GINNIFILAGinni Filaments Limited.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $37,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,32 Mr | ₹3,41 Mr | ₹3,60 Mr | ₹6,55 Mr | ₹7,85 Mr | ₹5,96 Mr | ₹6,20 Mr | ₹6,15 Mr | ₹6,00 Mr | ₹5,59 Mr | ₹5,47 Mr | ₹5,91 Mr | ₹6,41 Mr | ₹6,25 Mr | ₹5,83 Mr | ₹7,06 Mr | ₹5,86 Mr | ₹5,17 Mr | ₹5,60 Mr | ₹4,98 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹965,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹410,18 Mn | ₹742,48 Mn | ₹782,38 Mn | ₹2,56 Mr | ₹3,27 Mr | ₹2,32 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,86 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,98 Mr | ₹4,27 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,90 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,07 Mr |
| Net Borç† | ₹173,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,64 Mr | ₹2,94 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,62 Mr | ₹10,68 Mr | ₹7,74 Mr | ₹7,80 Mr | ₹7,98 Mr | ₹6,95 Mr | ₹7,52 Mr | ₹7,50 Mr | ₹8,27 Mr | ₹8,46 Mr | ₹7,24 Mr | ₹6,92 Mr | ₹6,83 Mr | ₹4,81 Mr | ₹3,92 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,20 Mr |
| Brüt Kâr | ₹795,13 Mn | ₹444,84 Mn | ₹330,03 Mn | ₹540,90 Mn | ₹1,46 Mr | ₹1,30 Mr | ₹706,45 Mn | ₹610,35 Mn | ₹631,11 Mn | ₹840,07 Mn | ₹901,83 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,02 Mr | ₹186,53 Mn | ₹1,01 Mr | ₹524,42 Mn | ₹310,82 Mn | ₹271,91 Mn | ₹307,09 Mn |
| FAVÖK | ₹622,01 Mn | ₹271,13 Mn | ₹27,94 Mn | ₹292,39 Mn | ₹973,54 Mn | ₹1,06 Mr | ₹510,93 Mn | ₹412,40 Mn | ₹456,72 Mn | ₹673,41 Mn | ₹690,89 Mn | ₹703,73 Mn | ₹968,57 Mn | ₹737,43 Mn | -₹217,77 Mn | ₹731,46 Mn | ₹352,26 Mn | ₹82,82 Mn | ₹110,39 Mn | ₹243,74 Mn |
| Net Kâr | ₹370,38 Mn | ₹41,95 Mn | -₹844,95 Mn | -₹143,31 Mn | ₹483,63 Mn | ₹412,96 Mn | ₹56,99 Mn | -₹34,95 Mn | ₹26,57 Mn | ₹161,49 Mn | ₹43,97 Mn | ₹77,76 Mn | ₹362,71 Mn | ₹175,35 Mn | -₹436,67 Mn | ₹202,17 Mn | ₹48,83 Mn | -₹315,97 Mn | -₹176,31 Mn | ₹26,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,32 | 0,49 | -9,87 | -1,67 | 5,82 | 5,80 | 0,81 | -0,49 | 0,38 | 2,29 | 0,54 | 1,02 | 5,05 | 2,40 | -6,27 | 2,78 | 0,66 | -5,33 | -2,98 | 0,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹10,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹494,00 Mn | -₹15,50 Mn | -₹159,10 Mn | ₹712,20 Mn | -₹1,04 Mr | ₹658,83 Mn | -₹300,11 Mn | ₹124,64 Mn | -₹269,94 Mn | ₹266,45 Mn | ₹350,54 Mn | ₹273,52 Mn | ₹344,85 Mn | ₹102,58 Mn | ₹289,36 Mn | -₹422,49 Mn | -₹292,98 Mn | -₹470,62 Mn | -₹422,50 Mn | -₹1,60 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹87,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,4% | 21,8% | 21,7% | 39,1% | 41,7% | 38,8% | 50,4% | 46,8% | 48,9% | 48,2% | 52,3% | 54,8% | 54,8% | 62,5% | 68,3% | 60,5% | 66,0% | 75,4% | 61,4% | 61,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,10 | 0,86 | 0,95 | 0,55 | 1,36 | 1,30 | 1,26 | 1,30 | 1,16 | 1,34 | 1,37 | 1,40 | 1,32 | 1,16 | 1,19 | 0,97 | 0,82 | 0,76 | 0,53 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,54 | 1,25 | 1,45 | 1,54 | 4,53 | 3,29 | 3,31 | 3,39 | 2,95 | 3,19 | 3,19 | 3,51 | 3,59 | 3,08 | 2,94 | 2,90 | 2,04 | 1,66 | 1,27 | 0,93 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,9% | 15,1% | 9,7% | 14,9% | 13,6% | 16,8% | 9,1% | 7,7% | 9,1% | 11,2% | 12,0% | 12,8% | 15,1% | 14,1% | 2,7% | 14,9% | 10,9% | 7,9% | 9,1% | 14,0% |
| FAVÖK Marjı | 17,1% | 9,2% | 0,8% | 8,1% | 9,1% | 13,7% | 6,6% | 5,2% | 6,6% | 9,0% | 9,2% | 8,5% | 11,5% | 10,2% | -3,1% | 10,7% | 7,3% | 2,1% | 3,7% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 10,2% | 1,4% | -24,7% | -4,0% | 4,5% | 5,3% | 0,7% | -0,4% | 0,4% | 2,1% | 0,6% | 0,9% | 4,3% | 2,4% | -6,3% | 3,0% | 1,0% | -8,1% | -5,9% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,6% | -0,5% | -4,7% | 19,7% | -9,7% | 8,5% | -3,8% | 1,6% | -3,9% | 3,5% | 4,7% | 3,3% | 4,1% | 1,4% | 4,2% | -6,2% | -6,1% | -12,0% | -14,2% | -72,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |