ₹2,06 Mr | ₹9,14 Mr | -₹546,93 Mn | -₹2,95 Mr | -₹3,85 Mr | ₹6,98 Mr | -₹4,50 Mr | -₹4,99 Mr | -₹9,37 Mr | -₹1,18 Mr | -₹1,40 Mr | -₹996,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹9,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,7% | 18,1% | 8,7% | 7,4% | 10,6% | 13,7% | 14,0% | 16,8% | 22,8% | 22,8% | 20,9% | 23,0% | 24,0% | 47,7% | 55,3% | 23,0% | 70,6% | 26,3% | 22,4% | 51,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,57 | 0,52 | 0,50 | 0,48 | 0,36 | 0,40 | 0,37 | 0,53 | 0,47 | 0,58 | 0,51 | 0,46 | 0,31 | 0,24 | 0,31 | 0,12 | 0,35 | 0,30 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,76 | 0,67 | 0,61 | 0,56 | 0,39 | 0,45 | 0,44 | 0,45 | 0,45 | 0,41 | 0,39 | 0,36 | 0,41 | 0,29 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,2% | 27,0% | 24,9% | 22,5% | 22,4% | 13,1% | 18,1% | 16,4% | 15,7% | 14,8% | 11,4% | 11,0% | 10,3% | 15,1% | 20,1% | 19,0% | 21,4% | 8,3% | -2,2% | -4,0% |
| FAVÖK Marjı | 22,5% | 20,3% | 18,2% | 16,8% | 18,1% | 9,9% | 12,8% | 5,6% | 7,4% | 7,5% | 4,5% | 2,6% | 0,9% | 7,3% | 12,6% | 4,9% | 15,3% | 13,8% | 3,8% | 9,2% |
| Net Kâr Marjı | 11,5% | 10,0% | 8,7% | 9,5% | 9,8% | -2,8% | 1,3% | -6,7% | -22,3% | 9,3% | 0,4% | -3,7% | 3,4% | 11,9% | 2,5% | 8,5% | 7,4% | 2,3% | -11,0% | -18,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | 6,8% | 1,3% | 4,4% | 9,6% | 4,9% | -2,8% | 8,4% | 4,5% | 20,1% | -1,3% | -7,5% | -10,6% | 16,7% | -15,3% | -33,9% | -99,9% | -18,7% | -27,6% | -19,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |