INDOTHAIIndo Thai Securities Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $45,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,74 Mr | ₹2,28 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,09 Mr | ₹786,10 Mn | ₹704,15 Mn | ₹826,90 Mn | ₹754,59 Mn | ₹567,37 Mn | ₹485,62 Mn | ₹525,13 Mn | ₹466,06 Mn | ₹424,53 Mn | ₹388,85 Mn | ₹140,97 Mn | ₹136,12 Mn | ₹117,15 Mn | ₹112,59 Mn | ₹63,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹872,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹239,95 Mn | ₹32,03 Mn | ₹57,45 Mn | ₹31,13 Mn | ₹14,77 Mn | ₹2,27 Mn | ₹69,40 Mn | ₹67,27 Mn | ₹51,91 Mn | ₹9,68 Mn | ₹0,00 | ₹41,64 Mn | ₹26,20 Mn | ₹32,18 Mn | ₹769.470 | ₹15,13 Mn | ₹17,17 Mn | ₹16,59 Mn | ₹12,08 Mn | ₹827.000 |
| Net Borç† | -₹1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹608,83 Mn | ₹232,68 Mn | ₹282,00 Mn | ₹9,68 Mn | ₹176,22 Mn | ₹154,61 Mn | -₹55,45 Mn | ₹87,29 Mn | ₹563,58 Mn | ₹424,01 Mn | ₹494,49 Mn | ₹372,82 Mn | ₹213,32 Mn | ₹100,07 Mn | ₹57,99 Mn | ₹45,28 Mn | ₹50,49 Mn | ₹26,34 Mn | ₹37,64 Mn | ₹20,82 Mn |
| Brüt Kâr | ₹544,74 Mn | ₹178,88 Mn | ₹242,73 Mn | -₹17,74 Mn | ₹149,47 Mn | ₹134,50 Mn | -₹73,73 Mn | ₹71,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹852,63 Mn | ₹117,95 Mn | ₹208,84 Mn | -₹81,05 Mn | ₹128,25 Mn | ₹178,51 Mn | -₹116,44 Mn | -₹3,56 Mn | ₹124,49 Mn | -₹6,34 Mn | ₹71,37 Mn | ₹39,26 Mn | ₹13,06 Mn | ₹1,72 Mn | ₹7,09 Mn | ₹17,41 Mn | ₹26,88 Mn | ₹7,61 Mn | ₹10,24 Mn | ₹4,19 Mn |
| Net Kâr | ₹663,65 Mn | ₹82,45 Mn | ₹159,80 Mn | -₹64,84 Mn | ₹99,28 Mn | ₹101,63 Mn | -₹108,46 Mn | -₹13,12 Mn | ₹87,26 Mn | ₹32,93 Mn | ₹63,14 Mn | ₹29,61 Mn | ₹8,65 Mn | -₹699.224 | ₹2,02 Mn | ₹10,62 Mn | ₹19,53 Mn | ₹5,36 Mn | ₹5,63 Mn | ₹1,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,29 | 0,78 | 1,60 | -0,65 | 9,93 | 10,16 | -10,85 | -1,31 | 8,73 | 3,29 | 6,31 | 2,96 | 0,86 | -0,07 | 0,26 | 1,77 | 3,26 | 0,89 | 0,94 | 0,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹258,58 Mn | -₹149,99 Mn | -₹86,06 Mn | -₹62,82 Mn | ₹159,40 Mn | ₹136,43 Mn | — | ₹113,26 Mn | ₹71,64 Mn | ₹14,31 Mn | -₹88,85 Mn | -₹114,50 Mn | -₹13,96 Mn | -₹55,34 Mn | -₹33,20 Mn | ₹1,69 Mn | ₹10,94 Mn | ₹2,21 Mn | ₹18,09 Mn | ₹7,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹17,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,4% | 1,4% | 4,7% | 2,9% | 1,4% | 0,3% | 9,9% | 8,1% | 6,9% | 1,7% | 0,0% | 7,9% | 5,6% | 7,6% | 0,2% | 10,7% | 12,6% | 14,2% | 10,7% | 1,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,10 | 0,23 | 0,01 | 0,16 | 0,20 | -0,08 | 0,11 | 0,75 | 0,75 | 1,02 | 0,71 | 0,46 | 0,24 | 0,15 | 0,32 | 0,37 | 0,22 | 0,33 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,08 | 0,10 | 0,00 | 0,06 | 0,05 | -0,02 | 0,03 | 0,20 | 0,15 | 0,17 | 0,13 | 0,07 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 89,5% | 76,9% | 86,1% | -183,2% | 84,8% | 87,0% | 133,0% | 81,5% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 140,0% | 50,7% | 74,1% | -837,0% | 72,8% | 115,5% | 210,0% | -4,1% | 22,1% | -1,5% | 14,4% | 10,5% | 6,1% | 1,7% | 12,2% | 38,4% | 53,2% | 28,9% | 27,2% | 20,1% |
| Net Kâr Marjı | 109,0% | 35,4% | 56,7% | -669,6% | 56,3% | 65,7% | 195,6% | -15,0% | 15,5% | 7,8% | 12,8% | 7,9% | 4,1% | -0,7% | 3,5% | 23,5% | 38,7% | 20,4% | 15,0% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -42,5% | -64,5% | -30,5% | -648,8% | 90,5% | 88,2% | — | 129,7% | 12,7% | 3,4% | -18,0% | -30,7% | -6,5% | -55,3% | -57,2% | 3,7% | 21,7% | 8,4% | 48,1% | 36,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |