INTLCONVInternational Conveyors Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $50,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,73 Mr | ₹5,12 Mr | ₹4,41 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,07 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,07 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,05 Mr | ₹808,53 Mn | ₹626,42 Mn | ₹585,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹94,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹733,76 Mn | ₹863,69 Mn | ₹1,25 Mr | ₹648,02 Mn | ₹195,12 Mn | ₹456,52 Mn | ₹629,66 Mn | ₹1,02 Mr | ₹650,47 Mn | ₹402,71 Mn | ₹579,62 Mn | ₹583,46 Mn | ₹583,90 Mn | ₹527,06 Mn | ₹633,80 Mn | ₹399,23 Mn | ₹264,73 Mn | ₹212,46 Mn | ₹282,72 Mn | ₹298,13 Mn |
| Net Borç† | -₹2,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,13 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,34 Mr | ₹2,15 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,69 Mr | ₹977,80 Mn | ₹846,04 Mn | ₹493,70 Mn | ₹593,27 Mn | ₹838,12 Mn | ₹956,21 Mn | ₹1,31 Mr | ₹1,16 Mr | ₹967,16 Mn | ₹780,60 Mn | ₹878,86 Mn | ₹703,55 Mn | ₹638,56 Mn | ₹483,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₹657,26 Mn | ₹418,12 Mn | ₹396,31 Mn | ₹574,31 Mn | ₹423,35 Mn | ₹458,44 Mn | ₹319,74 Mn | ₹115,02 Mn | -₹5,09 Mn | ₹130,27 Mn | ₹97,10 Mn | ₹190,30 Mn | ₹334,24 Mn | ₹344,34 Mn | ₹249,53 Mn | ₹160,44 Mn | ₹326,69 Mn | ₹209,54 Mn | ₹155,36 Mn | ₹147,90 Mn |
| FAVÖK | ₹414,31 Mn | ₹226,61 Mn | ₹218,89 Mn | ₹306,77 Mn | ₹198,60 Mn | ₹199,33 Mn | ₹100,71 Mn | -₹11,42 Mn | -₹88,14 Mn | ₹54,23 Mn | -₹21,39 Mn | ₹67,53 Mn | ₹188,37 Mn | ₹245,14 Mn | ₹149,78 Mn | ₹82,85 Mn | ₹266,22 Mn | ₹146,57 Mn | ₹136,11 Mn | ₹96,75 Mn |
| Net Kâr | ₹683,80 Mn | ₹917,05 Mn | ₹623,93 Mn | ₹287,25 Mn | ₹161,78 Mn | ₹166,22 Mn | ₹63,67 Mn | -₹57,16 Mn | -₹74,35 Mn | ₹33,01 Mn | -₹44,54 Mn | -₹29,58 Mn | ₹47,12 Mn | ₹104,66 Mn | ₹101,76 Mn | ₹27,48 Mn | ₹129,63 Mn | ₹27,64 Mn | ₹26,35 Mn | ₹65,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,74 | 14,47 | 9,82 | 4,28 | 2,40 | 2,46 | 0,94 | -0,85 | -1,10 | 0,49 | -0,66 | -0,44 | 0,70 | 1,55 | 1,51 | 0,41 | 1,92 | 1,14 | 1,10 | 2,71 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹391,58 Mn | ₹204,10 Mn | ₹146,34 Mn | ₹167,55 Mn | ₹284,65 Mn | ₹412,36 Mn | -₹31,23 Mn | -₹114,56 Mn | -₹142,08 Mn | ₹158,54 Mn | ₹70,45 Mn | ₹61,21 Mn | -₹65,97 Mn | ₹57,51 Mn | -₹42,09 Mn | -₹29,56 Mn | ₹43,47 Mn | -₹231,46 Mn | ₹61,95 Mn | -₹169,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹32,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,8% | 16,9% | 28,3% | 20,8% | 6,4% | 19,9% | 30,4% | 37,9% | 28,0% | 22,7% | 42,1% | 37,2% | 37,6% | 35,4% | 42,1% | 32,2% | 25,2% | 26,3% | 45,1% | 50,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,30 | 0,30 | 0,69 | 0,66 | 0,73 | 0,47 | 0,31 | 0,21 | 0,33 | 0,61 | 0,61 | 0,84 | 0,78 | 0,64 | 0,63 | 0,84 | 0,87 | 1,02 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,36 | 0,32 | 0,51 | 0,47 | 0,40 | 0,23 | 0,20 | 0,12 | 0,14 | 0,20 | 0,23 | 0,31 | 0,27 | 0,23 | 0,18 | 0,21 | 0,17 | 0,15 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,8% | 27,5% | 29,6% | 26,7% | 21,1% | 27,1% | 32,7% | 13,6% | -1,0% | 22,0% | 11,6% | 19,9% | 25,5% | 29,7% | 25,8% | 20,6% | 37,2% | 29,8% | 24,3% | 30,6% |
| FAVÖK Marjı | 19,4% | 14,9% | 16,3% | 14,3% | 9,9% | 11,8% | 10,3% | -1,3% | -17,9% | 9,1% | -2,6% | 7,1% | 14,4% | 21,1% | 15,5% | 10,6% | 30,3% | 20,8% | 21,3% | 20,0% |
| Net Kâr Marjı | 32,1% | 60,4% | 46,6% | 13,4% | 8,0% | 9,8% | 6,5% | -6,8% | -15,1% | 5,6% | -5,3% | -3,1% | 3,6% | 9,0% | 10,5% | 3,5% | 14,7% | 3,9% | 4,1% | 13,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,4% | 13,4% | 10,9% | 7,8% | 14,2% | 24,4% | -3,2% | -13,5% | -28,8% | 26,7% | 8,4% | 6,4% | -5,0% | 5,0% | -4,4% | -3,8% | 4,9% | -32,9% | 9,7% | -35,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |