IZMOIZMO Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $144,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,94 Mr | ₹4,38 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,99 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,28 Mr | ₹2,19 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,17 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,08 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,95 Mr | ₹671,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹102,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹848,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹4,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹165,37 Mn | ₹117,30 Mn | ₹85,21 Mn | ₹107,93 Mn | ₹91,76 Mn | ₹184,04 Mn | ₹94,19 Mn | ₹114,01 Mn | ₹131,90 Mn | ₹237,65 Mn | ₹278,39 Mn | ₹275,45 Mn | ₹145,21 Mn | ₹147,11 Mn | ₹163,15 Mn | ₹112,48 Mn | ₹213,22 Mn | ₹36,38 Mn | ₹155,26 Mn | ₹111,05 Mn |
| Net Borç† | ₹62,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,85 Mr | ₹2,25 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,01 Mr | ₹921,65 Mn | ₹629,87 Mn | ₹542,81 Mn | ₹428,86 Mn | ₹334,77 Mn | ₹290,75 Mn | ₹327,89 Mn | ₹334,44 Mn | ₹492,77 Mn | ₹364,93 Mn | ₹520,89 Mn | ₹455,46 Mn | ₹297,08 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,52 Mr | ₹889,44 Mn | ₹809,49 Mn | ₹696,80 Mn | ₹609,64 Mn | ₹444,02 Mn | ₹400,65 Mn | ₹370,82 Mn | ₹191,39 Mn | ₹188,69 Mn | ₹32,59 Mn | ₹3,17 Mn | -₹208,83 Mn | ₹10,25 Mn | ₹79,07 Mn | ₹72,43 Mn | ₹57,61 Mn | ₹133,76 Mn | ₹165,11 Mn | ₹106,50 Mn |
| FAVÖK | ₹529,16 Mn | ₹390,86 Mn | ₹406,26 Mn | ₹300,71 Mn | ₹236,25 Mn | ₹285,04 Mn | ₹203,80 Mn | ₹201,04 Mn | ₹154,79 Mn | ₹130,18 Mn | ₹83,53 Mn | ₹46,43 Mn | -₹31,49 Mn | ₹113,42 Mn | ₹113,13 Mn | ₹40,71 Mn | ₹38,07 Mn | ₹138,45 Mn | ₹199,96 Mn | ₹125,94 Mn |
| Net Kâr | ₹475,62 Mn | ₹488,80 Mn | ₹260,51 Mn | ₹200,16 Mn | ₹160,38 Mn | ₹266,59 Mn | ₹111,52 Mn | ₹67,64 Mn | ₹60,52 Mn | ₹46,53 Mn | ₹16,34 Mn | -₹38,38 Mn | ₹6,20 Mn | ₹68,36 Mn | ₹40,71 Mn | ₹10,78 Mn | ₹11,25 Mn | ₹66,81 Mn | ₹134,72 Mn | ₹89,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 31,89 | 33,90 | 19,30 | 14,96 | 12,04 | 20,38 | 8,53 | 5,25 | 4,76 | 3,83 | 1,35 | -3,17 | 0,51 | 5,65 | 3,36 | 0,89 | 0,93 | 5,49 | 12,78 | 10,33 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹268.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹145,88 Mn | -₹298,46 Mn | ₹3,82 Mn | -₹1,85 Mn | -₹94,72 Mn | ₹96,84 Mn | ₹35,90 Mn | ₹282,91 Mn | ₹214,52 Mn | ₹40,66 Mn | ₹38,18 Mn | ₹132,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹331,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,3% | 2,7% | 2,3% | 3,3% | 3,1% | 6,4% | 3,3% | 4,3% | 5,8% | 10,9% | 12,8% | 12,7% | 7,0% | 7,0% | 7,7% | 5,3% | 10,3% | 2,0% | 7,9% | 16,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,51 | 0,51 | 0,48 | 0,44 | 0,40 | 0,35 | 0,34 | 0,28 | 0,25 | 0,20 | 0,15 | 0,14 | 0,16 | 0,16 | 0,23 | 0,18 | 0,28 | 0,23 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,55 | 0,46 | 0,38 | 0,32 | 0,28 | 0,25 | 0,23 | 0,15 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,12 | 0,09 | 0,13 | 0,11 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,3% | 39,6% | 43,3% | 45,3% | 46,0% | 38,2% | 39,6% | 40,2% | 30,4% | 34,8% | 7,6% | 0,9% | -71,8% | 3,1% | 23,6% | 14,7% | 15,8% | 25,7% | 36,3% | 35,8% |
| FAVÖK Marjı | 18,6% | 17,4% | 21,8% | 19,5% | 17,8% | 24,5% | 20,1% | 21,8% | 24,6% | 24,0% | 19,5% | 13,9% | -10,8% | 34,6% | 33,8% | 8,3% | 10,4% | 26,6% | 43,9% | 42,4% |
| Net Kâr Marjı | 16,7% | 21,8% | 13,9% | 13,0% | 12,1% | 23,0% | 11,0% | 7,3% | 9,6% | 8,6% | 3,8% | -11,5% | 2,1% | 20,8% | 12,2% | 2,2% | 3,1% | 12,8% | 29,6% | 30,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,1% | -13,3% | 0,2% | -0,1% | -7,2% | 8,3% | 3,5% | 30,7% | 34,1% | 7,5% | 8,9% | 39,5% | — | — | — | — | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |