JAGSNPHARMJagsonpal Pharmaceuticals Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $155,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,19 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,19 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,53 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,47 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹103,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹430,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹81,65 Mn | ₹92,39 Mn | ₹89,41 Mn | ₹60,01 Mn | ₹0,00 | ₹67,88 Mn | ₹64,04 Mn | ₹37,85 Mn | ₹83,00 Mn | ₹79,28 Mn | ₹384,93 Mn | ₹396,00 Mn | ₹359,57 Mn | ₹334,07 Mn | ₹348,94 Mn | ₹285,94 Mn | ₹202,79 Mn | ₹279,66 Mn | ₹403,81 Mn | ₹493,96 Mn |
| Net Borç† | -₹979,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,87 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,09 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,18 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,27 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,29 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,02 Mr | ₹927,91 Mn | ₹649,30 Mn | ₹767,99 Mn | ₹686,32 Mn | ₹513,81 Mn | ₹500,47 Mn | ₹442,12 Mn | ₹212,71 Mn | ₹394,24 Mn | ₹399,49 Mn | ₹318,65 Mn | ₹346,83 Mn | ₹357,80 Mn | ₹493,64 Mn | ₹405,04 Mn | ₹356,83 Mn | ₹354,81 Mn | ₹362,93 Mn | ₹309,21 Mn |
| FAVÖK | ₹588,40 Mn | ₹516,80 Mn | ₹236,87 Mn | ₹353,82 Mn | ₹261,43 Mn | ₹191,02 Mn | ₹86,14 Mn | ₹93,41 Mn | -₹110,90 Mn | ₹61,11 Mn | ₹118,10 Mn | ₹87,26 Mn | ₹106,78 Mn | ₹100,62 Mn | ₹166,30 Mn | ₹145,31 Mn | ₹157,18 Mn | ₹150,93 Mn | ₹126,07 Mn | ₹108,77 Mn |
| Net Kâr | ₹430,82 Mn | ₹553,61 Mn | ₹224,63 Mn | ₹267,21 Mn | ₹188,55 Mn | ₹170,58 Mn | ₹78,71 Mn | ₹72,16 Mn | -₹115,51 Mn | ₹118,65 Mn | ₹32,54 Mn | ₹11,71 Mn | ₹21,21 Mn | ₹18,33 Mn | ₹74,57 Mn | ₹71,80 Mn | ₹92,42 Mn | ₹61,72 Mn | ₹30,76 Mn | ₹28,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,31 | 8,22 | 3,39 | 4,08 | 2,88 | 2,60 | 1,20 | 1,10 | -1,76 | 1,81 | 0,50 | 0,18 | 0,32 | 0,28 | 1,14 | 1,10 | 1,41 | 0,94 | 0,47 | 0,43 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹567,34 Mn | ₹625,05 Mn | ₹422,48 Mn | ₹496,30 Mn | ₹71,26 Mn | ₹296,17 Mn | ₹116,84 Mn | ₹287,24 Mn | -₹62,71 Mn | -₹84,66 Mn | ₹9,93 Mn | -₹7,36 Mn | ₹8,61 Mn | ₹31,48 Mn | -₹25,84 Mn | -₹5,53 Mn | -₹12,45 Mn | ₹120,15 Mn | ₹90,41 Mn | -₹65,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 3,3% | 4,1% | 3,1% | 0,0% | 4,1% | 4,3% | 2,8% | 6,4% | 5,6% | 24,2% | 25,7% | 23,0% | 21,8% | 22,4% | 20,9% | 16,5% | 22,8% | 30,1% | 33,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,96 | 0,95 | 1,21 | 1,32 | 1,13 | 1,07 | 1,23 | 0,97 | 1,01 | 0,90 | 0,90 | 0,92 | 1,09 | 1,13 | 1,18 | 1,13 | 1,11 | 1,12 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,04 | 0,97 | 0,76 | 0,86 | 0,79 | 0,68 | 0,57 | 0,60 | 0,46 | 0,52 | 0,52 | 0,50 | 0,52 | 0,60 | 0,64 | 0,58 | 0,51 | 0,49 | 0,54 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,6% | 34,5% | 31,1% | 32,4% | 31,5% | 27,3% | 31,6% | 26,5% | 16,8% | 27,3% | 27,8% | 23,1% | 24,1% | 21,5% | 28,0% | 25,2% | 25,6% | 26,1% | 24,2% | 23,9% |
| FAVÖK Marjı | 20,5% | 19,2% | 11,3% | 14,9% | 12,0% | 10,2% | 5,4% | 5,6% | -8,8% | 4,2% | 8,2% | 6,3% | 7,4% | 6,0% | 9,4% | 9,0% | 11,3% | 11,1% | 8,4% | 8,4% |
| Net Kâr Marjı | 15,0% | 20,6% | 10,8% | 11,3% | 8,7% | 9,1% | 5,0% | 4,3% | -9,1% | 8,2% | 2,3% | 0,8% | 1,5% | 1,1% | 4,2% | 4,5% | 6,6% | 4,5% | 2,0% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,8% | 23,3% | 20,2% | 21,0% | 3,3% | 15,8% | 7,4% | 17,2% | -5,0% | -5,9% | 0,7% | -0,5% | 0,6% | 1,9% | -1,5% | -0,3% | -0,9% | 8,8% | 6,0% | -5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |