IVCIL&FS Investment Managers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $25,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,44 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,49 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,62 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,99 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,60 Mr | ₹4,79 Mr | ₹4,57 Mr | ₹4,28 Mr | ₹4,00 Mr | ₹3,95 Mr | ₹3,59 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,37 Mr | ₹958,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹81,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹324,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹271,95 Mn | ₹613,88 Mn | ₹848,35 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹850,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹643,59 Mn | ₹421,95 Mn | ₹661,65 Mn | ₹753,23 Mn | ₹541,14 Mn | ₹553,97 Mn | ₹454,76 Mn | ₹985,13 Mn | ₹1,17 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,89 Mr | ₹2,04 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,24 Mr | ₹1,97 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,06 Mr | ₹601,14 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | ₹543,98 Mn | ₹440,99 Mn | ₹874,99 Mn | ₹1,04 Mr | ₹480,85 Mn | ₹1,14 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,34 Mr | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹174,85 Mn | ₹126,16 Mn | ₹174,65 Mn | ₹189,06 Mn | ₹158,00 Mn | ₹106,44 Mn | -₹54,70 Mn | ₹156,83 Mn | ₹367,28 Mn | ₹302,74 Mn | ₹954,72 Mn | ₹1,16 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,07 Mr | ₹574,18 Mn | ₹377,15 Mn |
| Net Kâr | ₹38,64 Mn | ₹131,46 Mn | ₹101,09 Mn | ₹119,78 Mn | ₹77,90 Mn | ₹78,64 Mn | -₹138,62 Mn | -₹150,25 Mn | ₹152,37 Mn | ₹61,26 Mn | ₹560,85 Mn | ₹730,26 Mn | ₹724,87 Mn | ₹766,29 Mn | ₹735,33 Mn | ₹690,20 Mn | ₹738,49 Mn | ₹621,88 Mn | ₹319,63 Mn | ₹182,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,12 | 0,42 | 0,32 | 0,38 | 0,25 | 0,25 | -0,44 | -0,48 | 0,49 | 0,20 | 1,79 | 2,33 | 2,31 | 2,45 | 2,36 | 2,21 | 2,41 | 2,04 | 1,07 | 0,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹277,29 Mn | -₹13,54 Mn | ₹4,45 Mn | ₹42,97 Mn | ₹108,60 Mn | ₹171,50 Mn | -₹165,12 Mn | ₹775,88 Mn | -₹6,93 Mn | ₹298,53 Mn | ₹968,73 Mn | ₹1,04 Mr | ₹504,76 Mn | ₹418,63 Mn | ₹786,16 Mn | ₹789,04 Mn | ₹555,90 Mn | ₹483,45 Mn | ₹68,21 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,8% | 15,5% | 23,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,18 | 0,27 | 0,27 | 0,21 | 0,22 | 0,17 | 0,33 | 0,36 | 0,31 | 0,39 | 0,45 | 0,52 | 0,57 | 0,57 | 0,55 | 0,85 | 1,00 | 0,77 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,20 | 0,31 | 0,36 | 0,26 | 0,26 | 0,21 | 0,47 | 0,55 | 0,53 | 0,89 | 0,96 | 1,05 | 1,07 | 1,06 | 0,93 | 0,83 | 0,78 | 0,50 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | 98,2% | 97,0% | 88,8% | 88,4% | 42,7% | 60,5% | 62,6% | 60,9% | 60,1% | 59,8% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 27,2% | 29,9% | 26,4% | 25,1% | 29,2% | 19,2% | -12,0% | 15,9% | 31,3% | 26,9% | 50,5% | 56,7% | 54,1% | 55,9% | 54,4% | 58,3% | 63,6% | 65,3% | 54,3% | 62,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 31,2% | 15,3% | 15,9% | 14,4% | 14,2% | -30,5% | -15,3% | 13,0% | 5,4% | 29,6% | 35,8% | 32,5% | 33,9% | 32,8% | 35,0% | 41,9% | 37,9% | 30,2% | 30,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 43,1% | -3,2% | 0,7% | 5,7% | 20,1% | 31,0% | -36,3% | 78,8% | -0,6% | 26,5% | 51,2% | 50,8% | 22,6% | 18,5% | 35,1% | 40,0% | 31,6% | 29,4% | 6,5% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |