HITECHGEARHi-Tech Gears Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $102,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,38 Mr | ₹8,04 Mr | ₹9,08 Mr | ₹9,85 Mr | ₹10,02 Mr | ₹9,22 Mr | ₹7,89 Mr | ₹8,68 Mr | ₹7,34 Mr | ₹6,81 Mr | ₹3,19 Mr | ₹3,05 Mr | ₹3,03 Mr | ₹3,07 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,98 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹70,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,83 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,98 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,71 Mr | ₹4,27 Mr | ₹3,52 Mr | ₹4,40 Mr | ₹3,66 Mr | ₹3,19 Mr | ₹415,47 Mn | ₹442,10 Mn | ₹421,42 Mn | ₹473,18 Mn | ₹837,69 Mn | ₹540,61 Mn | ₹485,92 Mn | ₹653,79 Mn | ₹863,26 Mn | ₹1,00 Mr |
| Net Borç† | ₹1,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,05 Mr | ₹9,22 Mr | ₹11,01 Mr | ₹11,63 Mr | ₹9,66 Mr | ₹7,41 Mr | ₹7,17 Mr | ₹9,04 Mr | ₹7,45 Mr | ₹4,68 Mr | ₹4,41 Mr | ₹4,23 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,73 Mr | ₹4,95 Mr | ₹4,22 Mr | ₹3,22 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,68 Mr |
| Brüt Kâr | ₹817,69 Mn | ₹1,15 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,23 Mr | ₹835,53 Mn | ₹770,03 Mn | ₹727,51 Mn | ₹1,10 Mr | ₹964,46 Mn | ₹646,45 Mn | ₹509,85 Mn | ₹392,87 Mn | ₹416,20 Mn | ₹497,64 Mn | ₹921,20 Mn | ₹856,86 Mn | ₹536,12 Mn | ₹287,55 Mn | ₹286,58 Mn | ₹281,52 Mn |
| FAVÖK | ₹1,01 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,47 Mr | ₹1,36 Mr | ₹783,06 Mn | ₹868,97 Mn | ₹812,92 Mn | ₹1,11 Mr | ₹985,21 Mn | ₹542,40 Mn | ₹482,32 Mn | ₹455,40 Mn | ₹463,64 Mn | ₹522,08 Mn | ₹863,01 Mn | ₹757,82 Mn | ₹493,11 Mn | ₹315,20 Mn | ₹321,80 Mn | ₹294,34 Mn |
| Net Kâr | ₹209,79 Mn | ₹403,63 Mn | ₹1,14 Mr | ₹231,14 Mn | -₹11,02 Mn | ₹287,87 Mn | ₹82,76 Mn | ₹355,78 Mn | ₹342,43 Mn | ₹201,39 Mn | ₹211,64 Mn | ₹184,17 Mn | ₹159,25 Mn | ₹162,14 Mn | ₹421,14 Mn | ₹350,42 Mn | ₹178,50 Mn | ₹76,94 Mn | ₹98,07 Mn | ₹83,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,15 | 21,46 | 60,73 | 12,30 | -0,59 | 15,34 | 4,41 | 18,96 | 18,25 | 10,73 | 11,28 | 9,81 | 8,49 | 8,64 | 22,44 | 18,67 | 9,51 | 4,10 | 5,23 | 4,44 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹414,42 Mn | ₹1,07 Mr | ₹497,98 Mn | -₹9,66 Mn | -₹280,67 Mn | -₹379,21 Mn | ₹968,67 Mn | -₹936,95 Mn | -₹730,06 Mn | ₹374,36 Mn | ₹228,19 Mn | ₹31,77 Mn | ₹33,00 Mn | ₹510,61 Mn | -₹384,78 Mn | ₹185,77 Mn | ₹199,87 Mn | ₹268,42 Mn | ₹100,11 Mn | -₹111,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹321,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,8% | 25,2% | 32,9% | 46,4% | 46,9% | 46,3% | 44,6% | 50,7% | 49,8% | 46,8% | 13,0% | 14,5% | 13,9% | 15,4% | 24,0% | 20,2% | 20,3% | 29,0% | 36,5% | 50,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,08 | 1,15 | 1,21 | 1,18 | 0,96 | 0,80 | 0,91 | 1,04 | 1,01 | 0,69 | 1,38 | 1,39 | 1,19 | 1,21 | 1,42 | 1,58 | 1,34 | 1,30 | 1,20 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,73 | 1,76 | 2,11 | 2,23 | 1,85 | 1,42 | 1,37 | 1,73 | 1,43 | 0,90 | 0,84 | 0,81 | 0,69 | 0,71 | 0,95 | 0,81 | 0,62 | 0,56 | 0,54 | 0,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,0% | 12,4% | 12,4% | 10,6% | 8,7% | 10,4% | 10,2% | 12,2% | 12,9% | 13,8% | 11,6% | 9,3% | 11,6% | 13,4% | 18,6% | 20,3% | 16,6% | 9,8% | 10,1% | 10,5% |
| FAVÖK Marjı | 11,1% | 14,4% | 13,3% | 11,7% | 8,1% | 11,7% | 11,3% | 12,3% | 13,2% | 11,6% | 10,9% | 10,8% | 12,9% | 14,0% | 17,4% | 18,0% | 15,3% | 10,8% | 11,4% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 4,4% | 10,4% | 2,0% | -0,1% | 3,9% | 1,2% | 3,9% | 4,6% | 4,3% | 4,8% | 4,4% | 4,4% | 4,4% | 8,5% | 8,3% | 5,5% | 2,6% | 3,5% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,6% | 11,6% | 4,5% | -0,1% | -2,9% | -5,1% | 13,5% | -10,4% | -9,8% | 8,0% | 5,2% | 0,8% | 0,9% | 13,7% | -7,8% | 4,4% | 6,2% | 9,2% | 3,5% | -4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |