GVT&DGE Vernova T&D India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,66 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹77,54 Mr | ₹46,74 Mr | ₹35,97 Mr | ₹36,92 Mr | ₹37,84 Mr | ₹40,90 Mr | ₹41,88 Mr | ₹42,56 Mr | ₹57,44 Mr | ₹60,23 Mr | ₹48,13 Mr | ₹51,57 Mr | ₹52,88 Mr | ₹46,65 Mr | ₹42,23 Mr | ₹49,19 Mr | ₹38,04 Mr | ₹28,51 Mr | ₹17,22 Mr | ₹11,71 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹15,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹50,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹26,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹240,00 Mn | ₹345,60 Mn | ₹418,20 Mn | ₹2,73 Mr | ₹2,26 Mr | ₹3,16 Mr | ₹5,99 Mr | ₹805,30 Mn | ₹1,00 Mr | ₹5,18 Mr | ₹5,04 Mr | ₹2,80 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,18 Mr | ₹5,93 Mr | ₹8,96 Mr | ₹7,68 Mr | ₹4,69 Mr | ₹1,01 Mr | ₹30,39 Mn |
| Net Borç† | -₹15,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹62,06 Mr | ₹42,92 Mr | ₹31,68 Mr | ₹27,73 Mr | ₹30,66 Mr | ₹34,52 Mr | ₹31,59 Mr | ₹42,19 Mr | ₹43,32 Mr | ₹40,52 Mr | ₹33,03 Mr | ₹37,03 Mr | ₹35,17 Mr | ₹31,45 Mr | ₹33,03 Mr | ₹40,20 Mr | ₹35,66 Mr | ₹26,41 Mr | ₹20,06 Mr | ₹16,06 Mr |
| Brüt Kâr | ₹22,73 Mr | ₹12,57 Mr | ₹6,34 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,01 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,11 Mr | ₹8,56 Mr | ₹7,79 Mr | ₹6,35 Mr | ₹4,62 Mr | ₹6,52 Mr | ₹6,16 Mr | ₹5,62 Mr | ₹5,58 Mr | ₹7,45 Mr | ₹6,59 Mr | ₹6,68 Mr | ₹5,48 Mr | ₹3,73 Mr |
| FAVÖK | ₹18,00 Mr | ₹8,37 Mr | ₹3,45 Mr | ₹1,56 Mr | -₹884,10 Mn | ₹1,75 Mr | -₹1,10 Mr | ₹5,07 Mr | ₹2,77 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,49 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,41 Mr | ₹2,65 Mr | ₹3,44 Mr | ₹4,24 Mr | ₹4,00 Mr | ₹4,21 Mr | ₹3,54 Mr | ₹2,05 Mr |
| Net Kâr | ₹12,33 Mr | ₹6,08 Mr | ₹1,81 Mr | -₹14,90 Mn | -₹496,20 Mn | ₹603,20 Mn | -₹3,03 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,09 Mr | -₹866,60 Mn | ₹345,00 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,17 Mr | ₹841,08 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,92 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,37 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 48,17 | 23,76 | 7,07 | -0,06 | -1,94 | 2,36 | -11,82 | 8,31 | 8,20 | -3,40 | 1,30 | 4,71 | 4,78 | 3,52 | 5,56 | 7,81 | 8,03 | 9,47 | 10,29 | 5,73 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹15,90 Mr | ₹8,41 Mr | ₹4,65 Mr | -₹842,00 Mn | -₹389,30 Mn | — | -₹3,42 Mr | -₹3,97 Mr | ₹9,28 Mr | ₹550,60 Mn | -₹1,87 Mr | ₹2,96 Mr | -₹3,86 Mr | ₹2,49 Mr | ₹821,49 Mn | -₹710,57 Mn | -₹1,54 Mr | -₹2,95 Mr | -₹1,04 Mr | -₹131,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,7% | 1,2% | 7,4% | 6,0% | 7,7% | 14,3% | 1,9% | 1,7% | 8,6% | 10,5% | 5,4% | 9,3% | 9,0% | 14,1% | 18,2% | 20,2% | 16,5% | 5,9% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,92 | 0,88 | 0,75 | 0,81 | 0,84 | 0,75 | 0,99 | 0,75 | 0,67 | 0,69 | 0,72 | 0,67 | 0,67 | 0,78 | 0,82 | 0,94 | 0,93 | 1,17 | 1,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,31 | 1,60 | 1,18 | 1,03 | 1,14 | 1,28 | 1,17 | 1,57 | 1,61 | 1,51 | 1,23 | 1,38 | 1,31 | 1,17 | 1,23 | 1,49 | 1,33 | 0,98 | 0,75 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,6% | 29,3% | 20,0% | 13,0% | 6,6% | 12,0% | 9,8% | 20,3% | 18,0% | 15,7% | 14,0% | 17,6% | 17,5% | 17,9% | 16,9% | 18,5% | 18,5% | 25,3% | 27,3% | 23,2% |
| FAVÖK Marjı | 29,0% | 19,5% | 10,9% | 5,6% | -2,9% | 5,1% | -3,5% | 12,0% | 6,4% | 2,9% | 4,5% | 9,9% | 9,7% | 8,4% | 10,4% | 10,5% | 11,2% | 15,9% | 17,6% | 12,8% |
| Net Kâr Marjı | 19,9% | 14,2% | 5,7% | -0,1% | -1,6% | 1,7% | -9,6% | 5,0% | 4,8% | -2,1% | 1,0% | 3,3% | 3,3% | 2,7% | 4,0% | 4,6% | 5,4% | 8,6% | 10,8% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,6% | 19,6% | 14,7% | -3,0% | -1,3% | — | -10,8% | -9,4% | 21,4% | 1,4% | -5,7% | 8,0% | -11,0% | 7,9% | 2,5% | -1,8% | -4,3% | -11,2% | -5,2% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |