IFGLEXPORIFGL Refractories Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $145,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹16,79 Mr | ₹16,23 Mr | ₹15,04 Mr | ₹14,29 Mr | ₹12,86 Mr | ₹11,84 Mr | ₹10,29 Mr | ₹10,24 Mr | ₹10,74 Mr | ₹9,77 Mr | ₹5,99 Mr | ₹5,95 Mr | ₹5,75 Mr | ₹4,81 Mr | ₹4,54 Mr | ₹4,14 Mr | ₹3,12 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,77 Mr | ₹2,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹542,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹11,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,09 Mr | ₹2,13 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,60 Mr | ₹990,52 Mn | ₹636,98 Mn | ₹646,64 Mn | ₹893,70 Mn | ₹1,12 Mr | ₹839,76 Mn | ₹851,64 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,25 Mr | ₹792,84 Mn | ₹1,00 Mr | ₹869,21 Mn | ₹948,29 Mn |
| Net Borç† | ₹877,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹18,88 Mr | ₹16,43 Mr | ₹16,33 Mr | ₹13,73 Mr | ₹12,40 Mr | ₹10,11 Mr | ₹9,00 Mr | ₹9,40 Mr | ₹8,35 Mr | ₹7,66 Mr | ₹7,17 Mr | ₹7,86 Mr | ₹7,77 Mr | ₹6,71 Mr | ₹6,03 Mr | ₹4,69 Mr | ₹4,15 Mr | ₹3,98 Mr | ₹3,78 Mr | ₹3,23 Mr |
| Brüt Kâr | ₹3,13 Mr | ₹2,97 Mr | ₹3,44 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,53 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,64 Mr | ₹2,12 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,69 Mr | ₹989,89 Mn | ₹1,08 Mr | ₹387,07 Mn | ₹532,67 Mn | ₹497,33 Mn |
| FAVÖK | ₹1,32 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,46 Mr | ₹752,06 Mn | ₹996,44 Mn | ₹961,27 Mn | ₹995,88 Mn | ₹650,56 Mn | ₹885,98 Mn | ₹1,17 Mr | ₹567,13 Mn | ₹775,96 Mn | ₹397,10 Mn | ₹560,16 Mn | ₹353,91 Mn | ₹552,53 Mn | ₹468,09 Mn |
| Net Kâr | ₹346,95 Mn | ₹429,77 Mn | ₹816,74 Mn | ₹792,06 Mn | ₹774,81 Mn | ₹655,91 Mn | ₹194,57 Mn | ₹504,60 Mn | ₹471,21 Mn | ₹499,68 Mn | ₹419,63 Mn | ₹530,99 Mn | ₹640,10 Mn | ₹282,12 Mn | ₹398,68 Mn | ₹242,76 Mn | ₹343,04 Mn | ₹61,11 Mn | ₹284,88 Mn | ₹262,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,81 | 5,96 | 11,33 | 21,98 | 21,50 | 9,10 | 2,70 | 7,00 | 13,08 | 13,86 | 12,12 | 15,12 | 18,25 | 7,91 | 11,28 | 6,87 | 9,91 | 1,77 | 8,23 | 7,58 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹145,13 Mn | -₹547,85 Mn | ₹100,56 Mn | -₹1,32 Mr | -₹605,49 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,25 Mr | ₹671,36 Mn | -₹67,50 Mn | ₹248,42 Mn | ₹639,10 Mn | ₹411,51 Mn | ₹346,38 Mn | -₹82,36 Mn | ₹410,48 Mn | ₹24,01 Mn | ₹194,10 Mn | ₹606,60 Mn | ₹106,51 Mn | ₹73,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹637,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,4% | 13,1% | 11,6% | 11,2% | 7,7% | 5,4% | 6,3% | 8,7% | 10,5% | 8,6% | 14,2% | 19,5% | 20,3% | 26,8% | 28,7% | 30,2% | 25,4% | 37,2% | 31,4% | 41,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,01 | 1,09 | 0,96 | 0,96 | 0,85 | 0,87 | 0,92 | 0,78 | 0,78 | 1,20 | 1,32 | 1,35 | 1,39 | 1,33 | 1,13 | 1,33 | 1,48 | 1,36 | 1,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,61 | 1,40 | 1,39 | 1,17 | 1,06 | 0,86 | 0,77 | 0,80 | 0,71 | 0,65 | 0,61 | 0,67 | 0,66 | 0,57 | 0,51 | 0,40 | 0,35 | 0,34 | 0,32 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,6% | 18,1% | 21,1% | 19,9% | 23,5% | 25,1% | 17,6% | 19,9% | 21,1% | 23,0% | 19,9% | 20,9% | 27,3% | 23,5% | 28,0% | 21,1% | 25,9% | 9,7% | 14,1% | 15,4% |
| FAVÖK Marjı | 7,0% | 7,6% | 9,2% | 10,3% | 10,1% | 14,5% | 8,4% | 10,6% | 11,5% | 13,0% | 9,1% | 11,3% | 15,0% | 8,5% | 12,9% | 8,5% | 13,5% | 8,9% | 14,6% | 14,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 2,6% | 5,0% | 5,8% | 6,2% | 6,5% | 2,2% | 5,4% | 5,6% | 6,5% | 5,9% | 6,8% | 8,2% | 4,2% | 6,6% | 5,2% | 8,3% | 1,5% | 7,5% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | -3,3% | 0,6% | -9,6% | -4,9% | 10,6% | 13,9% | 7,1% | -0,8% | 3,2% | 8,9% | 5,2% | 4,5% | -1,2% | 6,8% | 0,5% | 4,7% | 15,2% | 2,8% | 2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |