GULPOLYGulshan Polyols Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $109,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,04 Mr | ₹13,23 Mr | ₹11,56 Mr | ₹9,88 Mr | ₹7,74 Mr | ₹5,07 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,96 Mr | ₹5,27 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,36 Mr | ₹3,48 Mr | ₹3,19 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,02 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,71 Mr | ₹641,33 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹281,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,18 Mr | ₹3,97 Mr | ₹3,54 Mr | ₹2,53 Mr | ₹1,17 Mr | ₹119,98 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,38 Mr | ₹898,23 Mn | ₹832,75 Mn | ₹353,14 Mn | ₹388,99 Mn | ₹443,06 Mn | ₹458,59 Mn | ₹536,91 Mn | ₹569,22 Mn | ₹310,82 Mn |
| Net Borç† | ₹2,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹22,88 Mr | ₹20,17 Mr | ₹13,74 Mr | ₹11,77 Mr | ₹10,95 Mr | ₹7,63 Mr | ₹6,14 Mr | ₹6,67 Mr | ₹6,20 Mr | ₹4,91 Mr | ₹4,34 Mr | ₹3,71 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,56 Mr | ₹796,43 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,76 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,52 Mr | ₹766,49 Mn | ₹827,16 Mn | ₹808,61 Mn | ₹773,53 Mn | ₹857,00 Mn | ₹581,37 Mn | ₹478,92 Mn | ₹397,13 Mn | ₹310,29 Mn | ₹543,54 Mn | ₹452,54 Mn | ₹566,70 Mn | ₹446,74 Mn | ₹187,67 Mn |
| FAVÖK | ₹2,12 Mr | ₹955,44 Mn | ₹567,80 Mn | ₹867,14 Mn | ₹1,45 Mr | ₹1,30 Mr | ₹636,71 Mn | ₹784,61 Mn | ₹663,76 Mn | ₹587,34 Mn | ₹538,21 Mn | ₹240,06 Mn | ₹119,45 Mn | ₹130,80 Mn | ₹77,92 Mn | ₹369,20 Mn | ₹355,66 Mn | ₹344,91 Mn | ₹288,75 Mn | ₹141,26 Mn |
| Net Kâr | ₹1,07 Mr | ₹247,87 Mn | ₹177,58 Mn | ₹451,82 Mn | ₹852,49 Mn | ₹621,17 Mn | ₹205,84 Mn | ₹214,25 Mn | ₹182,42 Mn | ₹273,44 Mn | ₹304,94 Mn | ₹254,77 Mn | ₹271,23 Mn | ₹241,29 Mn | ₹179,13 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹52,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 17,18 | 3,97 | 2,85 | 7,24 | 13,67 | 10,44 | 3,66 | 3,81 | 3,24 | 4,86 | 5,24 | 4,60 | 5,16 | 4,57 | 3,35 | 3,22 | 2,54 | 3,47 | 3,40 | 1,42 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,41 Mr | -₹412,14 Mn | -₹1,22 Mr | -₹2,44 Mr | -₹564,01 Mn | ₹774,79 Mn | ₹162,53 Mn | ₹497,96 Mn | -₹87,96 Mn | -₹74,93 Mn | -₹623,62 Mn | ₹277,62 Mn | -₹283,68 Mn | ₹78,94 Mn | ₹216,14 Mn | ₹27,32 Mn | ₹124,19 Mn | ₹27,84 Mn | -₹87,02 Mn | ₹8,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹263,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,4% | 30,0% | 30,6% | 25,6% | 15,1% | 2,4% | 22,1% | 29,2% | 34,5% | 33,1% | 31,7% | 25,8% | 26,1% | 15,4% | 18,8% | 22,0% | 26,0% | 29,2% | 33,3% | 48,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,75 | 1,52 | 1,19 | 1,19 | 1,41 | 1,51 | 1,34 | 1,35 | 1,18 | 1,00 | 1,00 | 1,07 | 0,91 | 1,09 | 1,18 | 1,25 | 1,16 | 1,05 | 0,91 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,18 | 2,81 | 1,91 | 1,64 | 1,52 | 1,06 | 0,85 | 0,93 | 0,86 | 0,68 | 0,60 | 0,52 | 0,40 | 0,35 | 0,34 | 0,35 | 0,28 | 0,27 | 0,22 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,1% | 7,9% | 7,5% | 10,9% | 17,0% | 19,9% | 12,5% | 12,4% | 13,0% | 15,8% | 19,7% | 15,7% | 16,5% | 15,9% | 12,7% | 21,5% | 22,2% | 29,4% | 28,6% | 23,6% |
| FAVÖK Marjı | 9,3% | 4,7% | 4,1% | 7,4% | 13,3% | 17,0% | 10,4% | 11,8% | 10,7% | 12,0% | 12,4% | 6,5% | 4,1% | 5,2% | 3,2% | 14,6% | 17,4% | 17,9% | 18,5% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 1,2% | 1,3% | 3,8% | 7,8% | 8,1% | 3,4% | 3,2% | 2,9% | 5,6% | 7,0% | 6,9% | 9,3% | 9,6% | 7,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,2% | -2,0% | -8,9% | -20,7% | -5,2% | 10,2% | 2,6% | 7,5% | -1,4% | -1,5% | -14,4% | 7,5% | -9,8% | 3,2% | 8,9% | 1,1% | 6,1% | 1,4% | -5,6% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |