HILTONHilton Metal Forging Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,36 Mr | ₹2,21 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,06 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,10 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,04 Mr | ₹980,13 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,18 Mr | ₹583,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹69,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹850,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹559,14 Mn | ₹628,03 Mn | ₹540,77 Mn | ₹528,77 Mn | ₹602,68 Mn | ₹573,21 Mn | ₹445,31 Mn | ₹419,16 Mn | ₹352,99 Mn | ₹263,66 Mn | ₹243,63 Mn | ₹271,77 Mn | ₹230,78 Mn | ₹189,26 Mn | ₹244,22 Mn | ₹267,98 Mn | ₹299,04 Mn | ₹447,73 Mn | ₹418,73 Mn | ₹270,75 Mn |
| Net Borç† | ₹489,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,30 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,05 Mr | ₹841,40 Mn | ₹475,16 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,01 Mr | ₹948,05 Mn | ₹786,75 Mn | ₹654,21 Mn | ₹894,64 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,54 Mr | ₹931,95 Mn | ₹615,83 Mn | ₹470,74 Mn | ₹730,79 Mn | ₹771,67 Mn | ₹561,12 Mn |
| Brüt Kâr | ₹119,26 Mn | ₹112,34 Mn | ₹154,60 Mn | ₹141,43 Mn | ₹57,00 Mn | -₹157,33 Mn | ₹159,75 Mn | ₹95,66 Mn | ₹91,08 Mn | ₹61,99 Mn | ₹56,57 Mn | ₹84,04 Mn | ₹109,94 Mn | ₹113,16 Mn | ₹91,42 Mn | ₹43,51 Mn | ₹50,32 Mn | ₹26,35 Mn | ₹1,61 Mn | ₹116,10 Mn |
| FAVÖK | ₹114,34 Mn | ₹103,08 Mn | ₹147,28 Mn | ₹141,93 Mn | ₹55,16 Mn | -₹172,21 Mn | ₹74,81 Mn | ₹65,42 Mn | ₹65,88 Mn | ₹40,39 Mn | ₹23,89 Mn | ₹32,48 Mn | ₹67,23 Mn | ₹81,47 Mn | ₹64,90 Mn | ₹41,55 Mn | ₹42,23 Mn | ₹43,03 Mn | ₹11,73 Mn | ₹49,94 Mn |
| Net Kâr | ₹34,46 Mn | ₹61,76 Mn | ₹66,86 Mn | ₹58,60 Mn | ₹17,62 Mn | -₹195,72 Mn | ₹15,50 Mn | ₹15,51 Mn | ₹2,72 Mn | -₹4,30 Mn | -₹15,84 Mn | ₹9,26 Mn | ₹30,40 Mn | ₹31,89 Mn | ₹16,40 Mn | ₹1,62 Mn | -₹1,89 Mn | ₹27,56 Mn | ₹36,29 Mn | ₹42,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,34 | 2,34 | 2,68 | 2,35 | 1,12 | -12,44 | 0,99 | 0,99 | 0,17 | -0,28 | -1,00 | 0,59 | 1,93 | 2,02 | 1,04 | 0,10 | -0,12 | 1,75 | 2,31 | 4,85 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹220,37 Mn | -₹200,31 Mn | -₹54,28 Mn | -₹317,82 Mn | -₹33,75 Mn | -₹107,75 Mn | -₹28,61 Mn | -₹70,43 Mn | -₹86,89 Mn | -₹20,86 Mn | ₹28,34 Mn | -₹39,89 Mn | -₹45,13 Mn | ₹58,77 Mn | ₹68,34 Mn | ₹37,98 Mn | ₹23,07 Mn | -₹83,11 Mn | -₹305,10 Mn | -₹135,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹7,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,7% | 28,5% | 29,3% | 31,2% | 52,9% | 50,7% | 29,8% | 31,1% | 24,8% | 22,9% | 22,9% | 23,9% | 20,3% | 17,2% | 22,7% | 25,7% | 30,5% | 37,4% | 35,4% | 46,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,98 | 0,74 | 0,75 | 0,62 | 0,74 | 0,42 | 0,69 | 0,75 | 0,67 | 0,68 | 0,62 | 0,79 | 1,13 | 1,40 | 0,87 | 0,59 | 0,48 | 0,61 | 0,65 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,53 | 1,08 | 0,91 | 0,69 | 0,56 | 0,31 | 0,68 | 0,67 | 0,63 | 0,52 | 0,43 | 0,59 | 0,85 | 1,02 | 0,62 | 0,41 | 0,31 | 0,48 | 0,51 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,2% | 6,9% | 11,2% | 13,5% | 6,8% | -33,1% | 15,5% | 9,5% | 9,6% | 7,9% | 8,6% | 9,4% | 8,6% | 7,3% | 9,8% | 7,1% | 10,7% | 3,6% | 0,2% | 20,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 6,3% | 10,7% | 13,5% | 6,6% | -36,2% | 7,3% | 6,5% | 6,9% | 5,1% | 3,7% | 3,6% | 5,3% | 5,3% | 7,0% | 6,7% | 9,0% | 5,9% | 1,5% | 8,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | 3,8% | 4,8% | 5,6% | 2,1% | -41,2% | 1,5% | 1,5% | 0,3% | -0,5% | -2,4% | 1,0% | 2,4% | 2,1% | 1,8% | 0,3% | -0,4% | 3,8% | 4,7% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -9,6% | -12,3% | -3,9% | -30,3% | -4,0% | -22,7% | -2,8% | -7,0% | -9,2% | -2,7% | 4,3% | -4,5% | -3,5% | 3,8% | 7,3% | 6,2% | 4,9% | -11,4% | -39,5% | -24,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |