IMPALIndia Motor Parts & Accessories Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $138,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹25,41 Mr | ₹25,08 Mr | ₹23,13 Mr | ₹15,04 Mr | ₹13,71 Mr | ₹16,33 Mr | ₹10,59 Mr | ₹11,35 Mr | ₹10,33 Mr | ₹8,84 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,52 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹275,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹23,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹53,30 Mn | ₹0,00 | ₹135,78 Mn | ₹135,28 Mn | ₹192,65 Mn | ₹120,58 Mn | ₹134,91 Mn | ₹160,12 Mn | ₹147,00 Mn | ₹269,37 Mn | ₹162,32 Mn | ₹9,27 Mn | ₹1,13 Mn | ₹135,24 Mn | ₹87,56 Mn | ₹78,05 Mn |
| Net Borç† | -₹1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,37 Mr | ₹7,89 Mr | ₹7,41 Mr | ₹7,26 Mr | ₹6,46 Mr | ₹5,32 Mr | ₹5,32 Mr | ₹5,24 Mr | ₹4,79 Mr | ₹5,19 Mr | ₹5,01 Mr | ₹5,11 Mr | ₹5,11 Mr | ₹4,94 Mr | ₹5,00 Mr | ₹4,26 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,27 Mr |
| Brüt Kâr | ₹899,70 Mn | ₹867,80 Mn | ₹801,40 Mn | ₹860,10 Mn | ₹766,30 Mn | ₹613,40 Mn | ₹517,58 Mn | ₹588,79 Mn | ₹501,50 Mn | ₹497,07 Mn | ₹433,32 Mn | ₹466,48 Mn | ₹481,90 Mn | ₹465,48 Mn | ₹508,39 Mn | ₹441,76 Mn | ₹401,08 Mn | ₹281,89 Mn | ₹206,54 Mn | ₹196,91 Mn |
| FAVÖK | ₹651,70 Mn | ₹630,10 Mn | ₹583,60 Mn | ₹651,90 Mn | ₹594,10 Mn | ₹469,00 Mn | ₹367,01 Mn | ₹444,30 Mn | ₹361,37 Mn | ₹360,23 Mn | ₹299,60 Mn | ₹337,30 Mn | ₹363,31 Mn | ₹352,90 Mn | ₹407,80 Mn | ₹382,51 Mn | ₹348,72 Mn | ₹226,52 Mn | ₹156,78 Mn | ₹147,72 Mn |
| Net Kâr | ₹965,50 Mn | ₹836,70 Mn | ₹739,20 Mn | ₹751,40 Mn | ₹607,50 Mn | ₹528,90 Mn | ₹495,42 Mn | ₹413,19 Mn | ₹313,60 Mn | ₹322,23 Mn | ₹267,32 Mn | ₹310,05 Mn | ₹295,47 Mn | ₹272,01 Mn | ₹322,55 Mn | ₹285,15 Mn | ₹247,96 Mn | ₹173,76 Mn | ₹119,98 Mn | ₹109,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 77,36 | 67,04 | 59,23 | 60,21 | 48,68 | 42,38 | 39,70 | 33,11 | 25,13 | 25,82 | 21,42 | 24,85 | 23,67 | 21,80 | 25,85 | 22,85 | 19,87 | 13,92 | 9,61 | 8,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹376,10 Mn | ₹492,50 Mn | ₹475,70 Mn | ₹460,70 Mn | ₹65,70 Mn | ₹1,00 Mr | ₹117,97 Mn | ₹210,74 Mn | ₹129,35 Mn | ₹213,33 Mn | ₹376,01 Mn | ₹269,79 Mn | ₹258,38 Mn | ₹265,47 Mn | ₹254,23 Mn | ₹106,94 Mn | ₹115,37 Mn | ₹177,12 Mn | ₹120,28 Mn | ₹58,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹62,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,0% | 1,3% | 1,2% | 1,9% | 1,4% | 4,6% | 5,8% | 5,8% | 11,4% | 7,5% | 0,5% | 0,1% | 9,7% | 7,7% | 7,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,31 | 0,32 | 0,48 | 0,47 | 0,33 | 0,50 | 0,46 | 0,46 | 0,59 | 1,71 | 1,85 | 2,02 | 2,09 | 2,32 | 2,52 | 2,57 | 2,15 | 2,13 | 2,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,34 | 0,32 | 0,31 | 0,28 | 0,23 | 0,23 | 0,23 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,22 | 0,18 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,7% | 11,0% | 10,8% | 11,8% | 11,9% | 11,5% | 9,7% | 11,2% | 10,5% | 9,6% | 8,7% | 9,1% | 9,4% | 9,4% | 10,2% | 10,4% | 11,2% | 9,4% | 8,5% | 8,7% |
| FAVÖK Marjı | 7,8% | 8,0% | 7,9% | 9,0% | 9,2% | 8,8% | 6,9% | 8,5% | 7,5% | 6,9% | 6,0% | 6,6% | 7,1% | 7,1% | 8,2% | 9,0% | 9,8% | 7,5% | 6,4% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 11,5% | 10,6% | 10,0% | 10,4% | 9,4% | 10,0% | 9,3% | 7,9% | 6,5% | 6,2% | 5,3% | 6,1% | 5,8% | 5,5% | 6,4% | 6,7% | 6,9% | 5,8% | 4,9% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,5% | 6,2% | 6,4% | 6,3% | 1,0% | 18,9% | 2,2% | 4,0% | 2,7% | 4,1% | 7,5% | 5,3% | 5,1% | 5,4% | 5,1% | 2,5% | 3,2% | 5,9% | 4,9% | 2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1174,60 | +%0,68 | |
| Bharti Airtel Limited | 1794,60 | -%0,66 | |
| HDFC Bank Limited | 710,70 | -%0,46 | |
| ICICI Bank Limited | 1338,60 | -%1,59 | |
| State Bank of India | 954,90 | -%0,22 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2304,90 | +%1,57 | |
| Bajaj Finance Limited | 957,00 | -%2,62 |