ICILIndo Count Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $916,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹45,34 Mr | ₹42,72 Mr | ₹35,82 Mr | ₹30,60 Mr | ₹32,85 Mr | ₹23,09 Mr | ₹17,21 Mr | ₹16,35 Mr | ₹17,08 Mr | ₹15,32 Mr | ₹13,99 Mr | ₹12,48 Mr | ₹10,48 Mr | ₹8,76 Mr | ₹7,19 Mr | ₹7,26 Mr | ₹6,31 Mr | ₹5,92 Mr | ₹4,55 Mr | ₹4,45 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹21,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹23,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹13,42 Mr | ₹14,48 Mr | ₹9,56 Mr | ₹8,76 Mr | ₹13,19 Mr | ₹5,77 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,37 Mr | ₹3,84 Mr | ₹3,11 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,83 Mr | ₹4,34 Mr | ₹4,11 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,77 Mr |
| Net Borç† | ₹10,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹38,72 Mr | ₹38,17 Mr | ₹32,71 Mr | ₹27,82 Mr | ₹26,10 Mr | ₹23,49 Mr | ₹19,12 Mr | ₹18,01 Mr | ₹16,97 Mr | ₹19,64 Mr | ₹20,46 Mr | ₹15,90 Mr | ₹13,79 Mr | ₹11,14 Mr | ₹7,46 Mr | ₹6,80 Mr | ₹3,87 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,52 Mr |
| Brüt Kâr | ₹5,88 Mr | ₹5,95 Mr | ₹6,09 Mr | ₹5,23 Mr | ₹4,96 Mr | ₹3,52 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,61 Mr | ₹902,94 Mn | ₹2,51 Mr | ₹5,19 Mr | ₹2,76 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,04 Mr | ₹338,16 Mn | ₹315,15 Mn | ₹13,42 Mn | ₹216,27 Mn | -₹68,65 Mn | ₹216,82 Mn |
| FAVÖK | ₹1,33 Mr | ₹2,22 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,11 Mr | ₹238,53 Mn | ₹538,54 Mn | ₹17,88 Mn | ₹1,36 Mr | ₹4,08 Mr | ₹1,22 Mr | ₹796,64 Mn | ₹335,39 Mn | ₹23,07 Mn | ₹379,09 Mn | -₹16,98 Mn | ₹97,15 Mn | -₹132,03 Mn | ₹152,89 Mn |
| Net Kâr | ₹1,27 Mr | ₹2,50 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,77 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,51 Mr | ₹737,80 Mn | ₹602,41 Mn | ₹1,26 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,51 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,10 Mr | ₹293,32 Mn | -₹21,82 Mn | ₹105,59 Mn | -₹166,65 Mn | -₹538,88 Mn | -₹187,48 Mn | ₹72,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,40 | 12,62 | 17,06 | 13,97 | 18,11 | 12,70 | 3,74 | 3,05 | 6,38 | 11,76 | 2,55 | 7,79 | 6,19 | 1,65 | -0,12 | 0,61 | -0,63 | -2,53 | -1,25 | 0,52 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,48 Mr | ₹343,91 Mn | -₹459,50 Mn | ₹3,57 Mr | -₹5,17 Mr | -₹700,97 Mn | ₹705,81 Mn | ₹1,23 Mr | -₹452,62 Mn | ₹933,23 Mn | -₹149,98 Mn | ₹851,41 Mn | -₹348,39 Mn | -₹524,45 Mn | ₹259,30 Mn | -₹137,71 Mn | -₹301,17 Mn | -₹374,07 Mn | -₹448,60 Mn | -₹1,22 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,6% | 33,9% | 26,7% | 28,6% | 40,2% | 25,0% | 20,9% | 20,6% | 22,5% | 20,3% | 29,3% | 30,7% | 41,4% | 46,9% | 49,4% | 50,9% | 55,5% | 57,1% | 65,3% | 62,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,89 | 0,91 | 0,91 | 0,79 | 1,02 | 1,11 | 1,10 | 0,99 | 1,28 | 1,46 | 1,27 | 1,32 | 1,27 | 1,04 | 0,94 | 0,61 | 0,47 | 0,61 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,64 | 1,62 | 1,39 | 1,18 | 1,11 | 1,00 | 0,81 | 0,76 | 0,72 | 0,83 | 0,87 | 0,68 | 0,59 | 0,47 | 0,32 | 0,29 | 0,16 | 0,12 | 0,12 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,2% | 15,6% | 18,6% | 18,8% | 19,0% | 15,0% | 7,9% | 8,9% | 5,3% | 12,8% | 25,4% | 17,3% | 12,6% | 9,3% | 4,5% | 4,6% | 0,3% | 7,9% | -2,5% | 8,6% |
| FAVÖK Marjı | 3,4% | 5,8% | 8,7% | 8,3% | 8,4% | 9,0% | 1,2% | 3,0% | 0,1% | 6,9% | 19,9% | 7,7% | 5,8% | 3,0% | 0,3% | 5,6% | -0,4% | 3,5% | -4,8% | 6,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 6,5% | 10,3% | 9,9% | 13,7% | 10,7% | 3,9% | 3,3% | 7,4% | 11,8% | 12,3% | 9,2% | 8,0% | 2,6% | -0,3% | 1,6% | -4,3% | -19,6% | -6,8% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,4% | 0,9% | -1,4% | 12,8% | -19,8% | -3,0% | 3,7% | 6,8% | -2,7% | 4,8% | -0,7% | 5,4% | -2,5% | -4,7% | 3,5% | -2,0% | -7,8% | -13,6% | -16,2% | -48,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |