GMMPFAUDLRGMM Pfaudler Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $683,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹40,24 Mr | ₹31,03 Mr | ₹31,74 Mr | ₹33,63 Mr | ₹27,28 Mr | ₹24,18 Mr | ₹5,33 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,18 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,38 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹27,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹12,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹10,41 Mr | ₹8,50 Mr | ₹9,06 Mr | ₹9,73 Mr | ₹6,36 Mr | ₹6,33 Mr | ₹344,25 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹4,05 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹43,72 Mn | ₹6.000 | ₹6.000 | ₹106,85 Mn | ₹127,09 Mn |
| Net Borç† | ₹3,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹35,24 Mr | ₹31,99 Mr | ₹34,46 Mr | ₹31,78 Mr | ₹25,41 Mr | ₹10,01 Mr | ₹5,91 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,06 Mr | ₹3,53 Mr | ₹2,92 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,15 Mr |
| Brüt Kâr | ₹6,58 Mr | ₹6,14 Mr | ₹6,84 Mr | ₹6,59 Mr | ₹4,23 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,11 Mr | ₹886,66 Mn | ₹700,90 Mn | ₹555,32 Mn | ₹504,50 Mn | ₹459,25 Mn | ₹231,77 Mn | ₹232,90 Mn | ₹248,01 Mn | ₹270,15 Mn | ₹212,63 Mn | ₹450,10 Mn | ₹381,69 Mn |
| FAVÖK | ₹4,05 Mr | ₹3,63 Mr | ₹4,78 Mr | ₹4,18 Mr | ₹2,87 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,13 Mr | ₹777,59 Mn | ₹639,87 Mn | ₹482,96 Mn | ₹366,75 Mn | ₹346,05 Mn | ₹294,54 Mn | ₹117,96 Mn | ₹128,66 Mn | ₹196,68 Mn | ₹168,88 Mn | ₹192,89 Mn | ₹220,51 Mn | ₹196,76 Mn |
| Net Kâr | ₹578,20 Mn | ₹529,70 Mn | ₹1,75 Mr | ₹1,64 Mr | ₹850,50 Mn | ₹734,40 Mn | ₹711,31 Mn | ₹505,81 Mn | ₹426,76 Mn | ₹311,22 Mn | ₹201,15 Mn | ₹188,67 Mn | ₹190,62 Mn | ₹96,86 Mn | ₹99,34 Mn | ₹121,34 Mn | ₹94,70 Mn | ₹107,57 Mn | ₹159,46 Mn | ₹128,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 12,86 | 11,78 | 39,02 | 36,80 | 19,39 | 16,75 | 16,22 | 11,53 | 9,73 | 7,10 | 4,59 | 4,30 | 4,35 | 2,21 | 2,27 | 2,77 | 2,16 | 2,45 | 3,64 | 2,93 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹48,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,33 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,46 Mr | ₹581,30 Mn | ₹861,60 Mn | ₹728,00 Mn | -₹98,36 Mn | ₹101,39 Mn | ₹438,74 Mn | ₹87,48 Mn | ₹130,86 Mn | ₹236,71 Mn | ₹13,13 Mn | ₹168,90 Mn | ₹197,62 Mn | ₹152,40 Mn | ₹50,52 Mn | ₹217,58 Mn | ₹33,07 Mn | -₹51,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹779,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,9% | 27,4% | 28,5% | 28,9% | 23,3% | 26,2% | 6,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,2% | 0,0% | 0,0% | 5,9% | 9,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 1,03 | 1,09 | 0,94 | 0,93 | 0,41 | 1,11 | 1,16 | 1,04 | 1,11 | 1,05 | 1,11 | 1,16 | 1,06 | 1,26 | 0,99 | 1,29 | 1,07 | 0,87 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,86 | 2,59 | 2,80 | 2,58 | 2,06 | 0,81 | 0,48 | 0,41 | 0,33 | 0,29 | 0,24 | 0,25 | 0,22 | 0,17 | 0,20 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,7% | 19,2% | 19,8% | 20,7% | 16,6% | 17,7% | 22,9% | 22,1% | 21,9% | 19,9% | 19,0% | 16,6% | 16,7% | 11,1% | 9,4% | 12,7% | 13,9% | 10,5% | 28,9% | 33,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,5% | 11,4% | 13,9% | 13,2% | 11,3% | 14,0% | 19,1% | 15,5% | 15,8% | 13,7% | 12,6% | 11,4% | 10,7% | 5,7% | 5,2% | 10,1% | 8,7% | 9,5% | 14,1% | 17,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 1,7% | 5,1% | 5,1% | 3,3% | 7,3% | 12,0% | 10,1% | 10,5% | 8,8% | 6,9% | 6,2% | 6,9% | 4,6% | 4,0% | 6,2% | 4,9% | 5,3% | 10,2% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,6% | 7,6% | 4,2% | 1,8% | 3,4% | 7,3% | -1,7% | 2,0% | 10,8% | 2,5% | 4,5% | 7,8% | 0,5% | 8,1% | 8,0% | 7,8% | 2,6% | 10,7% | 2,1% | -4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1206,40 | +%2,71 | |
| Bharti Airtel Limited | 1851,20 | +%3,15 | |
| HDFC Bank Limited | 721,75 | +%1,55 | |
| ICICI Bank Limited | 1362,50 | +%1,79 | |
| State Bank of India | 953,50 | -%0,15 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2362,80 | +%2,51 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,15 | +%0,64 |