GUJENERGYGujarat Energy Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,38 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹275,46 Mr | ₹330,10 Mr | ₹117,49 Mr | ₹109,97 Mr | ₹96,43 Mr | ₹85,85 Mr | ₹79,62 Mr | ₹72,08 Mr | ₹67,05 Mr | ₹64,41 Mr | ₹61,10 Mr | ₹68,93 Mr | ₹29,63 Mr | ₹24,55 Mr | ₹23,64 Mr | ₹21,99 Mr | ₹13,60 Mr | ₹16,41 Mr | ₹13,78 Mr | ₹11,18 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹10,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹86,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹188,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹32,43 Mr | ₹31,51 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,52 Mr | ₹6,29 Mr | ₹9,83 Mr | ₹20,55 Mr | ₹22,13 Mr | ₹23,28 Mr | ₹23,59 Mr | ₹23,57 Mr | ₹32,41 Mr | ₹12,10 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹22.000 | ₹34.000 | ₹29,53 Mn |
| Net Borç† | ₹19,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹236,14 Mr | ₹276,15 Mr | ₹156,90 Mr | ₹167,59 Mr | ₹164,56 Mr | ₹98,66 Mr | ₹103,00 Mr | ₹77,54 Mr | ₹61,74 Mr | ₹50,93 Mr | ₹61,06 Mr | ₹90,05 Mr | ₹31,23 Mr | ₹30,82 Mr | ₹23,98 Mr | ₹18,31 Mr | ₹13,87 Mr | ₹12,74 Mr | ₹12,45 Mr | ₹9,69 Mr |
| Brüt Kâr | ₹28,37 Mr | ₹32,70 Mr | ₹18,13 Mr | ₹23,00 Mr | ₹19,85 Mr | ₹19,85 Mr | ₹15,42 Mr | ₹8,69 Mr | ₹7,76 Mr | ₹6,16 Mr | ₹5,86 Mr | ₹10,06 Mr | ₹4,85 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,81 Mr | ₹3,90 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,83 Mr | ₹1,35 Mr |
| FAVÖK | ₹31,65 Mr | ₹30,57 Mr | ₹19,41 Mr | ₹24,53 Mr | ₹21,59 Mr | ₹21,35 Mr | ₹16,69 Mr | ₹10,01 Mr | ₹9,21 Mr | ₹7,64 Mr | ₹7,40 Mr | ₹11,11 Mr | ₹5,02 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,99 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,58 Mr | ₹1,61 Mr |
| Net Kâr | ₹20,19 Mr | ₹41,15 Mr | ₹11,44 Mr | ₹15,28 Mr | ₹12,87 Mr | ₹12,70 Mr | ₹11,99 Mr | ₹4,18 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,90 Mr | ₹4,44 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,58 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,53 Mr | ₹875,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,55 | 59,89 | 16,61 | 22,20 | 18,70 | 18,45 | 17,41 | 6,08 | 4,25 | 3,21 | 2,76 | 6,44 | 5,22 | 4,46 | 4,25 | 4,00 | 2,70 | 2,49 | 2,37 | 1,35 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹20,29 Mr | ₹26,04 Mr | ₹8,32 Mr | ₹13,01 Mr | ₹2,75 Mr | ₹8,30 Mr | ₹6,96 Mr | ₹3,20 Mr | ₹1,56 Mr | ₹89,10 Mn | -₹1,35 Mr | ₹4,45 Mr | ₹3,59 Mr | ₹1,86 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,90 Mr | ₹406,48 Mn | ₹1,31 Mr | ₹985,55 Mn | -₹259,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹9,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,8% | 9,5% | 1,3% | 1,4% | 6,5% | 11,4% | 25,8% | 30,7% | 34,7% | 36,6% | 38,6% | 47,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,84 | 1,34 | 1,52 | 1,71 | 1,15 | 1,29 | 1,08 | 0,92 | 0,79 | 1,00 | 1,31 | 1,05 | 1,26 | 1,01 | 0,83 | 1,02 | 0,78 | 0,90 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,25 | 1,46 | 0,83 | 0,89 | 0,87 | 0,52 | 0,55 | 0,41 | 0,33 | 0,27 | 0,32 | 0,48 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 11,8% | 11,6% | 13,7% | 12,1% | 20,1% | 15,0% | 11,2% | 12,6% | 12,1% | 9,6% | 11,2% | 15,5% | 12,9% | 15,9% | 21,3% | 15,2% | 15,4% | 22,7% | 14,0% |
| FAVÖK Marjı | 13,4% | 11,1% | 12,4% | 14,6% | 13,1% | 21,6% | 16,2% | 12,9% | 14,9% | 15,0% | 12,1% | 12,3% | 16,1% | 12,9% | 16,3% | 21,8% | 18,1% | 18,3% | 20,7% | 16,6% |
| Net Kâr Marjı | 8,5% | 14,9% | 7,3% | 9,1% | 7,8% | 12,9% | 11,6% | 5,4% | 4,7% | 4,3% | 3,1% | 4,9% | 10,7% | 9,3% | 11,4% | 14,1% | 12,6% | 12,6% | 12,3% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,6% | 9,4% | 5,3% | 7,8% | 1,7% | 8,4% | 6,8% | 4,1% | 2,5% | 0,2% | -2,2% | 4,9% | 11,5% | 6,0% | 9,4% | 10,4% | 2,9% | 10,3% | 7,9% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |