HLEGLASHLE Glascoat Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $320,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹13,96 Mr | ₹13,05 Mr | ₹12,12 Mr | ₹8,96 Mr | ₹7,60 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,35 Mr | ₹2,94 Mr | ₹971,25 Mn | ₹941,31 Mn | ₹795,13 Mn | ₹836,43 Mn | ₹728,50 Mn | ₹687,87 Mn | ₹690,91 Mn | ₹664,29 Mn | ₹479,85 Mn | ₹465,23 Mn | ₹408,82 Mn | ₹378,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹584,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹6,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,48 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,90 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,17 Mr | ₹946,01 Mn | ₹998,92 Mn | ₹1,14 Mr | ₹59,11 Mn | ₹116,55 Mn | ₹243,89 Mn | ₹192,58 Mn | ₹144,68 Mn | ₹208,98 Mn | ₹190,80 Mn | ₹199,15 Mn | ₹148,99 Mn | ₹163,45 Mn | ₹124,77 Mn | ₹136,59 Mn |
| Net Borç† | ₹2,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹13,53 Mr | ₹10,28 Mr | ₹9,68 Mr | ₹9,32 Mr | ₹6,52 Mr | ₹4,84 Mr | ₹4,26 Mr | ₹3,59 Mr | ₹966,35 Mn | ₹814,08 Mn | ₹924,24 Mn | ₹884,46 Mn | ₹767,97 Mn | ₹756,14 Mn | ₹704,02 Mn | ₹529,54 Mn | ₹446,59 Mn | ₹415,33 Mn | ₹406,43 Mn | ₹326,17 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,27 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,17 Mr | ₹906,34 Mn | ₹634,43 Mn | ₹146,24 Mn | ₹121,95 Mn | ₹154,84 Mn | ₹151,15 Mn | ₹136,65 Mn | ₹132,42 Mn | ₹124,18 Mn | ₹102,53 Mn | ₹74,35 Mn | ₹138,22 Mn | ₹123,82 Mn | ₹97,95 Mn |
| FAVÖK | ₹1,45 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,12 Mr | ₹954,06 Mn | ₹730,29 Mn | ₹468,97 Mn | ₹105,24 Mn | ₹96,19 Mn | ₹114,80 Mn | ₹109,11 Mn | ₹104,37 Mn | ₹100,58 Mn | ₹86,22 Mn | ₹80,54 Mn | ₹53,88 Mn | ₹50,45 Mn | ₹53,07 Mn | ₹36,73 Mn |
| Net Kâr | ₹494,24 Mn | ₹548,52 Mn | ₹260,68 Mn | ₹688,08 Mn | ₹557,31 Mn | ₹523,20 Mn | ₹382,36 Mn | ₹178,88 Mn | ₹53,59 Mn | ₹31,20 Mn | ₹41,54 Mn | ₹45,40 Mn | ₹38,03 Mn | ₹36,08 Mn | ₹28,08 Mn | ₹27,07 Mn | ₹24,01 Mn | ₹17,59 Mn | ₹24,72 Mn | ₹15,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,18 | 7,96 | 3,82 | 10,08 | 8,16 | 8,06 | 5,91 | 2,77 | 1,65 | 1,25 | 1,66 | 1,82 | 1,52 | 1,44 | 1,12 | 1,08 | 0,96 | 0,70 | 0,99 | 0,63 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹30,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹753,62 Mn | ₹377,93 Mn | ₹190,91 Mn | -₹615,80 Mn | -₹783,90 Mn | ₹99,04 Mn | ₹140,01 Mn | ₹181,92 Mn | ₹61,33 Mn | -₹29,84 Mn | ₹2,12 Mn | -₹31,29 Mn | ₹73,27 Mn | -₹10,31 Mn | ₹11,98 Mn | -₹43,10 Mn | ₹20,76 Mn | -₹24,27 Mn | ₹5,13 Mn | -₹10,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹556,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,9% | 29,1% | 32,2% | 28,7% | 28,5% | 25,1% | 29,8% | 39,0% | 6,1% | 12,4% | 30,7% | 23,0% | 19,9% | 30,4% | 27,6% | 30,0% | 31,0% | 35,1% | 30,5% | 36,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,97 | 0,79 | 0,80 | 1,04 | 0,86 | 1,28 | 1,27 | 1,22 | 0,99 | 0,86 | 1,16 | 1,06 | 1,05 | 1,10 | 1,02 | 0,80 | 0,93 | 0,89 | 0,99 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,19 | 1,66 | 1,57 | 1,51 | 1,05 | 0,78 | 0,69 | 0,58 | 0,16 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,8% | 19,2% | 17,3% | 20,1% | 21,5% | 24,1% | 21,3% | 17,7% | 15,1% | 15,0% | 16,8% | 17,1% | 17,8% | 17,5% | 17,6% | 19,4% | 16,6% | 33,3% | 30,5% | 30,0% |
| FAVÖK Marjı | 10,7% | 13,4% | 12,6% | 15,2% | 17,2% | 19,7% | 17,1% | 13,1% | 10,9% | 11,8% | 12,4% | 12,3% | 13,6% | 13,3% | 12,2% | 15,2% | 12,1% | 12,1% | 13,1% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,7% | 5,3% | 2,7% | 7,4% | 8,5% | 10,8% | 9,0% | 5,0% | 5,5% | 3,8% | 4,5% | 5,1% | 5,0% | 4,8% | 4,0% | 5,1% | 5,4% | 4,2% | 6,1% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,6% | 3,7% | 2,0% | -6,6% | -12,0% | 2,0% | 3,3% | 5,1% | 6,3% | -3,7% | 0,2% | -3,5% | 9,5% | -1,4% | 1,7% | -8,1% | 4,6% | -5,8% | 1,3% | -3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |