IGARASHIIgarashi Motors India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $140,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹8,41 Mr | ₹7,79 Mr | ₹7,76 Mr | ₹7,30 Mr | ₹6,79 Mr | ₹7,03 Mr | ₹6,76 Mr | ₹6,76 Mr | ₹8,06 Mr | ₹5,04 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,43 Mr | ₹3,62 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,81 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,18 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹32,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,45 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,00 Mr | ₹951,23 Mn | ₹1,24 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,40 Mr | ₹219,09 Mn | ₹441,27 Mn | ₹575,17 Mn | ₹514,79 Mn | ₹778,29 Mn | ₹840,23 Mn | ₹608,05 Mn | ₹702,72 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,32 Mr | ₹862,12 Mn |
| Net Borç† | ₹1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,64 Mr | ₹8,37 Mr | ₹7,25 Mr | ₹6,56 Mr | ₹5,56 Mr | ₹5,33 Mr | ₹5,34 Mr | ₹6,06 Mr | ₹6,71 Mr | ₹5,16 Mr | ₹4,45 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,61 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,69 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,59 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,46 Mr |
| Brüt Kâr | ₹852,06 Mn | ₹1,01 Mr | ₹666,00 Mn | ₹565,56 Mn | ₹408,81 Mn | ₹749,82 Mn | ₹780,19 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,12 Mr | ₹791,93 Mn | ₹735,26 Mn | ₹543,85 Mn | ₹408,90 Mn | ₹245,26 Mn | ₹188,20 Mn | -₹198,44 Mn | -₹94,34 Mn | ₹40,03 Mn |
| FAVÖK | ₹880,56 Mn | ₹964,34 Mn | ₹757,44 Mn | ₹660,04 Mn | ₹481,17 Mn | ₹759,53 Mn | ₹803,57 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,08 Mr | ₹804,25 Mn | ₹671,69 Mn | ₹523,75 Mn | ₹416,01 Mn | ₹272,29 Mn | ₹182,12 Mn | -₹116,93 Mn | ₹6,31 Mn | ₹125,50 Mn |
| Net Kâr | ₹121,47 Mn | ₹241,68 Mn | ₹95,73 Mn | ₹52,38 Mn | ₹11,90 Mn | ₹256,20 Mn | ₹299,09 Mn | ₹574,15 Mn | ₹952,58 Mn | ₹753,17 Mn | ₹636,41 Mn | ₹489,52 Mn | ₹461,44 Mn | ₹213,56 Mn | ₹165,41 Mn | ₹75,84 Mn | ₹27,27 Mn | -₹602,88 Mn | ₹96,27 Mn | ₹60,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,86 | 7,68 | 3,04 | 1,66 | 0,38 | 8,14 | 9,50 | 18,24 | 27,69 | 21,90 | 18,50 | 14,25 | 17,92 | 9,12 | 7,21 | 4,38 | 1,75 | -38,66 | 6,18 | 3,90 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹52,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹54,54 Mn | -₹5,83 Mn | -₹123,37 Mn | -₹68,56 Mn | ₹307,35 Mn | ₹203,62 Mn | ₹427,27 Mn | ₹706,61 Mn | -₹211,16 Mn | ₹525,27 Mn | ₹252,20 Mn | ₹436,07 Mn | ₹280,32 Mn | ₹204,30 Mn | -₹242,84 Mn | -₹239,21 Mn | ₹300,74 Mn | ₹91,32 Mn | -₹1,03 Mr | -₹411,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹798,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,2% | 19,4% | 17,8% | 16,6% | 14,8% | 13,5% | 18,3% | 17,5% | 17,3% | 4,3% | 9,3% | 13,0% | 14,2% | 28,8% | 33,7% | 29,7% | 44,9% | 55,9% | 44,0% | 39,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,07 | 0,93 | 0,90 | 0,82 | 0,76 | 0,79 | 0,90 | 0,83 | 1,02 | 0,94 | 0,87 | 1,00 | 1,07 | 1,08 | 0,96 | 1,02 | 1,42 | 0,92 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,85 | 1,79 | 1,55 | 1,41 | 1,19 | 1,14 | 1,15 | 1,30 | 1,44 | 1,11 | 0,95 | 0,83 | 0,77 | 0,62 | 0,58 | 0,42 | 0,34 | 0,55 | 0,59 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 12,0% | 9,2% | 8,6% | 7,3% | 14,1% | 14,6% | 19,9% | 24,0% | 24,7% | 25,2% | 20,6% | 20,4% | 18,7% | 15,2% | 12,4% | 11,9% | -7,7% | -3,4% | 1,6% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 11,5% | 10,4% | 10,1% | 8,6% | 14,3% | 15,0% | 19,8% | 24,0% | 24,1% | 24,3% | 20,9% | 18,6% | 18,0% | 15,5% | 13,8% | 11,5% | -4,5% | 0,2% | 5,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 2,9% | 1,3% | 0,8% | 0,2% | 4,8% | 5,6% | 9,5% | 14,2% | 14,6% | 14,3% | 12,7% | 12,8% | 7,3% | 6,2% | 3,8% | 1,7% | -23,4% | 3,5% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | -0,1% | -1,7% | -1,0% | 5,5% | 3,8% | 8,0% | 11,7% | -3,1% | 10,2% | 5,7% | 11,3% | 7,8% | 7,0% | -9,0% | -12,1% | 18,9% | 3,5% | -37,8% | -16,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |