GEECEEGeeCee Ventures Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $82,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹14,14 Mr | ₹11,92 Mr | ₹7,29 Mr | ₹6,18 Mr | ₹5,71 Mr | ₹5,42 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,80 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,93 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,13 Mr | ₹3,86 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,62 Mr | ₹2,70 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹8,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,02 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹5,90 Mn | ₹8,77 Mn | ₹1,38 Mn | ₹2,00 Mn | ₹3,18 Mn | ₹250.000 | ₹1,25 Mn | ₹2,26 Mn | ₹941,53 Mn | ₹1,31 Mr | ₹802,49 Mn |
| Net Borç† | -₹2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹262,69 Mn | ₹1,03 Mr | ₹685,85 Mn | ₹352,30 Mn | ₹875,66 Mn | ₹358,05 Mn | ₹317,94 Mn | ₹1,25 Mr | ₹1,02 Mr | ₹798,26 Mn | ₹1,25 Mr | ₹568,37 Mn | ₹628,57 Mn | ₹283,59 Mn | ₹105,64 Mn | ₹176,40 Mn | ₹3,32 Mr | ₹3,70 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,02 Mr |
| Brüt Kâr | ₹153,64 Mn | ₹419,57 Mn | ₹259,88 Mn | ₹191,09 Mn | ₹257,89 Mn | ₹167,19 Mn | ₹151,98 Mn | ₹315,81 Mn | -₹588,54 Mn | ₹247,47 Mn | ₹217,41 Mn | ₹105,29 Mn | ₹103,40 Mn | ₹35,45 Mn | -₹32,14 Mn | -₹685,29 Mn | ₹316,71 Mn | ₹1,11 Mr | ₹953,01 Mn | ₹528,39 Mn |
| FAVÖK | ₹45,41 Mn | ₹302,74 Mn | ₹173,67 Mn | ₹105,26 Mn | ₹188,92 Mn | ₹103,42 Mn | ₹80,80 Mn | ₹164,55 Mn | -₹669,99 Mn | ₹163,04 Mn | ₹184,59 Mn | ₹81,81 Mn | ₹98,62 Mn | ₹32,09 Mn | -₹46,11 Mn | -₹728,07 Mn | ₹135,24 Mn | ₹463,41 Mn | ₹472,31 Mn | ₹353,69 Mn |
| Net Kâr | ₹420,82 Mn | ₹467,62 Mn | ₹372,49 Mn | ₹116,27 Mn | ₹193,47 Mn | ₹102,66 Mn | ₹160,97 Mn | ₹362,06 Mn | ₹309,18 Mn | ₹284,64 Mn | ₹359,54 Mn | ₹134,93 Mn | ₹72,92 Mn | ₹79,98 Mn | ₹374,12 Mn | ₹108,60 Mn | ₹1,07 Mr | ₹294,33 Mn | ₹249,79 Mn | ₹187,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 20,12 | 22,36 | 17,81 | 5,56 | 9,25 | 4,91 | 7,61 | 16,66 | 14,23 | 13,10 | 16,55 | 6,21 | 3,83 | 4,13 | 18,15 | 5,27 | 43,17 | 11,93 | 10,12 | 7,59 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,18 Mr | ₹2,37 Mr | -₹128,19 Mn | ₹114,58 Mn | -₹1,08 Mr | ₹305,82 Mn | ₹156,90 Mn | ₹665,17 Mn | ₹548,05 Mn | -₹160,90 Mn | ₹164,64 Mn | ₹217,82 Mn | ₹243,41 Mn | -₹1,21 Mr | ₹179,07 Mn | ₹653,12 Mn | ₹141,99 Mn | ₹83,88 Mn | -₹475,18 Mn | -₹447,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹6,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 26,4% | 36,3% | 29,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,09 | 0,09 | 0,06 | 0,15 | 0,07 | 0,07 | 0,26 | 0,23 | 0,19 | 0,32 | 0,15 | 0,19 | 0,09 | 0,03 | 0,05 | 0,85 | 1,04 | 0,79 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,12 | 0,08 | 0,04 | 0,10 | 0,04 | 0,04 | 0,15 | 0,12 | 0,10 | 0,15 | 0,07 | 0,08 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,40 | 0,44 | 0,34 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,5% | 40,8% | 37,9% | 54,2% | 29,5% | 46,7% | 47,8% | 25,2% | -57,6% | 31,0% | 17,5% | 18,5% | 16,4% | 12,5% | -30,4% | -388,5% | 9,5% | 29,8% | 33,1% | 26,1% |
| FAVÖK Marjı | 17,3% | 29,4% | 25,3% | 29,9% | 21,6% | 28,9% | 25,4% | 13,1% | -65,6% | 20,4% | 14,8% | 14,4% | 15,7% | 11,3% | -43,6% | -412,7% | 4,1% | 12,5% | 16,4% | 17,5% |
| Net Kâr Marjı | 160,2% | 45,4% | 54,3% | 33,0% | 22,1% | 28,7% | 50,6% | 28,9% | 30,3% | 35,7% | 28,9% | 23,7% | 11,6% | 28,2% | 354,2% | 61,6% | 32,1% | 7,9% | 8,7% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -448,7% | 230,1% | -18,7% | 32,5% | -123,5% | 85,4% | 49,3% | 53,1% | 53,6% | -20,2% | 13,2% | 38,3% | 38,7% | -426,6% | 169,5% | 370,3% | 4,3% | 2,3% | -16,5% | -22,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |