GRADIENTEGradiente Infotainment Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,17 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,59 Mr | ₹776,37 Mn | ₹382,13 Mn | ₹360,68 Mn | ₹292,34 Mn | ₹463,85 Mn | ₹386,94 Mn | — | — | — | ₹1,10 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,28 Mr | ₹968,49 Mn | ₹99,34 Mn | ₹88,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹444,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹102,53 Mn | ₹103,19 Mn | ₹42,58 Mn | ₹62,34 Mn | ₹58,77 Mn | ₹53,45 Mn | ₹52,31 Mn | — | — | — | ₹22,46 Mn | ₹37,80 Mn | ₹36,76 Mn | ₹24,19 Mn | ₹21,64 Mn | ₹7,61 Mn | ₹3,61 Mn |
| Net Borç† | ₹95,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹298,63 Mn | ₹91,14 Mn | ₹9,13 Mn | ₹7,57 Mn | ₹46,47 Mn | ₹204,14 Mn | ₹238,75 Mn | ₹66,30 Mn | ₹70,30 Mn | ₹54,56 Mn | ₹54,05 Mn | ₹53,13 Mn | ₹29,90 Mn | ₹370,15 Mn | ₹603,00 Mn | ₹160,96 Mn | ₹119,92 Mn |
| Brüt Kâr | ₹57,02 Mn | ₹27,48 Mn | ₹2,07 Mn | ₹2,29 Mn | ₹2,37 Mn | ₹7,12 Mn | ₹6,05 Mn | ₹483.000 | ₹4,60 Mn | ₹4,74 Mn | ₹3,17 Mn | -₹22,28 Mn | ₹13,88 Mn | ₹36,81 Mn | ₹125,20 Mn | ₹10,14 Mn | ₹17,09 Mn |
| FAVÖK | ₹45,71 Mn | ₹15,22 Mn | ₹4,77 Mn | ₹1,71 Mn | ₹1,86 Mn | ₹6,38 Mn | ₹5,08 Mn | ₹641.000 | ₹4,52 Mn | ₹1,47 Mn | ₹1,19 Mn | -₹278,09 Mn | ₹5,62 Mn | ₹21,04 Mn | ₹118,19 Mn | ₹3,40 Mn | ₹1,24 Mn |
| Net Kâr | ₹29,68 Mn | ₹10,15 Mn | ₹901.000 | ₹144.000 | ₹1,28 Mn | ₹4,99 Mn | ₹3,60 Mn | ₹1,37 Mn | ₹2,23 Mn | ₹832.000 | ₹656.707 | -₹278,87 Mn | ₹207.245 | ₹12,48 Mn | ₹78,81 Mn | ₹2,52 Mn | ₹9,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,12 | 0,03 | 0,01 | 0,06 | 0,22 | 0,16 | — | 0,10 | 0,04 | 0,03 | -12,39 | 0,01 | 0,54 | 3,40 | 0,11 | 0,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹32,15 Mn | -₹341,36 Mn | -₹68,73 Mn | -₹3,41 Mn | — | -₹789.000 | -₹3,44 Mn | — | — | — | -₹3,86 Mn | -₹4,11 Mn | -₹12,96 Mn | -₹525,17 Mn | -₹206,98 Mn | -₹2,32 Mn | ₹1,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,9% | 13,3% | 11,1% | 17,3% | 20,1% | 11,5% | 13,5% | — | — | — | 2,0% | 3,5% | 2,8% | 1,9% | 2,2% | 7,7% | 4,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,12 | 0,02 | 0,02 | 0,16 | 0,44 | 0,62 | — | — | — | 0,05 | 0,05 | 0,02 | 0,29 | 0,62 | 1,62 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,06 | 0,08 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,12 | 0,19 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,1% | 30,1% | 22,6% | 30,3% | 5,1% | 3,5% | 2,5% | 0,7% | 6,5% | 8,7% | 5,9% | -41,9% | 46,4% | 9,9% | 20,8% | 6,3% | 14,3% |
| FAVÖK Marjı | 15,3% | 16,7% | 52,3% | 22,5% | 4,0% | 3,1% | 2,1% | 1,0% | 6,4% | 2,7% | 2,2% | -523,4% | 18,8% | 5,7% | 19,6% | 2,1% | 1,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 11,1% | 9,9% | 1,9% | 2,8% | 2,4% | 1,5% | 2,1% | 3,2% | 1,5% | 1,2% | -524,9% | 0,7% | 3,4% | 13,1% | 1,6% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,8% | -374,5% | -752,8% | -45,0% | — | -0,4% | -1,4% | — | — | — | -7,1% | -7,7% | -43,4% | -141,9% | -34,3% | -1,4% | 1,3% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |