GANECOSGanesha Ecosphere Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $276,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹20,37 Mr | ₹19,60 Mr | ₹16,43 Mr | ₹13,31 Mr | ₹10,99 Mr | ₹7,50 Mr | ₹6,69 Mr | ₹6,20 Mr | ₹5,58 Mr | ₹4,34 Mr | ₹4,14 Mr | ₹4,43 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,06 Mr | ₹836,01 Mn | ₹581,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹12,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,96 Mr | ₹5,56 Mr | ₹3,99 Mr | ₹5,05 Mr | ₹3,58 Mr | ₹1,27 Mr | ₹917,55 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,77 Mr | ₹925,78 Mn | ₹798,81 Mn | ₹588,51 Mn | ₹613,53 Mn | ₹466,02 Mn | ₹279,15 Mn |
| Net Borç† | ₹3,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,46 Mr | ₹14,39 Mr | ₹10,99 Mr | ₹11,76 Mr | ₹10,15 Mr | ₹7,48 Mr | ₹8,86 Mr | ₹10,18 Mr | ₹7,49 Mr | ₹6,70 Mr | ₹6,46 Mr | ₹6,22 Mr | ₹4,99 Mr | ₹4,35 Mr | ₹3,85 Mr | ₹2,91 Mr | ₹1,99 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,05 Mr | ₹626,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,29 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,00 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,54 Mr | ₹956,52 Mn | ₹825,92 Mn | ₹768,08 Mn | ₹661,85 Mn | ₹609,89 Mn | ₹553,03 Mn | ₹501,38 Mn | ₹435,75 Mn | ₹298,20 Mn | ₹230,14 Mn | ₹156,64 Mn | ₹87,59 Mn |
| FAVÖK | ₹1,11 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,10 Mr | ₹834,98 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,32 Mr | ₹843,85 Mn | ₹754,01 Mn | ₹735,03 Mn | ₹619,66 Mn | ₹540,96 Mn | ₹488,48 Mn | ₹414,51 Mn | ₹354,22 Mn | ₹239,62 Mn | ₹194,03 Mn | ₹113,78 Mn | ₹66,32 Mn |
| Net Kâr | ₹382,13 Mn | ₹1,03 Mr | ₹405,72 Mn | ₹694,60 Mn | ₹619,69 Mn | ₹435,21 Mn | ₹636,79 Mn | ₹619,55 Mn | ₹352,31 Mn | ₹298,26 Mn | ₹248,11 Mn | ₹226,50 Mn | ₹254,55 Mn | ₹237,86 Mn | ₹204,85 Mn | ₹179,01 Mn | ₹88,91 Mn | ₹43,01 Mn | ₹37,51 Mn | ₹19,88 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,45 | 39,89 | 18,15 | 31,82 | 28,39 | 19,94 | 29,17 | 28,75 | 18,37 | 15,55 | 12,84 | 13,34 | 16,74 | 15,52 | 14,10 | 12,06 | 8,08 | 3,83 | 3,62 | 2,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹331,89 Mn | -₹1,89 Mr | -₹1,44 Mr | -₹1,89 Mr | -₹2,19 Mr | -₹366,77 Mn | ₹459,20 Mn | ₹484,78 Mn | -₹604,92 Mn | ₹242,26 Mn | ₹373,49 Mn | -₹123,53 Mn | -₹553,94 Mn | -₹650,11 Mn | -₹119,40 Mn | -₹211,01 Mn | ₹2,41 Mn | -₹146,70 Mn | -₹168,05 Mn | -₹159,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,3% | 28,4% | 24,3% | 38,0% | 32,6% | 16,9% | 13,7% | 16,8% | 35,4% | 31,4% | 36,3% | 43,8% | 54,3% | 54,8% | 42,5% | 47,1% | 49,5% | 57,9% | 55,7% | 48,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,73 | 0,67 | 0,88 | 0,92 | 1,00 | 1,33 | 1,64 | 1,34 | 1,54 | 1,56 | 1,40 | 1,21 | 1,35 | 1,77 | 1,72 | 1,67 | 1,27 | 1,26 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,13 | 1,13 | 0,86 | 0,92 | 0,80 | 0,59 | 0,69 | 0,80 | 0,59 | 0,52 | 0,51 | 0,49 | 0,39 | 0,34 | 0,30 | 0,23 | 0,16 | 0,11 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,9% | 14,9% | 12,3% | 14,2% | 14,8% | 13,4% | 14,4% | 15,1% | 12,8% | 12,3% | 11,9% | 10,6% | 12,2% | 12,7% | 13,0% | 15,0% | 15,0% | 17,0% | 14,9% | 14,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,7% | 12,9% | 10,5% | 11,1% | 10,8% | 11,2% | 12,7% | 12,9% | 11,3% | 11,3% | 11,4% | 10,0% | 10,8% | 11,2% | 10,8% | 12,2% | 12,0% | 14,4% | 10,8% | 10,6% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 7,2% | 3,7% | 5,9% | 6,1% | 5,8% | 7,2% | 6,1% | 4,7% | 4,5% | 3,8% | 3,6% | 5,1% | 5,5% | 5,3% | 6,1% | 4,5% | 3,2% | 3,6% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | -13,2% | -13,1% | -16,0% | -21,6% | -4,9% | 5,2% | 4,8% | -8,1% | 3,6% | 5,8% | -2,0% | -11,1% | -14,9% | -3,1% | -7,2% | 0,1% | -10,9% | -15,9% | -25,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |