ISFTIntrasoft Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $16,03 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,43 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,80 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,16 Mr | ₹5,07 Mr | ₹473,61 Mn | ₹373,64 Mn | ₹142,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹27,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹761,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹172,91 Mn | ₹127,92 Mn | ₹1,39 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,13 Mr | ₹980,47 Mn | ₹1,09 Mr | ₹693,76 Mn | ₹794,68 Mn | ₹162,13 Mn | ₹366,17 Mn | ₹40,40 Mn | ₹220,51 Mn | ₹282,25 Mn | ₹258,43 Mn | ₹108,45 Mn | ₹63,54 Mn | ₹20,18 Mn | ₹0,00 | ₹152.000 |
| Net Borç† | ₹126,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,34 Mr | ₹5,07 Mr | ₹4,85 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,22 Mr | ₹6,13 Mr | ₹5,91 Mr | ₹8,37 Mr | ₹11,70 Mr | ₹9,39 Mr | ₹7,17 Mr | ₹3,43 Mr | ₹1,48 Mr | ₹882,42 Mn | ₹662,78 Mn | ₹424,27 Mn | ₹291,72 Mn | ₹213,88 Mn | ₹196,36 Mn | ₹171,45 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,02 Mr | ₹1,01 Mr | ₹982,00 Mn | ₹884,82 Mn | ₹805,55 Mn | ₹961,25 Mn | ₹819,19 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,16 Mr | ₹603,65 Mn | ₹233,18 Mn | ₹161,62 Mn | ₹246,02 Mn | ₹218,57 Mn | ₹190,79 Mn | ₹36,43 Mn | ₹34,17 Mn | ₹35,77 Mn |
| FAVÖK | ₹167,83 Mn | ₹178,19 Mn | ₹195,61 Mn | ₹155,91 Mn | ₹126,15 Mn | ₹87,04 Mn | ₹70,21 Mn | ₹49,42 Mn | ₹191,04 Mn | ₹175,35 Mn | ₹84,29 Mn | ₹54,59 Mn | ₹11,43 Mn | ₹74,35 Mn | ₹145,90 Mn | ₹113,49 Mn | ₹116,59 Mn | ₹55,92 Mn | ₹47,68 Mn | ₹50,00 Mn |
| Net Kâr | ₹132,77 Mn | ₹126,85 Mn | ₹98,00 Mn | ₹84,12 Mn | ₹128,23 Mn | ₹83,43 Mn | ₹21,09 Mn | ₹56,65 Mn | ₹137,31 Mn | ₹132,83 Mn | ₹415,07 Mn | ₹59,61 Mn | ₹20,58 Mn | ₹30,53 Mn | ₹109,87 Mn | ₹100,77 Mn | ₹88,28 Mn | ₹53,28 Mn | ₹44,20 Mn | ₹36,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,14 | 7,78 | 6,61 | 5,71 | 8,70 | 5,66 | 1,43 | 3,85 | 9,32 | 9,02 | 28,17 | 4,05 | 1,40 | 2,07 | 7,46 | 6,87 | 8,00 | 3,62 | 3,00 | 2,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹178,63 Mn | ₹804,43 Mn | ₹108,28 Mn | ₹95,73 Mn | ₹317,45 Mn | ₹324,54 Mn | -₹178,09 Mn | ₹113,03 Mn | -₹575,32 Mn | ₹352,42 Mn | -₹447,17 Mn | ₹35,15 Mn | ₹15,05 Mn | ₹50,62 Mn | -₹242,08 Mn | -₹82,57 Mn | ₹58,57 Mn | ₹43,38 Mn | ₹25,07 Mn | ₹31,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹516,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,0% | 4,3% | 35,5% | 40,0% | 34,1% | 34,6% | 37,6% | 27,0% | 28,4% | 8,6% | 17,7% | 3,4% | 18,4% | 19,9% | 16,5% | 9,4% | 1,3% | 4,3% | 0,0% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,56 | 1,69 | 1,24 | 1,24 | 1,28 | 2,16 | 2,03 | 3,26 | 4,18 | 4,96 | 3,46 | 2,93 | 1,24 | 0,62 | 0,42 | 0,37 | 0,06 | 0,45 | 0,53 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,01 | 1,90 | 1,82 | 1,72 | 1,58 | 2,30 | 2,22 | 3,14 | 4,39 | 3,53 | 2,69 | 1,29 | 0,56 | 0,33 | 0,25 | 0,16 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,2% | 19,8% | 20,2% | 19,4% | 19,1% | 15,7% | 13,9% | 13,3% | 15,0% | 17,1% | 16,1% | 17,6% | 15,8% | 18,3% | 37,1% | 51,5% | 65,4% | 17,0% | 17,4% | 20,9% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 3,5% | 4,0% | 3,4% | 3,0% | 1,4% | 1,2% | 0,6% | 1,6% | 1,9% | 1,2% | 1,6% | 0,8% | 8,4% | 22,0% | 26,8% | 40,0% | 26,1% | 24,3% | 29,2% |
| Net Kâr Marjı | 2,5% | 2,5% | 2,0% | 1,8% | 3,0% | 1,4% | 0,4% | 0,7% | 1,2% | 1,4% | 5,8% | 1,7% | 1,4% | 3,5% | 16,6% | 23,8% | 30,3% | 24,9% | 22,5% | 21,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,3% | 15,9% | 2,2% | 2,1% | 7,5% | 5,3% | -3,0% | 1,4% | -4,9% | 3,8% | -6,2% | 1,0% | 1,0% | 5,7% | -36,5% | -19,5% | 20,1% | 20,3% | 12,8% | 18,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |