GANESHBEGanesh Benzoplast Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $94,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,50 Mr | ₹7,24 Mr | ₹6,77 Mr | ₹5,33 Mr | ₹3,98 Mr | ₹3,78 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,65 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,23 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,57 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹80,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹757,96 Mn | ₹637,57 Mn | ₹567,65 Mn | ₹619,69 Mn | ₹256,53 Mn | ₹591,79 Mn | ₹617,74 Mn | ₹660,47 Mn | ₹860,65 Mn | ₹1,77 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,87 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,42 Mr | ₹3,26 Mr | ₹4,29 Mr | ₹4,41 Mr |
| Net Borç† | -₹116,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,11 Mr | ₹3,74 Mr | ₹4,77 Mr | ₹4,21 Mr | ₹3,57 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,47 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,01 Mr | ₹956,38 Mn | ₹712,06 Mn | ₹390,92 Mn | ₹499,49 Mn | ₹431,97 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,68 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,00 Mr | ₹837,65 Mn | ₹639,47 Mn | ₹543,27 Mn | ₹421,75 Mn | ₹416,79 Mn | ₹274,67 Mn | ₹282,81 Mn | ₹415,85 Mn | ₹248,60 Mn | ₹215,24 Mn | ₹179,06 Mn | -₹306,85 Mn | -₹27,59 Mn | -₹250,03 Mn |
| FAVÖK | ₹1,01 Mr | ₹1,10 Mr | ₹967,69 Mn | ₹886,49 Mn | ₹622,62 Mn | ₹803,09 Mn | ₹636,25 Mn | ₹565,44 Mn | ₹520,53 Mn | ₹379,61 Mn | ₹374,26 Mn | ₹231,06 Mn | ₹362,30 Mn | ₹398,35 Mn | ₹334,84 Mn | ₹304,58 Mn | ₹217,05 Mn | -₹86,24 Mn | ₹204,05 Mn | ₹17,30 Mn |
| Net Kâr | ₹726,71 Mn | ₹374,03 Mn | ₹614,41 Mn | ₹550,79 Mn | ₹326,89 Mn | ₹218,85 Mn | ₹336,56 Mn | ₹312,67 Mn | ₹806,88 Mn | ₹127,54 Mn | ₹481,61 Mn | ₹790.000 | ₹1,28 Mn | ₹87,28 Mn | ₹11,80 Mn | ₹1,03 Mn | -₹106,57 Mn | ₹7,02 Mn | -₹16,59 Mn | -₹237,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,09 | 5,20 | 9,07 | 8,58 | 5,24 | 3,92 | 6,50 | 6,04 | 15,58 | 2,46 | 9,30 | 0,02 | 0,02 | 1,69 | 0,23 | 0,02 | -2,21 | 0,24 | -0,57 | -0,81 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹91,88 Mn | ₹203,47 Mn | ₹37,80 Mn | -₹26,74 Mn | ₹652,15 Mn | ₹366,14 Mn | ₹43,13 Mn | ₹228,64 Mn | ₹102,63 Mn | ₹111,42 Mn | ₹64,54 Mn | ₹124,09 Mn | ₹42,69 Mn | ₹68,28 Mn | ₹67,70 Mn | ₹52,97 Mn | -₹2,39 Mn | ₹395,43 Mn | ₹43,29 Mn | -₹152,26 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹643,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,9% | 8,8% | 8,4% | 11,6% | 6,5% | 15,7% | 22,8% | 26,3% | 36,1% | 71,2% | 91,5% | 101,1% | 103,0% | 103,5% | 128,3% | 63,5% | 64,7% | 145,9% | 137,5% | 123,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,52 | 0,70 | 0,79 | 0,90 | 0,71 | 0,91 | 0,84 | 0,71 | 0,47 | 0,56 | 0,48 | 0,43 | 0,44 | 0,45 | 0,44 | 0,32 | 0,18 | 0,16 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,67 | 0,61 | 0,77 | 0,68 | 0,58 | 0,44 | 0,40 | 0,34 | 0,27 | 0,19 | 0,19 | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,06 | 0,08 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,8% | 40,4% | 30,7% | 29,9% | 28,4% | 37,1% | 34,0% | 30,3% | 32,2% | 35,9% | 35,0% | 22,7% | 24,5% | 35,2% | 24,5% | 22,5% | 25,1% | -78,5% | -5,5% | -57,9% |
| FAVÖK Marjı | 24,5% | 29,3% | 20,3% | 21,1% | 17,4% | 29,7% | 25,8% | 26,8% | 30,8% | 32,3% | 31,4% | 19,1% | 31,4% | 33,7% | 33,0% | 31,8% | 30,5% | -22,1% | 40,9% | 4,0% |
| Net Kâr Marjı | 17,7% | 10,0% | 12,9% | 13,1% | 9,1% | 8,1% | 13,7% | 14,8% | 47,8% | 10,9% | 40,4% | 0,1% | 0,1% | 7,4% | 1,2% | 0,1% | -15,0% | 1,8% | -3,3% | -55,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | 5,4% | 0,8% | -0,6% | 18,2% | 13,5% | 1,7% | 10,8% | 6,1% | 9,5% | 5,4% | 10,2% | 3,7% | 5,8% | 6,7% | 5,5% | -0,3% | 101,2% | 8,7% | -35,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |