INDOWINDIndowind Energy Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,48 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,82 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,02 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,18 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,95 Mr | ₹4,28 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,42 Mr | ₹2,82 Mr | ₹854,99 Mn | ₹716,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹215,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹395,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹95,61 Mn | ₹133,13 Mn | ₹251,89 Mn | ₹600,52 Mn | ₹560,57 Mn | ₹607,15 Mn | ₹908,01 Mn | ₹1,01 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,66 Mr | ₹738,86 Mn | ₹766,58 Mn | ₹1,41 Mr | ₹1,71 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,36 Mr | ₹159,19 Mn | ₹101,69 Mn |
| Net Borç† | -₹120,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹403,31 Mn | ₹350,13 Mn | ₹388,09 Mn | ₹339,56 Mn | ₹245,56 Mn | ₹186,09 Mn | ₹206,56 Mn | ₹219,70 Mn | ₹261,56 Mn | ₹260,22 Mn | ₹168,77 Mn | ₹200,51 Mn | ₹234,05 Mn | ₹233,76 Mn | ₹295,22 Mn | ₹636,35 Mn | ₹609,35 Mn | ₹255,89 Mn | ₹241,21 Mn | ₹233,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹133,43 Mn | ₹104,01 Mn | ₹137,68 Mn | ₹112,00 Mn | ₹32,78 Mn | ₹23,89 Mn | ₹17,73 Mn | ₹29,81 Mn | ₹55,13 Mn | ₹40,46 Mn | ₹17,11 Mn | ₹31,61 Mn | ₹66,69 Mn | ₹82,36 Mn | ₹76,94 Mn | ₹127,34 Mn | ₹179,15 Mn | ₹54,84 Mn | ₹112,90 Mn | ₹69,43 Mn |
| FAVÖK | ₹121,71 Mn | ₹120,92 Mn | ₹158,94 Mn | ₹140,39 Mn | ₹70,25 Mn | ₹96,11 Mn | ₹85,40 Mn | ₹101,08 Mn | ₹109,02 Mn | ₹148,13 Mn | ₹74,01 Mn | ₹90,79 Mn | ₹125,77 Mn | ₹128,22 Mn | ₹136,73 Mn | ₹161,52 Mn | ₹159,74 Mn | ₹72,88 Mn | ₹79,44 Mn | ₹76,25 Mn |
| Net Kâr | ₹4.000 | ₹17,02 Mn | ₹72,64 Mn | -₹192,63 Mn | ₹1,26 Mn | ₹2,17 Mn | ₹562.000 | -₹122,60 Mn | -₹209,84 Mn | -₹19,86 Mn | ₹7,69 Mn | ₹2,28 Mn | ₹1,05 Mn | ₹32,53 Mn | ₹41,06 Mn | ₹68,83 Mn | ₹114,59 Mn | ₹72,03 Mn | ₹65,80 Mn | ₹55,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,14 | 0,64 | -1,68 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | -1,20 | -2,05 | -0,19 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,32 | 0,42 | 1,21 | 2,10 | 1,32 | 1,58 | 1,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹215,57 Mn | -₹193,78 Mn | ₹206,55 Mn | -₹16,82 Mn | — | ₹38,85 Mn | ₹15,86 Mn | — | -₹12,97 Mn | -₹67,94 Mn | -₹46,07 Mn | -₹47,83 Mn | ₹84,07 Mn | ₹71,28 Mn | ₹48,64 Mn | -₹313,06 Mn | ₹242,98 Mn | -₹1,76 Mr | -₹44,02 Mn | -₹118,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹218,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,7% | 4,3% | 8,9% | 19,2% | 19,5% | 20,8% | 30,8% | 33,5% | 51,6% | 48,5% | 23,3% | 24,1% | 43,9% | 43,4% | 47,8% | 51,9% | 45,1% | 48,4% | 18,6% | 14,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,11 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,20 | 0,18 | 0,09 | 0,28 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,21 | 0,20 | 0,08 | 0,08 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,1% | 29,7% | 35,5% | 33,0% | 13,4% | 12,8% | 8,6% | 13,6% | 21,1% | 15,5% | 10,1% | 15,8% | 28,5% | 35,2% | 26,1% | 20,0% | 29,4% | 21,4% | 46,8% | 29,8% |
| FAVÖK Marjı | 30,2% | 34,5% | 41,0% | 41,3% | 28,6% | 51,6% | 41,3% | 46,0% | 41,7% | 56,9% | 43,9% | 45,3% | 53,7% | 54,9% | 46,3% | 25,4% | 26,2% | 28,5% | 32,9% | 32,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,0% | 4,9% | 18,7% | -56,7% | 0,5% | 1,2% | 0,3% | -55,8% | -80,2% | -7,6% | 4,6% | 1,1% | 0,4% | 13,9% | 13,9% | 10,8% | 18,8% | 28,1% | 27,3% | 23,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -53,4% | -55,3% | 53,2% | -5,0% | — | 20,9% | 7,7% | — | -5,0% | -26,1% | -27,3% | -23,9% | 35,9% | 30,5% | 16,5% | -49,2% | 39,9% | -687,4% | -18,3% | -51,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |