INDOTECHIndo Tech Transformers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $372,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,58 Mr | ₹4,39 Mr | ₹3,87 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,87 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,15 Mr | ₹1,92 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,75 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,22 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹626,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹51,95 Mn | ₹81,59 Mn | ₹49,95 Mn | ₹113,35 Mn | ₹5,59 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,25 Mr | ₹530,63 Mn | ₹105,95 Mn | ₹96,31 Mn | ₹152,08 Mn | ₹151,56 Mn | ₹64,68 Mn | ₹20,27 Mn |
| Net Borç† | -₹1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,82 Mr | ₹6,12 Mr | ₹5,03 Mr | ₹3,71 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,11 Mr | ₹980,90 Mn | ₹2,07 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,55 Mr | ₹908,15 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,59 Mr | ₹1,10 Mr | ₹965,48 Mn | ₹596,79 Mn | ₹409,06 Mn | ₹272,79 Mn | ₹147,78 Mn | ₹134,00 Mn | ₹143,56 Mn | ₹86,15 Mn | ₹55,89 Mn | -₹16,79 Mn | -₹94,00 Mn | -₹151,95 Mn | -₹75,58 Mn | ₹34,01 Mn | ₹713,57 Mn | ₹669,73 Mn | ₹470,39 Mn | ₹208,46 Mn |
| FAVÖK | ₹1,32 Mr | ₹872,52 Mn | ₹745,05 Mn | ₹371,66 Mn | ₹221,30 Mn | ₹119,38 Mn | -₹1,85 Mn | -₹20,87 Mn | -₹9,64 Mn | -₹26,62 Mn | -₹9,33 Mn | -₹55,39 Mn | -₹186,36 Mn | -₹320,04 Mn | -₹216,78 Mn | -₹77,51 Mn | ₹637,84 Mn | ₹576,18 Mn | ₹390,36 Mn | ₹172,13 Mn |
| Net Kâr | ₹927,71 Mn | ₹638,82 Mn | ₹468,60 Mn | ₹257,02 Mn | ₹121,89 Mn | ₹62,86 Mn | ₹19,20 Mn | -₹83,89 Mn | -₹36,94 Mn | -₹112,74 Mn | ₹40,25 Mn | -₹37,43 Mn | -₹250,33 Mn | -₹399,84 Mn | -₹227,44 Mn | -₹83,87 Mn | ₹389,68 Mn | ₹389,84 Mn | ₹254,92 Mn | ₹110,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 87,36 | 60,15 | 44,12 | 24,20 | 11,48 | 5,92 | 1,81 | -7,90 | -3,48 | -10,62 | 3,79 | -3,52 | -23,57 | -37,65 | -21,42 | -7,90 | 36,70 | 36,71 | 24,00 | 14,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹247,42 Mn | ₹409,75 Mn | ₹241,42 Mn | -₹116,84 Mn | ₹186,92 Mn | ₹91,18 Mn | -₹146,14 Mn | ₹165,91 Mn | ₹28,73 Mn | -₹144,18 Mn | -₹37,07 Mn | -₹180,37 Mn | -₹418,20 Mn | -₹387,08 Mn | -₹272,23 Mn | -₹233,94 Mn | ₹329,79 Mn | -₹135,95 Mn | -₹54,75 Mn | ₹112,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹340,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 1,9% | 1,3% | 3,7% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 65,5% | 24,1% | 6,7% | 5,5% | 5,8% | 6,4% | 3,7% | 1,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,40 | 1,39 | 1,30 | 1,22 | 1,16 | 1,10 | 1,00 | 1,10 | 1,02 | 0,72 | 0,86 | 0,72 | 0,64 | 0,51 | 0,70 | 0,56 | 0,78 | 0,80 | 0,89 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,09 | 1,64 | 1,35 | 0,99 | 0,75 | 0,55 | 0,55 | 0,57 | 0,59 | 0,40 | 0,50 | 0,41 | 0,33 | 0,30 | 0,30 | 0,26 | 0,55 | 0,51 | 0,42 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,4% | 18,0% | 19,2% | 16,1% | 14,6% | 13,2% | 7,2% | 6,3% | 6,5% | 5,8% | 3,0% | -1,1% | -7,7% | -13,4% | -6,8% | 3,5% | 34,5% | 35,3% | 30,3% | 23,0% |
| FAVÖK Marjı | 16,9% | 14,3% | 14,8% | 10,0% | 7,9% | 5,8% | -0,1% | -1,0% | -0,4% | -1,8% | -0,5% | -3,6% | -15,3% | -28,2% | -19,6% | -7,9% | 30,9% | 30,3% | 25,1% | 19,0% |
| Net Kâr Marjı | 11,9% | 10,4% | 9,3% | 6,9% | 4,4% | 3,1% | 0,9% | -3,9% | -1,7% | -7,6% | 2,1% | -2,4% | -20,5% | -35,2% | -20,5% | -8,6% | 18,8% | 20,5% | 16,4% | 12,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,2% | 6,7% | 4,8% | -3,2% | 6,7% | 4,4% | -7,1% | 7,8% | 1,3% | -9,7% | -2,0% | -11,6% | -34,2% | -34,1% | -24,6% | -23,8% | 16,0% | -7,2% | -3,5% | 12,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |