HINDOILEXPHindustan Oil Exploration Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $246,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹22,71 Mr | ₹19,62 Mr | ₹19,51 Mr | ₹18,50 Mr | ₹15,27 Mr | ₹11,85 Mr | ₹10,36 Mr | ₹7,34 Mr | ₹5,44 Mr | ₹5,25 Mr | ₹4,91 Mr | ₹9,55 Mr | ₹18,64 Mr | ₹20,03 Mr | ₹23,38 Mr | ₹22,42 Mr | ₹21,40 Mr | ₹17,11 Mr | ₹13,90 Mr | ₹7,49 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹206,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹497,67 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,74 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,57 Mr | ₹2,54 Mr | ₹448,63 Mn | ₹120,07 Mn | ₹3,15 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,47 Mr | ₹8,86 Mr | ₹5,91 Mr | ₹5,89 Mr | ₹6,52 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,32 Mr |
| Net Borç† | ₹125,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,63 Mr | ₹4,21 Mr | ₹7,49 Mr | ₹5,58 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,14 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,65 Mr | ₹487,13 Mn | ₹254,91 Mn | ₹480,49 Mn | ₹588,03 Mn | ₹781,16 Mn | ₹1,28 Mr | ₹1,68 Mr | ₹3,45 Mr | ₹1,54 Mr | ₹971,48 Mn | ₹955,41 Mn | ₹1,25 Mr |
| Brüt Kâr | ₹658,44 Mn | ₹1,09 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,61 Mr | ₹554,85 Mn | ₹335,24 Mn | ₹1,04 Mr | ₹1,52 Mr | ₹250,60 Mn | ₹28,28 Mn | ₹39,53 Mn | -₹247,82 Mn | -₹1,12 Mr | ₹31,30 Mn | ₹450,27 Mn | ₹1,36 Mr | ₹721,76 Mn | ₹658,17 Mn | ₹351,94 Mn | ₹1,04 Mr |
| FAVÖK | ₹1,26 Mr | ₹1,83 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,37 Mr | ₹818,38 Mn | ₹568,78 Mn | ₹1,26 Mr | ₹1,89 Mr | ₹352,72 Mn | ₹14,12 Mn | ₹85,61 Mn | -₹84,88 Mn | -₹203,79 Mn | ₹732,10 Mn | ₹923,39 Mn | ₹2,47 Mr | ₹1,10 Mr | ₹402,13 Mn | ₹387,46 Mn | ₹859,19 Mn |
| Net Kâr | ₹627,45 Mn | ₹1,47 Mr | ₹2,26 Mr | ₹1,94 Mr | ₹199,94 Mn | ₹534,19 Mn | ₹1,38 Mr | ₹1,57 Mr | ₹375,21 Mn | ₹360,65 Mn | ₹50,19 Mn | -₹12,20 Mr | -₹1,24 Mr | -₹5,53 Mr | ₹345,42 Mn | ₹815,36 Mn | ₹440,32 Mn | ₹544,82 Mn | ₹257,83 Mn | ₹25,93 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,74 | 11,13 | 17,12 | 14,67 | 1,51 | 4,04 | 10,46 | 11,91 | 2,85 | 2,76 | 0,38 | -93,46 | -9,48 | -42,35 | 2,65 | 6,25 | 3,37 | 4,18 | 2,64 | 0,36 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹19,67 Mn | ₹1,20 Mr | ₹900,66 Mn | ₹1,26 Mr | -₹1,56 Mr | -₹2,78 Mr | ₹174,93 Mn | ₹554,97 Mn | -₹506,39 Mn | ₹555,98 Mn | ₹890,10 Mn | -₹51,74 Mn | -₹446,86 Mn | -₹2,59 Mr | ₹643,39 Mn | ₹1,34 Mr | -₹1,92 Mr | ₹2,77 Mr | ₹612,52 Mn | -₹1,53 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,2% | 6,1% | 8,9% | 19,7% | 23,4% | 21,4% | 4,3% | 1,6% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 50,8% | 44,2% | 25,3% | 26,3% | 30,5% | 7,6% | 10,6% | 17,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,21 | 0,38 | 0,30 | 0,10 | 0,10 | 0,20 | 0,36 | 0,09 | 0,05 | 0,10 | 0,06 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,15 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,30 | 0,54 | 0,40 | 0,11 | 0,08 | 0,15 | 0,19 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,09 | 0,12 | 0,25 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,0% | 25,9% | 32,0% | 46,9% | 35,6% | 29,4% | 51,5% | 57,4% | 51,4% | 11,1% | 8,2% | -42,1% | -143,8% | 2,5% | 26,8% | 39,6% | 46,8% | 67,7% | 36,8% | 83,4% |
| FAVÖK Marjı | 48,0% | 43,6% | 43,2% | 60,3% | 52,6% | 50,0% | 62,3% | 71,1% | 72,4% | 5,5% | 17,8% | -14,4% | -26,1% | 57,4% | 55,0% | 71,7% | 71,0% | 41,4% | 40,6% | 68,7% |
| Net Kâr Marjı | 23,8% | 35,0% | 30,2% | 34,8% | 12,8% | 46,9% | 68,1% | 59,1% | 77,0% | 141,5% | 10,4% | -2.074,1% | -158,4% | -433,1% | 20,6% | 23,7% | 28,5% | 56,1% | 27,0% | 2,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,7% | 28,5% | 12,0% | 22,6% | -100,4% | -244,3% | 8,7% | 20,9% | -104,0% | 218,1% | 185,2% | -8,8% | -57,2% | -203,3% | 38,3% | 38,9% | -124,5% | 284,9% | 64,1% | -122,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |