HALDYNGLHaldyn Glass Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $78,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,11 Mr | ₹5,00 Mr | ₹4,62 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,13 Mr | ₹990,24 Mn | ₹776,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹20,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,16 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,23 Mr | ₹466,47 Mn | ₹122,30 Mn | ₹59,85 Mn | ₹31,51 Mn | ₹75,27 Mn | ₹28,34 Mn | ₹15,81 Mn | ₹186,39 Mn | ₹26,58 Mn | ₹10,61 Mn | ₹60,34 Mn | ₹166,19 Mn | ₹333,35 Mn | ₹372,20 Mn | ₹499,76 Mn | ₹403,53 Mn | ₹315,54 Mn |
| Net Borç† | ₹922,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,54 Mr | ₹3,79 Mr | ₹2,90 Mr | ₹3,19 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,00 Mr | ₹643,65 Mn | ₹567,95 Mn |
| Brüt Kâr | ₹648,95 Mn | ₹563,56 Mn | ₹354,25 Mn | ₹494,31 Mn | ₹322,16 Mn | ₹293,80 Mn | ₹366,46 Mn | ₹379,58 Mn | ₹193,28 Mn | ₹299,78 Mn | ₹190,94 Mn | ₹299,90 Mn | ₹338,93 Mn | ₹415,01 Mn | ₹486,87 Mn | ₹379,22 Mn | ₹347,50 Mn | ₹231,13 Mn | ₹209,88 Mn | ₹170,11 Mn |
| FAVÖK | ₹547,69 Mn | ₹528,72 Mn | ₹335,08 Mn | ₹319,90 Mn | ₹177,35 Mn | ₹221,96 Mn | ₹289,07 Mn | ₹262,37 Mn | ₹134,72 Mn | ₹279,81 Mn | ₹186,99 Mn | ₹252,67 Mn | ₹310,33 Mn | ₹407,72 Mn | ₹423,40 Mn | ₹334,61 Mn | ₹304,29 Mn | ₹202,04 Mn | ₹155,68 Mn | ₹143,58 Mn |
| Net Kâr | ₹247,75 Mn | ₹188,13 Mn | ₹245,67 Mn | ₹269,16 Mn | ₹118,24 Mn | ₹74,91 Mn | ₹82,48 Mn | ₹55,47 Mn | -₹4,94 Mn | ₹107,30 Mn | ₹66,60 Mn | ₹160,26 Mn | ₹184,09 Mn | ₹220,48 Mn | ₹242,37 Mn | ₹158,52 Mn | ₹110,09 Mn | ₹68,42 Mn | ₹80,66 Mn | ₹61,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,58 | 3,49 | 4,56 | 4,97 | 2,20 | 1,39 | 1,53 | 1,03 | -0,09 | 2,00 | 1,24 | 2,98 | 3,42 | 4,10 | 4,51 | 2,95 | 2,05 | 1,27 | 1,50 | 1,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹229,88 Mn | -₹36,13 Mn | -₹918,00 Mn | -₹314,75 Mn | ₹39,00 Mn | ₹184,42 Mn | ₹114,64 Mn | ₹22,31 Mn | ₹67,67 Mn | ₹180,65 Mn | -₹357,69 Mn | ₹11,98 Mn | ₹360,06 Mn | ₹79,20 Mn | ₹142,17 Mn | ₹107,95 Mn | ₹143,68 Mn | -₹91,99 Mn | -₹68,56 Mn | -₹59,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹296,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,7% | 25,7% | 26,6% | 17,1% | 6,0% | 3,2% | 1,8% | 4,3% | 1,7% | 0,9% | 10,5% | 1,7% | 0,7% | 4,4% | 13,2% | 28,2% | 33,2% | 44,4% | 40,8% | 40,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,89 | 0,76 | 0,63 | 1,17 | 1,04 | 0,94 | 1,32 | 1,28 | 0,99 | 1,01 | 0,79 | 1,01 | 1,09 | 1,12 | 1,38 | 1,29 | 1,14 | 0,89 | 0,65 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,94 | 1,62 | 1,24 | 1,36 | 0,91 | 0,76 | 0,98 | 0,95 | 0,71 | 0,73 | 0,60 | 0,66 | 0,68 | 0,65 | 0,74 | 0,65 | 0,55 | 0,43 | 0,27 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 14,9% | 12,2% | 15,5% | 15,1% | 16,5% | 16,0% | 17,0% | 11,7% | 17,4% | 13,6% | 19,4% | 21,3% | 27,4% | 28,0% | 24,9% | 27,1% | 23,0% | 32,6% | 30,0% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 14,0% | 11,6% | 10,0% | 8,3% | 12,5% | 12,6% | 11,8% | 8,1% | 16,3% | 13,3% | 16,4% | 19,5% | 26,9% | 24,4% | 22,0% | 23,7% | 20,1% | 24,2% | 25,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 5,0% | 8,5% | 8,4% | 5,6% | 4,2% | 3,6% | 2,5% | -0,3% | 6,2% | 4,7% | 10,4% | 11,6% | 14,5% | 14,0% | 10,4% | 8,6% | 6,8% | 12,5% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | -1,0% | -31,7% | -9,9% | 1,8% | 10,4% | 5,0% | 1,0% | 4,1% | 10,5% | -25,4% | 0,8% | 22,6% | 5,2% | 8,2% | 7,1% | 11,2% | -9,2% | -10,7% | -10,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |