GANDHITUBEGandhi Special Tubes Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $112,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,41 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,62 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,12 Mr | ₹961,18 Mn | ₹835,93 Mn | ₹677,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹64,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹250,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,02 Mn | ₹2,49 Mn | ₹2,82 Mn | ₹3,14 Mn | ₹3,98 Mn | ₹3,19 Mn | ₹3,03 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,87 Mn | ₹5,69 Mn | ₹8,52 Mn |
| Net Borç† | -₹125,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,92 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,13 Mr | ₹808,48 Mn | ₹1,23 Mr | ₹1,14 Mr | ₹975,63 Mn | ₹893,97 Mn | ₹918,91 Mn | ₹835,22 Mn | ₹933,92 Mn | ₹1,06 Mr | ₹920,17 Mn | ₹776,75 Mn | ₹560,70 Mn | ₹777,53 Mn | ₹614,10 Mn |
| Brüt Kâr | ₹849,42 Mn | ₹697,88 Mn | ₹658,90 Mn | ₹608,33 Mn | ₹500,44 Mn | ₹439,47 Mn | ₹240,75 Mn | ₹439,24 Mn | ₹411,30 Mn | ₹308,14 Mn | ₹229,64 Mn | ₹201,37 Mn | ₹226,64 Mn | ₹271,76 Mn | ₹439,87 Mn | ₹370,01 Mn | ₹301,93 Mn | ₹188,68 Mn | ₹317,78 Mn | ₹240,89 Mn |
| FAVÖK | ₹850,69 Mn | ₹697,32 Mn | ₹657,24 Mn | ₹616,10 Mn | ₹505,95 Mn | ₹453,79 Mn | ₹249,54 Mn | ₹456,39 Mn | ₹421,36 Mn | ₹333,50 Mn | ₹267,32 Mn | ₹234,45 Mn | ₹261,52 Mn | ₹299,76 Mn | ₹418,82 Mn | ₹402,18 Mn | ₹337,48 Mn | ₹219,71 Mn | ₹304,45 Mn | ₹226,00 Mn |
| Net Kâr | ₹683,64 Mn | ₹586,74 Mn | ₹555,79 Mn | ₹473,37 Mn | ₹385,66 Mn | ₹361,52 Mn | ₹213,73 Mn | ₹386,31 Mn | ₹335,65 Mn | ₹308,06 Mn | ₹185,50 Mn | ₹157,96 Mn | ₹173,08 Mn | ₹220,63 Mn | ₹298,17 Mn | ₹262,92 Mn | ₹253,33 Mn | ₹159,27 Mn | ₹188,44 Mn | ₹128,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 56,26 | 48,28 | 45,74 | 38,95 | 30,66 | 27,98 | 15,93 | 27,96 | 22,85 | 20,96 | 12,62 | 10,75 | 11,78 | 15,01 | 20,29 | 17,89 | 17,24 | 10,84 | 12,82 | 8,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹554,90 Mn | ₹450,25 Mn | ₹254,49 Mn | ₹458,97 Mn | ₹291,43 Mn | ₹335,68 Mn | ₹210,71 Mn | ₹299,74 Mn | ₹345,43 Mn | ₹221,24 Mn | ₹298,90 Mn | ₹132,01 Mn | ₹56,68 Mn | ₹14,38 Mn | ₹264,35 Mn | ₹286,13 Mn | ₹215,46 Mn | ₹182,23 Mn | ₹26,43 Mn | ₹22,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹19,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,7% | 1,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,60 | 0,70 | 0,83 | 0,82 | 0,59 | 0,50 | 0,55 | 0,58 | 0,47 | 0,49 | 0,53 | 0,48 | 0,57 | 0,70 | 0,70 | 0,69 | 0,58 | 0,93 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,55 | 0,54 | 0,53 | 0,43 | 0,36 | 0,26 | 0,39 | 0,36 | 0,31 | 0,28 | 0,29 | 0,26 | 0,30 | 0,34 | 0,29 | 0,25 | 0,18 | 0,25 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,3% | 40,4% | 38,6% | 36,3% | 36,6% | 38,8% | 29,8% | 35,8% | 36,1% | 31,6% | 25,7% | 21,9% | 27,1% | 29,1% | 41,4% | 40,2% | 38,9% | 33,7% | 40,9% | 39,2% |
| FAVÖK Marjı | 44,4% | 40,4% | 38,5% | 36,8% | 37,0% | 40,0% | 30,9% | 37,2% | 37,0% | 34,2% | 29,9% | 25,5% | 31,3% | 32,1% | 39,4% | 43,7% | 43,4% | 39,2% | 39,2% | 36,8% |
| Net Kâr Marjı | 35,6% | 34,0% | 32,5% | 28,3% | 28,2% | 31,9% | 26,4% | 31,5% | 29,5% | 31,6% | 20,8% | 17,2% | 20,7% | 23,6% | 28,1% | 28,6% | 32,6% | 28,4% | 24,2% | 21,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,9% | 26,1% | 14,9% | 27,4% | 21,3% | 29,6% | 26,1% | 24,5% | 30,3% | 22,7% | 33,4% | 14,4% | 6,8% | 1,5% | 24,9% | 31,1% | 27,7% | 32,5% | 3,4% | 3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |