GVPILGE Power India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $456,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹21,38 Mr | ₹20,12 Mr | ₹25,81 Mr | ₹28,64 Mr | ₹34,58 Mr | ₹39,93 Mr | ₹33,71 Mr | ₹35,66 Mr | ₹42,92 Mr | ₹42,42 Mr | ₹39,68 Mr | ₹37,92 Mr | ₹37,65 Mr | ₹32,54 Mr | ₹34,20 Mr | ₹34,05 Mr | ₹30,67 Mr | ₹28,95 Mr | ₹20,39 Mr | ₹14,85 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹15,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹175,90 Mn | ₹288,30 Mn | ₹1,63 Mr | ₹3,62 Mr | ₹3,88 Mr | ₹4,53 Mr | ₹1,37 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹160,00 Mn | ₹5,50 Mn | ₹21,10 Mn | ₹14,00 Mn | ₹213,40 Mn | ₹168,75 Mn | ₹988,06 Mn | ₹16,89 Mn | ₹22,53 Mn |
| Net Borç† | -₹4,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹12,69 Mr | ₹10,47 Mr | ₹10,39 Mr | ₹17,96 Mr | ₹26,20 Mr | ₹33,43 Mr | ₹24,46 Mr | ₹19,03 Mr | ₹13,38 Mr | ₹19,93 Mr | ₹17,11 Mr | ₹21,14 Mr | ₹25,95 Mr | ₹27,77 Mr | ₹18,64 Mr | ₹18,04 Mr | ₹20,41 Mr | ₹22,90 Mr | ₹15,47 Mr | ₹12,22 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,08 Mr | ₹1,35 Mr | -₹339,00 Mn | -₹568,30 Mn | ₹539,00 Mn | ₹3,54 Mr | ₹2,73 Mr | ₹3,71 Mr | ₹2,92 Mr | ₹3,28 Mr | -₹101,80 Mn | ₹3,53 Mr | ₹4,26 Mr | ₹5,02 Mr | ₹3,30 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,56 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,34 Mr |
| FAVÖK | ₹2,73 Mr | ₹129,00 Mn | -₹1,45 Mr | -₹2,87 Mr | -₹1,41 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,58 Mr | ₹623,20 Mn | -₹1,71 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,76 Mr | ₹2,46 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,53 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,21 Mr |
| Net Kâr | ₹2,53 Mr | -₹923,30 Mn | -₹1,71 Mr | -₹4,41 Mr | -₹2,89 Mr | ₹704,60 Mn | ₹846,00 Mn | ₹754,00 Mn | ₹266,10 Mn | -₹24,60 Mn | -₹580,40 Mn | ₹1,77 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,38 Mr | ₹765,11 Mn | ₹1,11 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 37,58 | -13,73 | -25,49 | -65,54 | -42,96 | 10,48 | 12,58 | 11,22 | 3,96 | -0,37 | -8,63 | 26,31 | 34,31 | 27,31 | 24,98 | 25,25 | 24,99 | 20,61 | 11,42 | 16,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹4,86 Mr | ₹3,80 Mr | ₹1,74 Mr | ₹637,50 Mn | ₹170,10 Mn | -₹4,85 Mr | -₹5,29 Mr | -₹1,95 Mr | ₹973,00 Mn | ₹4,57 Mr | ₹438,90 Mn | ₹1,54 Mr | ₹1,83 Mr | -₹282,60 Mn | -₹1,87 Mr | ₹2,17 Mr | ₹3,12 Mr | ₹277,83 Mn | ₹1,73 Mr | ₹334,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 1,4% | 6,3% | 12,7% | 11,2% | 11,3% | 4,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,6% | 0,6% | 3,4% | 0,1% | 0,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,52 | 0,40 | 0,63 | 0,76 | 0,84 | 0,73 | 0,53 | 0,31 | 0,47 | 0,43 | 0,56 | 0,69 | 0,85 | 0,55 | 0,53 | 0,67 | 0,79 | 0,76 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,18 | 1,80 | 1,78 | 3,08 | 4,50 | 5,74 | 4,20 | 3,27 | 2,30 | 3,42 | 2,94 | 3,63 | 4,45 | 4,77 | 3,20 | 3,10 | 3,50 | 3,93 | 2,66 | 2,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,3% | 12,9% | -3,3% | -3,2% | 2,1% | 10,6% | 11,2% | 19,5% | 21,8% | 16,5% | -0,6% | 16,7% | 16,4% | 18,1% | 17,7% | 20,6% | 17,5% | 9,2% | 7,3% | 11,0% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 1,2% | -13,9% | -16,0% | -5,4% | 5,0% | 7,1% | 10,1% | 11,8% | 3,1% | -10,0% | 8,6% | 6,8% | 8,9% | 9,2% | 13,8% | 12,4% | 8,4% | 6,5% | 9,9% |
| Net Kâr Marjı | 19,9% | -8,8% | -16,5% | -24,5% | -11,0% | 2,1% | 3,5% | 4,0% | 2,0% | -0,1% | -3,4% | 8,4% | 8,9% | 6,6% | 9,0% | 9,4% | 8,2% | 6,0% | 4,9% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 38,3% | 36,2% | 16,7% | 3,5% | 0,6% | -14,5% | -21,6% | -10,3% | 7,3% | 22,9% | 2,6% | 7,3% | 7,0% | -1,0% | -10,0% | 12,0% | 15,3% | 1,2% | 11,2% | 2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |