GOLDTECHAION-TECH Solutions Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,48 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,05 Mr | ₹973,26 Mn | ₹879,51 Mn | ₹566,60 Mn | ₹626,82 Mn | ₹572,18 Mn | ₹560,21 Mn | ₹611,84 Mn | ₹916,04 Mn | ₹988,26 Mn | ₹982,59 Mn | ₹1,08 Mr | ₹987,01 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,51 Mr | ₹716,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹105,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹961,22 Mn | ₹68,27 Mn | ₹155,13 Mn | ₹105,36 Mn | ₹37,26 Mn | ₹1,25 Mn | ₹40,95 Mn | ₹21,37 Mn | ₹20,86 Mn | ₹14,07 Mn | ₹117,60 Mn | ₹133,14 Mn | ₹7,63 Mn | ₹62,54 Mn | ₹52,32 Mn | ₹156,91 Mn | ₹126,02 Mn | ₹129,42 Mn | ₹173,24 Mn | ₹75,74 Mn |
| Net Borç† | ₹766,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,35 Mr | ₹889,00 Mn | ₹932,76 Mn | ₹929,61 Mn | ₹609,21 Mn | ₹500,10 Mn | ₹427,64 Mn | ₹415,00 Mn | ₹356,14 Mn | ₹371,70 Mn | ₹519,83 Mn | ₹697,18 Mn | ₹736,49 Mn | ₹735,68 Mn | ₹677,57 Mn | ₹616,52 Mn | ₹568,37 Mn | ₹603,79 Mn | ₹1,05 Mr | ₹969,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₹175,61 Mn | ₹37,39 Mn | ₹47,07 Mn | ₹62,67 Mn | ₹29,56 Mn | ₹42,45 Mn | ₹38,25 Mn | ₹41,65 Mn | ₹26,77 Mn | ₹13,79 Mn | -₹25,81 Mn | ₹43,01 Mn | ₹66,58 Mn | ₹108,19 Mn | ₹77,00 Mn | ₹83,75 Mn | ₹380,29 Mn | ₹370,28 Mn | ₹176,55 Mn | — |
| FAVÖK | ₹99,11 Mn | -₹25,74 Mn | -₹1,15 Mn | ₹19,19 Mn | -₹10,52 Mn | ₹4,32 Mn | ₹11,42 Mn | ₹9,48 Mn | ₹1,15 Mn | -₹11,80 Mn | -₹2,49 Mn | ₹55,74 Mn | ₹66,33 Mn | ₹95,91 Mn | ₹62,22 Mn | ₹72,03 Mn | ₹90,54 Mn | -₹31,93 Mn | ₹195,25 Mn | ₹151,36 Mn |
| Net Kâr | ₹80,15 Mn | ₹99,02 Mn | -₹21,81 Mn | ₹4,56 Mn | ₹5,08 Mn | -₹5,73 Mn | -₹1,28 Mn | -₹8,77 Mn | ₹15,21 Mn | -₹1,10 Mn | -₹11,95 Mn | -₹27,27 Mn | ₹19,63 Mn | ₹45,75 Mn | ₹27,71 Mn | ₹21,70 Mn | ₹16,05 Mn | ₹22,73 Mn | ₹130,45 Mn | ₹106,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,59 | 2,86 | -0,63 | 0,13 | 0,15 | -0,31 | -0,07 | -0,47 | 0,81 | -0,06 | -0,64 | -1,45 | 1,05 | 2,44 | 1,48 | 1,15 | 0,86 | 1,14 | 7,95 | 8,17 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹229,05 Mn | — | -₹6,35 Mn | -₹163,06 Mn | ₹70,97 Mn | ₹23,71 Mn | -₹33,55 Mn | -₹14,16 Mn | -₹94,96 Mn | -₹39,19 Mn | ₹22,96 Mn | ₹84,86 Mn | ₹141,45 Mn | ₹332,29 Mn | -₹79,93 Mn | -₹40,21 Mn | -₹104,43 Mn | ₹35,38 Mn | -₹226,83 Mn | -₹51,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹87,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,5% | 5,3% | 14,7% | 10,8% | 4,2% | 0,2% | 6,5% | 3,7% | 3,7% | 2,3% | 12,8% | 13,5% | 0,8% | 5,8% | 5,3% | 15,7% | 9,8% | 9,1% | 11,4% | 10,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,70 | 0,89 | 0,96 | 0,69 | 0,88 | 0,68 | 0,73 | 0,64 | 0,61 | 0,57 | 0,71 | 0,75 | 0,68 | 0,69 | 0,62 | 0,44 | 0,42 | 0,70 | 1,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,43 | 0,29 | 0,30 | 0,30 | 0,20 | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,17 | 0,22 | 0,24 | 0,24 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,19 | 0,34 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,0% | 4,2% | 5,0% | 6,7% | 4,9% | 8,5% | 8,9% | 10,0% | 7,5% | 3,7% | -5,0% | 6,2% | 9,0% | 14,7% | 11,4% | 13,6% | 66,9% | 61,3% | 16,8% | — |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | -2,9% | -0,1% | 2,1% | -1,7% | 0,9% | 2,7% | 2,3% | 0,3% | -3,2% | -0,5% | 8,0% | 9,0% | 13,0% | 9,2% | 11,7% | 15,9% | -5,3% | 18,5% | 15,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,9% | 11,1% | -2,3% | 0,5% | 0,8% | -1,1% | -0,3% | -2,1% | 4,3% | -0,3% | -2,3% | -3,9% | 2,7% | 6,2% | 4,1% | 3,5% | 2,8% | 3,8% | 12,4% | 11,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,0% | — | -0,7% | -17,5% | 11,6% | 4,7% | -7,8% | -3,4% | -26,7% | -10,5% | 4,4% | 12,2% | 19,2% | 45,2% | -11,8% | -6,5% | -18,4% | 5,9% | -21,5% | -5,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |