ISGECISGEC Heavy Engineering Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $596,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹80,77 Mr | ₹79,82 Mr | ₹78,35 Mr | ₹70,75 Mr | ₹67,60 Mr | ₹64,60 Mr | ₹59,58 Mr | ₹51,28 Mr | ₹39,42 Mr | ₹42,29 Mr | ₹41,31 Mr | ₹35,68 Mr | ₹31,39 Mr | ₹23,81 Mr | ₹21,96 Mr | ₹17,89 Mr | ₹13,71 Mr | ₹15,41 Mr | ₹10,53 Mr | ₹8,49 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹51,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹28,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹9,51 Mr | ₹10,98 Mr | ₹8,14 Mr | ₹12,35 Mr | ₹12,33 Mr | ₹9,83 Mr | ₹9,91 Mr | ₹3,04 Mr | ₹1,74 Mr | ₹3,56 Mr | ₹6,61 Mr | ₹5,25 Mr | ₹5,39 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,93 Mr | ₹4,24 Mr | ₹1,84 Mr | ₹660,39 Mn |
| Net Borç† | ₹5,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹67,20 Mr | ₹64,04 Mr | ₹61,92 Mr | ₹63,49 Mr | ₹54,55 Mr | ₹52,70 Mr | ₹57,22 Mr | ₹49,75 Mr | ₹36,53 Mr | ₹38,28 Mr | ₹44,47 Mr | ₹37,93 Mr | ₹32,89 Mr | ₹29,94 Mr | ₹26,76 Mr | ₹20,77 Mr | ₹20,96 Mr | ₹16,32 Mr | ₹14,73 Mr | ₹11,84 Mr |
| Brüt Kâr | ₹8,79 Mr | ₹8,59 Mr | ₹8,32 Mr | ₹8,34 Mr | ₹5,81 Mr | ₹6,29 Mr | ₹6,33 Mr | ₹6,90 Mr | ₹4,61 Mr | ₹6,44 Mr | ₹6,33 Mr | ₹4,74 Mr | ₹4,32 Mr | ₹5,36 Mr | ₹4,42 Mr | ₹1,87 Mr | ₹2,22 Mr | ₹688,44 Mn | ₹786,49 Mn | ₹859,15 Mn |
| FAVÖK | ₹6,28 Mr | ₹5,56 Mr | ₹5,37 Mr | ₹4,60 Mr | ₹3,11 Mr | ₹3,36 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,93 Mr | ₹3,22 Mr | ₹3,38 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,08 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,29 Mr | ₹2,74 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,04 Mr |
| Net Kâr | ₹1,09 Mr | ₹1,90 Mr | ₹2,44 Mr | ₹1,96 Mr | ₹1,09 Mr | ₹2,48 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,57 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,18 Mr | ₹759,48 Mn | ₹937,81 Mn | ₹883,51 Mn | ₹661,51 Mn | ₹1,01 Mr | ₹248,98 Mn | ₹562,75 Mn | ₹543,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 14,81 | 25,79 | 33,14 | 26,72 | 14,80 | 33,71 | 19,65 | 19,42 | 21,39 | 32,93 | 25,13 | 16,02 | 10,31 | 12,73 | 11,99 | 8,98 | 13,76 | 3,38 | 7,60 | 7,38 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹45,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹4,79 Mr | -₹2,21 Mr | ₹4,25 Mr | ₹160,34 Mn | -₹1,96 Mr | -₹485,42 Mn | -₹3,61 Mr | -₹3,80 Mr | ₹119,15 Mn | ₹1,41 Mr | -₹179,37 Mn | ₹1,57 Mr | -₹2,46 Mr | -₹1,30 Mr | ₹1,18 Mr | ₹317,62 Mn | ₹3,21 Mr | -₹2,16 Mr | -₹1,67 Mr | ₹710,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,8% | 13,8% | 10,4% | 17,5% | 18,2% | 15,2% | 16,6% | 5,9% | 4,4% | 8,4% | 16,0% | 14,7% | 17,2% | 12,6% | 10,9% | 12,4% | 14,1% | 27,5% | 17,5% | 7,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,80 | 0,79 | 0,90 | 0,81 | 0,82 | 0,96 | 0,97 | 0,93 | 0,91 | 1,08 | 1,06 | 1,05 | 1,26 | 1,22 | 1,16 | 1,53 | 1,06 | 1,40 | 1,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,33 | 2,22 | 2,14 | 2,20 | 1,89 | 1,83 | 1,98 | 1,72 | 1,27 | 1,33 | 1,54 | 1,31 | 1,14 | 1,04 | 0,93 | 0,72 | 0,73 | 0,56 | 0,51 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,1% | 13,4% | 13,4% | 13,1% | 10,7% | 11,9% | 11,1% | 13,9% | 12,6% | 16,8% | 14,2% | 12,5% | 13,1% | 17,9% | 16,5% | 9,0% | 10,6% | 4,2% | 5,3% | 7,3% |
| FAVÖK Marjı | 9,3% | 8,7% | 8,7% | 7,2% | 5,7% | 6,4% | 3,6% | 4,7% | 5,3% | 8,4% | 7,6% | 3,2% | 3,3% | 7,0% | 6,2% | 6,2% | 13,1% | 6,4% | 7,0% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 3,0% | 3,9% | 3,1% | 2,0% | 4,7% | 2,5% | 2,9% | 4,3% | 6,3% | 4,2% | 3,1% | 2,3% | 3,1% | 3,3% | 3,2% | 4,8% | 1,5% | 3,8% | 4,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,1% | -3,4% | 6,9% | 0,3% | -3,6% | -0,9% | -6,3% | -7,6% | 0,3% | 3,7% | -0,4% | 4,1% | -7,5% | -4,3% | 4,4% | 1,5% | 15,3% | -13,3% | -11,4% | 6,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |