IITLIndustrial Investment Trust Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,27 Mr | ₹4,40 Mr | ₹4,36 Mr | ₹3,83 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,29 Mr | ₹3,64 Mr | ₹4,00 Mr | ₹4,38 Mr | ₹14,96 Mr | ₹14,76 Mr | ₹14,52 Mr | ₹13,71 Mr | ₹8,12 Mr | ₹3,50 Mr | ₹2,43 Mr | ₹1,04 Mr | ₹819,20 Mn | ₹792,45 Mn | ₹775,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹16,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹51,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹21,98 Mn | ₹35,92 Mn | ₹21,96 Mn | ₹995.020 | ₹11,24 Mn | ₹31,85 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,18 Mn | ₹872,86 Mn | ₹632,47 Mn | ₹304,05 Mn | ₹211,84 Mn | ₹127,06 Mn | ₹208,68 Mn | ₹57,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹50,00 Mn | ₹104,86 Mn |
| Net Borç† | -₹235,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹299,70 Mn | ₹342,72 Mn | ₹376,38 Mn | ₹126,84 Mn | ₹88,19 Mn | ₹48,59 Mn | ₹151,30 Mn | ₹146,44 Mn | ₹147,12 Mn | ₹3,25 Mr | ₹3,24 Mr | ₹3,38 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,70 Mr | ₹336,51 Mn | ₹226,28 Mn | ₹201,76 Mn | ₹103,96 Mn | -₹72,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₹280,10 Mn | ₹319,91 Mn | ₹344,45 Mn | ₹107,92 Mn | ₹69,22 Mn | ₹38,48 Mn | ₹139,41 Mn | ₹143,40 Mn | ₹129,03 Mn | -₹94,80 Mn | ₹23,98 Mn | ₹2,43 Mr | ₹963,44 Mn | ₹1,35 Mr | ₹1,55 Mr | ₹316,09 Mn | ₹199,88 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | -₹271,29 Mn | ₹78,88 Mn | ₹334,16 Mn | ₹69,83 Mn | ₹36,45 Mn | ₹6,99 Mn | -₹186,61 Mn | ₹14,60 Mn | ₹17,99 Mn | -₹193,19 Mn | -₹85,72 Mn | ₹87,79 Mn | ₹100,01 Mn | ₹212,07 Mn | -₹51,44 Mn | ₹104,51 Mn | ₹199,78 Mn | ₹173,64 Mn | ₹75,38 Mn | -₹110,58 Mn |
| Net Kâr | -₹124,44 Mn | ₹40,05 Mn | ₹648,62 Mn | ₹449,45 Mn | ₹324,41 Mn | -₹420,49 Mn | -₹395,65 Mn | -₹462,40 Mn | -₹844,24 Mn | -₹258,35 Mn | -₹75,83 Mn | ₹15,38 Mn | ₹16,68 Mn | ₹105,97 Mn | ₹10,76 Mn | ₹62,71 Mn | ₹98,08 Mn | ₹88,77 Mn | ₹126,09 Mn | -₹173,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,35 | 2,04 | 28,77 | 19,93 | 14,39 | -18,65 | -17,55 | -20,51 | -37,44 | -11,46 | -3,36 | 0,68 | 0,71 | 5,63 | 1,08 | 6,27 | 9,81 | 8,88 | 12,61 | -17,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,67 Mn | ₹101,15 Mn | ₹113,05 Mn | ₹74,00 Mn | ₹20,50 Mn | -₹13,81 Mn | ₹6,29 Mn | — | ₹27,12 Mn | ₹102,90 Mn | -₹277,12 Mn | ₹123,75 Mn | ₹103,92 Mn | -₹3,73 Mr | -₹203,85 Mn | -₹184,41 Mn | ₹168,09 Mn | ₹253,13 Mn | ₹339,76 Mn | ₹283,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹3,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,8% | 0,5% | 0,0% | 0,3% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 5,8% | 4,3% | 2,1% | 1,5% | 1,6% | 6,0% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 6,3% | 13,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,22 | 0,22 | 0,23 | 0,16 | 0,18 | 0,49 | 0,14 | 0,22 | 0,25 | 0,13 | -0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,77 | 0,77 | 0,80 | 0,51 | 0,35 | 0,40 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,02 | -0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 93,5% | 93,3% | 91,5% | 85,1% | 78,5% | 79,2% | 92,1% | 97,9% | 87,7% | -2,9% | 0,7% | 72,1% | 44,6% | 90,4% | 91,1% | 93,9% | 88,3% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -90,5% | 23,0% | 88,8% | 55,1% | 41,3% | 14,4% | -123,3% | 10,0% | 12,2% | -5,9% | -2,6% | 2,6% | 4,6% | 14,2% | -3,0% | 31,1% | 88,3% | 86,1% | 72,5% | 152,8% |
| Net Kâr Marjı | -41,5% | 11,7% | 172,3% | 354,3% | 367,9% | -865,3% | -261,5% | -315,8% | -573,9% | -7,9% | -2,3% | 0,5% | 0,8% | 7,1% | 0,6% | 18,6% | 43,3% | 44,0% | 121,3% | 239,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,6% | 29,5% | 30,0% | 58,3% | 23,3% | -28,4% | 4,2% | — | 18,4% | 3,2% | -8,6% | 3,7% | 4,8% | -249,2% | -12,0% | -54,8% | 74,3% | 125,5% | 326,8% | -392,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |