GAELGujarat Ambuja Exports Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $744,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹41,60 Mr | ₹35,87 Mr | ₹33,10 Mr | ₹29,52 Mr | ₹27,53 Mr | ₹21,63 Mr | ₹17,53 Mr | ₹17,43 Mr | ₹18,95 Mr | ₹17,09 Mr | ₹14,22 Mr | ₹12,86 Mr | ₹13,12 Mr | ₹12,04 Mr | ₹11,40 Mr | ₹9,95 Mr | ₹7,72 Mr | ₹6,37 Mr | ₹10,53 Mr | ₹5,81 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹87,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹32,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,41 Mr | ₹2,29 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,78 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,60 Mr | ₹2,17 Mr | ₹6,47 Mr | ₹6,36 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,11 Mr | ₹4,02 Mr | ₹1,83 Mr | ₹3,61 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,79 Mr | ₹903,90 Mn | ₹5,16 Mr | ₹1,84 Mr |
| Net Borç† | -₹4,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹57,29 Mr | ₹46,13 Mr | ₹49,27 Mr | ₹49,09 Mr | ₹46,70 Mr | ₹47,05 Mr | ₹38,17 Mr | ₹40,21 Mr | ₹33,31 Mr | ₹33,27 Mr | ₹27,31 Mr | ₹25,26 Mr | ₹30,69 Mr | ₹30,04 Mr | ₹21,08 Mr | ₹19,59 Mr | ₹14,28 Mr | ₹16,21 Mr | ₹18,35 Mr | ₹14,05 Mr |
| Brüt Kâr | ₹7,32 Mr | ₹5,78 Mr | ₹6,46 Mr | ₹6,99 Mr | ₹8,91 Mr | ₹7,32 Mr | ₹3,49 Mr | ₹4,97 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,34 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,48 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,51 Mr | ₹2,46 Mr | ₹1,65 Mr |
| FAVÖK | ₹4,95 Mr | ₹4,23 Mr | ₹4,53 Mr | ₹4,87 Mr | ₹6,93 Mr | ₹5,40 Mr | ₹3,00 Mr | ₹3,76 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,68 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,13 Mr | ₹881,60 Mn | ₹1,50 Mr | ₹954,11 Mn |
| Net Kâr | ₹3,04 Mr | ₹2,49 Mr | ₹3,46 Mr | ₹3,30 Mr | ₹4,75 Mr | ₹3,38 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,04 Mr | ₹840,90 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,13 Mr | ₹499,10 Mn | ₹931,90 Mn | ₹607,20 Mn | ₹242,50 Mn | ₹714,40 Mn | ₹467,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,63 | 5,44 | 7,54 | 7,20 | 10,37 | 7,37 | 3,18 | 4,32 | 3,92 | 2,88 | 1,87 | 1,52 | 2,01 | 2,04 | 0,90 | 1,69 | 1,10 | 0,44 | 1,29 | 0,84 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹919,40 Mn | ₹991,50 Mn | ₹511,30 Mn | ₹920,80 Mn | ₹3,37 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,55 Mr | ₹4,64 Mr | -₹46,00 Mn | -₹1,32 Mr | ₹93,10 Mn | ₹1,14 Mr | -₹2,40 Mr | ₹1,94 Mr | -₹1,48 Mr | -₹169,80 Mn | -₹697,60 Mn | ₹3,17 Mr | -₹1,78 Mr | ₹375,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,6% | 6,4% | 6,0% | 7,7% | 10,1% | 7,6% | 9,1% | 12,5% | 34,1% | 37,2% | 23,1% | 24,2% | 30,6% | 15,2% | 31,6% | 23,4% | 23,2% | 14,2% | 48,9% | 31,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,29 | 1,49 | 1,66 | 1,70 | 2,18 | 2,18 | 2,31 | 1,76 | 1,95 | 1,92 | 1,96 | 2,34 | 2,50 | 1,85 | 1,97 | 1,85 | 2,54 | 1,74 | 2,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,74 | 1,40 | 1,50 | 1,49 | 1,42 | 1,43 | 1,16 | 1,22 | 1,01 | 1,01 | 0,83 | 0,77 | 0,93 | 0,91 | 0,64 | 0,59 | 0,43 | 0,49 | 0,56 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | 12,5% | 13,1% | 14,2% | 19,1% | 15,6% | 9,1% | 12,4% | 10,7% | 10,1% | 8,5% | 8,1% | 8,8% | 8,2% | 8,1% | 10,3% | 9,9% | 9,3% | 13,4% | 11,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 9,2% | 9,2% | 9,9% | 14,8% | 11,5% | 7,9% | 9,4% | 8,5% | 8,1% | 6,9% | 6,5% | 6,2% | 6,2% | 5,2% | 7,8% | 7,9% | 5,4% | 8,2% | 6,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 5,4% | 7,0% | 6,7% | 10,2% | 7,2% | 3,8% | 4,9% | 5,4% | 4,8% | 3,8% | 3,3% | 3,6% | 3,8% | 2,4% | 4,8% | 4,3% | 1,5% | 3,9% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | 2,1% | 1,0% | 1,9% | 7,2% | 3,2% | 4,1% | 11,5% | -0,1% | -4,0% | 0,3% | 4,5% | -7,8% | 6,5% | -7,0% | -0,9% | -4,9% | 19,6% | -9,7% | 2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |