INDRAMEDCOIndraprastha Medical Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $343,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,01 Mr | ₹8,61 Mr | ₹7,23 Mr | ₹5,55 Mr | ₹4,62 Mr | ₹4,32 Mr | ₹4,49 Mr | ₹4,22 Mr | ₹4,32 Mr | ₹4,67 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,62 Mr | ₹4,51 Mr | ₹4,41 Mr | ₹4,04 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,83 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,76 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹70,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹7,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹368,60 Mn | ₹327,60 Mn | ₹339,50 Mn | ₹24,80 Mn | ₹53,10 Mn | ₹78,18 Mn | ₹138,86 Mn | ₹212,90 Mn | ₹655,57 Mn | ₹673,10 Mn | ₹521,66 Mn | ₹504,09 Mn | ₹628,05 Mn | ₹733,80 Mn | ₹672,86 Mn | ₹750,25 Mn | ₹292,89 Mn | ₹492,70 Mn | ₹646,34 Mn | ₹536,21 Mn |
| Net Borç† | -₹2,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹14,83 Mr | ₹13,56 Mr | ₹12,45 Mr | ₹10,99 Mr | ₹8,88 Mr | ₹6,13 Mr | ₹8,21 Mr | ₹7,78 Mr | ₹7,44 Mr | ₹7,54 Mr | ₹7,54 Mr | ₹6,96 Mr | ₹6,62 Mr | ₹6,02 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,35 Mr | ₹4,24 Mr | ₹3,91 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,33 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,06 Mr | ₹3,50 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,46 Mr | ₹1,73 Mr | ₹648,27 Mn | ₹1,33 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,11 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,01 Mr | ₹806,18 Mn | ₹718,56 Mn | ₹799,22 Mn | ₹741,02 Mn | ₹404,68 Mn | ₹337,23 Mn |
| FAVÖK | ₹2,71 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,21 Mr | ₹418,01 Mn | ₹787,75 Mn | ₹732,55 Mn | ₹665,91 Mn | ₹681,87 Mn | ₹790,65 Mn | ₹673,80 Mn | ₹764,26 Mn | ₹748,97 Mn | ₹486,71 Mn | ₹504,87 Mn | ₹597,02 Mn | ₹467,38 Mn | ₹209,22 Mn | ₹190,19 Mn |
| Net Kâr | ₹1,84 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,24 Mr | ₹861,50 Mn | ₹586,20 Mn | ₹23,29 Mn | ₹436,24 Mn | ₹284,13 Mn | ₹211,03 Mn | ₹262,45 Mn | ₹244,33 Mn | ₹324,91 Mn | ₹354,36 Mn | ₹287,65 Mn | ₹269,96 Mn | ₹307,25 Mn | ₹310,60 Mn | ₹238,87 Mn | ₹161,48 Mn | ₹147,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 20,03 | 17,56 | 13,52 | 9,40 | 6,39 | 0,25 | 4,76 | 3,10 | 2,30 | 2,86 | 2,67 | 3,54 | 3,87 | 3,14 | 2,94 | 3,35 | 3,39 | 2,61 | 1,76 | 1,61 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,30 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,08 Mr | ₹436,90 Mn | ₹69,27 Mn | ₹442,26 Mn | ₹564,16 Mn | ₹158,99 Mn | ₹46,66 Mn | ₹275,51 Mn | ₹312,09 Mn | ₹306,67 Mn | ₹87,55 Mn | ₹249,53 Mn | -₹229,24 Mn | ₹341,48 Mn | ₹303,99 Mn | ₹77,84 Mn | ₹6,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹596,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,7% | 3,8% | 4,7% | 0,4% | 1,2% | 1,8% | 3,1% | 5,0% | 15,2% | 14,4% | 11,2% | 10,9% | 13,9% | 16,6% | 16,7% | 20,8% | 9,8% | 17,4% | 21,5% | 19,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,48 | 1,57 | 1,72 | 1,98 | 1,92 | 1,42 | 1,83 | 1,84 | 1,72 | 1,61 | 1,62 | 1,51 | 1,47 | 1,37 | 1,25 | 1,21 | 1,41 | 1,38 | 1,04 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,00 | 1,83 | 1,68 | 1,48 | 1,20 | 0,83 | 1,11 | 1,05 | 1,01 | 1,02 | 1,02 | 0,94 | 0,89 | 0,81 | 0,68 | 0,59 | 0,57 | 0,53 | 0,43 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,4% | 25,8% | 25,1% | 22,4% | 19,5% | 10,6% | 16,2% | 16,0% | 14,9% | 15,5% | 16,1% | 16,2% | 16,9% | 16,8% | 16,0% | 16,5% | 18,8% | 18,9% | 12,9% | 14,5% |
| FAVÖK Marjı | 18,3% | 18,2% | 15,7% | 13,9% | 13,6% | 6,8% | 9,6% | 9,4% | 8,9% | 9,0% | 10,5% | 9,7% | 11,5% | 12,4% | 9,7% | 11,6% | 14,1% | 11,9% | 6,6% | 8,2% |
| Net Kâr Marjı | 12,4% | 11,9% | 10,0% | 7,8% | 6,6% | 0,4% | 5,3% | 3,7% | 2,8% | 3,5% | 3,2% | 4,7% | 5,4% | 4,8% | 5,4% | 7,1% | 7,3% | 6,1% | 5,1% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 9,9% | 11,4% | 9,9% | 4,9% | 1,1% | 5,4% | 7,2% | 2,1% | 0,6% | 3,7% | 4,5% | 4,6% | 1,5% | 5,0% | -5,3% | 8,0% | 7,8% | 2,5% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1166,70 | +%0,67 | |
| Bharti Airtel Limited | 1806,50 | +%1,56 | |
| HDFC Bank Limited | 714,00 | +%1,29 | |
| ICICI Bank Limited | 1360,20 | +%1,51 | |
| State Bank of India | 957,00 | +%1,70 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2269,30 | +%6,79 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,75 | +%2,66 |