HAMPTONHampton Sky Realty Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,33 Mr | ₹3,05 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,09 Mr | ₹791,61 Mn | ₹1,11 Mr | ₹612,68 Mn | ₹604,81 Mn | ₹541,92 Mn | ₹457,88 Mn | ₹541,41 Mn | ₹663,21 Mn | ₹663,08 Mn | ₹420,41 Mn | ₹377,58 Mn | ₹365,35 Mn | ₹608,10 Mn | ₹416,81 Mn | ₹168,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹17,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹781,10 Mn | ₹587,19 Mn | ₹100,72 Mn | ₹113,42 Mn | ₹46,90 Mn | ₹74,67 Mn | ₹4,23 Mn | ₹7,18 Mn | ₹9,25 Mn | ₹4,08 Mn | ₹4,11 Mn | ₹1,92 Mn | ₹6,28 Mn | ₹5,36 Mn | ₹12,07 Mn | ₹204,78 Mn | ₹197,07 Mn | ₹142,43 Mn | ₹231,94 Mn | ₹44,78 Mn |
| Net Borç† | ₹743,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹593,01 Mn | ₹2,37 Mr | ₹722,12 Mn | ₹1,85 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,05 Mr | ₹472,16 Mn | ₹496,97 Mn | ₹129,14 Mn | ₹139,87 Mn | ₹137,50 Mn | ₹104,52 Mn | ₹107,67 Mn | ₹89,05 Mn | ₹9,20 Mn | ₹12,94 Mn | ₹873,11 Mn | ₹112,05 Mn | ₹34,38 Mn |
| Brüt Kâr | ₹294,09 Mn | ₹445,97 Mn | ₹106,15 Mn | ₹354,61 Mn | ₹236,56 Mn | -₹80,98 Mn | ₹26,79 Mn | ₹39,44 Mn | ₹51,15 Mn | ₹34,43 Mn | ₹58,78 Mn | ₹40,53 Mn | ₹43,82 Mn | ₹30,40 Mn | ₹60,40 Mn | -₹10,65 Mn | -₹58,57 Mn | ₹173,81 Mn | ₹92,65 Mn | -₹5,53 Mn |
| FAVÖK | ₹186,14 Mn | ₹315,00 Mn | -₹1,53 Mn | ₹284,06 Mn | ₹216,01 Mn | -₹103,78 Mn | ₹11,02 Mn | -₹7,77 Mn | ₹20,44 Mn | ₹15,70 Mn | ₹11,12 Mn | ₹4,92 Mn | ₹14,83 Mn | -₹901.220 | ₹42,21 Mn | -₹24,60 Mn | — | ₹139,96 Mn | ₹85,20 Mn | -₹15,09 Mn |
| Net Kâr | ₹55,15 Mn | ₹118,08 Mn | -₹5,41 Mn | ₹237,91 Mn | ₹223,04 Mn | ₹16,59 Mn | ₹9,13 Mn | ₹14,26 Mn | ₹20,68 Mn | ₹17,42 Mn | ₹22,90 Mn | ₹22,91 Mn | ₹10,59 Mn | -₹5,92 Mn | ₹35,38 Mn | -₹19,83 Mn | -₹59,88 Mn | ₹109,50 Mn | ₹71,82 Mn | -₹13,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,43 | -0,02 | 1,28 | 1,92 | 0,14 | 0,01 | 0,12 | 0,18 | 0,15 | 0,20 | 0,20 | 0,09 | -0,05 | 0,31 | -0,17 | -0,46 | 0,98 | 1,07 | -0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹378,18 Mn | -₹445,50 Mn | -₹136,77 Mn | -₹201,25 Mn | ₹417,23 Mn | -₹48,71 Mn | ₹22,07 Mn | -₹95,20 Mn | -₹33,00 Mn | ₹25,65 Mn | ₹69,19 Mn | ₹71,71 Mn | -₹10,88 Mn | -₹31,30 Mn | ₹56,09 Mn | -₹2,89 Mn | -₹43,83 Mn | -₹145,57 Mn | -₹75,91 Mn | ₹4,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹98,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,5% | 19,2% | 4,8% | 6,0% | 4,3% | 9,4% | 0,4% | 1,2% | 1,5% | 0,8% | 0,9% | 0,4% | 0,9% | 0,8% | 2,9% | 54,2% | 53,9% | 23,4% | 55,6% | 26,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,78 | 0,34 | 0,98 | 1,08 | 1,34 | 0,95 | 0,77 | 0,82 | 0,24 | 0,31 | 0,25 | 0,16 | 0,16 | 0,21 | 0,02 | 0,04 | 1,44 | 0,27 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 1,05 | 0,32 | 0,82 | 0,52 | 0,47 | 0,46 | 0,21 | 0,22 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,00 | 0,01 | 0,39 | 0,05 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,6% | 18,8% | 14,7% | 19,2% | 20,2% | -7,6% | 2,6% | 8,4% | 10,3% | 26,7% | 42,0% | 29,5% | 41,9% | 28,2% | 67,8% | -115,8% | -452,7% | 19,9% | 82,7% | -16,1% |
| FAVÖK Marjı | 31,4% | 13,3% | -0,2% | 15,3% | 18,4% | -9,8% | 1,1% | -1,6% | 4,1% | 12,2% | 8,0% | 3,6% | 14,2% | -0,8% | 47,4% | -267,4% | — | 16,0% | 76,0% | -43,9% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 5,0% | -0,7% | 12,9% | 19,0% | 1,6% | 0,9% | 3,0% | 4,2% | 13,5% | 16,4% | 16,7% | 10,1% | -5,5% | 39,7% | -215,6% | -462,8% | 12,5% | 64,1% | -38,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -63,8% | -18,8% | -18,9% | -10,9% | 35,6% | -4,6% | 2,1% | -20,2% | -6,6% | 19,9% | 49,5% | 52,2% | -10,4% | -29,1% | 63,0% | -31,4% | -338,8% | -16,7% | -67,7% | 12,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |