JAMNAAUTOJamna Auto Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $516,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹16,48 Mr | ₹15,25 Mr | ₹13,50 Mr | ₹10,40 Mr | ₹12,04 Mr | ₹10,07 Mr | ₹7,99 Mr | ₹10,68 Mr | ₹8,06 Mr | ₹5,78 Mr | ₹4,89 Mr | ₹4,98 Mr | ₹5,45 Mr | ₹6,10 Mr | ₹6,38 Mr | ₹4,51 Mr | ₹3,76 Mr | ₹3,85 Mr | ₹3,83 Mr | ₹1,77 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹368,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹11,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹119,13 Mn | ₹3,58 Mr | ₹2,93 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,52 Mr | ₹36,16 Mn | ₹626,03 Mn | ₹729,97 Mn | ₹157,61 Mn | ₹1,92 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,83 Mr | ₹656,32 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,75 Mr | ₹991,01 Mn |
| Net Borç† | -₹974,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹26,12 Mr | ₹22,70 Mr | ₹24,27 Mr | ₹23,25 Mr | ₹17,18 Mr | ₹10,79 Mr | ₹11,29 Mr | ₹21,35 Mr | ₹17,38 Mr | ₹12,92 Mr | ₹12,56 Mr | ₹10,95 Mr | ₹8,34 Mr | ₹9,80 Mr | ₹11,20 Mr | ₹8,96 Mr | ₹6,04 Mr | ₹4,59 Mr | ₹4,67 Mr | ₹2,71 Mr |
| Brüt Kâr | ₹4,69 Mr | ₹3,82 Mr | ₹3,89 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,60 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,52 Mr | ₹3,40 Mr | ₹3,01 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,25 Mr | ₹776,02 Mn | ₹1,19 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,16 Mr | ₹766,97 Mn | ₹538,51 Mn | ₹846,14 Mn | ₹341,75 Mn |
| FAVÖK | ₹4,02 Mr | ₹3,12 Mr | ₹3,34 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,25 Mr | ₹2,83 Mr | ₹2,44 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,70 Mr | ₹954,38 Mn | ₹508,10 Mn | ₹871,30 Mn | ₹1,07 Mr | ₹1,07 Mr | ₹773,48 Mn | ₹291,54 Mn | ₹570,16 Mn | ₹155,22 Mn |
| Net Kâr | ₹2,31 Mr | ₹1,80 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,68 Mr | ₹1,41 Mr | ₹729,63 Mn | ₹478,80 Mn | ₹1,37 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,05 Mr | ₹715,04 Mn | ₹293,84 Mn | ₹138,40 Mn | ₹277,26 Mn | ₹421,88 Mn | ₹372,02 Mn | ₹110,40 Mn | -₹125,71 Mn | ₹160,65 Mn | ₹62,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,77 | 4,51 | 5,14 | 4,21 | 3,52 | 1,83 | 1,20 | 3,45 | 3,14 | 2,63 | 1,79 | 0,73 | 0,34 | 0,69 | 1,05 | 0,98 | 0,52 | -0,36 | 0,49 | 0,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹843.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,43 Mr | ₹909,28 Mn | -₹772,35 Mn | ₹2,83 Mr | -₹372,16 Mn | ₹611,99 Mn | -₹1,28 Mr | ₹1,25 Mr | ₹377,29 Mn | -₹179,59 Mn | ₹563,96 Mn | ₹652,06 Mn | ₹245,45 Mn | ₹267,68 Mn | -₹329,32 Mn | ₹206,56 Mn | ₹549,10 Mn | ₹59,46 Mn | -₹821,98 Mn | -₹180,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 23,5% | 21,7% | 10,0% | 15,9% | 12,5% | 19,1% | 0,3% | 7,8% | 12,6% | 3,2% | 38,6% | 23,0% | 27,2% | 28,6% | 14,6% | 31,6% | 41,7% | 45,6% | 55,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,58 | 1,49 | 1,80 | 2,23 | 1,43 | 1,07 | 1,41 | 2,00 | 2,16 | 2,24 | 2,57 | 2,20 | 1,53 | 1,61 | 1,75 | 1,99 | 1,61 | 1,19 | 1,22 | 1,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,28 | 1,98 | 2,12 | 2,03 | 1,50 | 0,94 | 0,98 | 1,86 | 1,52 | 1,13 | 1,09 | 0,95 | 0,73 | 0,85 | 0,98 | 0,78 | 0,53 | 0,40 | 0,41 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,0% | 16,8% | 16,0% | 14,3% | 15,2% | 14,9% | 13,5% | 15,9% | 17,3% | 17,8% | 15,6% | 11,4% | 9,3% | 12,2% | 12,8% | 12,9% | 12,7% | 11,7% | 18,1% | 12,6% |
| FAVÖK Marjı | 15,4% | 13,7% | 13,7% | 11,7% | 13,5% | 13,7% | 11,1% | 13,3% | 14,0% | 15,7% | 13,6% | 8,7% | 6,1% | 8,9% | 9,5% | 12,0% | 12,8% | 6,3% | 12,2% | 5,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,8% | 7,9% | 8,5% | 7,2% | 8,2% | 6,8% | 4,2% | 6,4% | 7,2% | 8,1% | 5,7% | 2,7% | 1,7% | 2,8% | 3,8% | 4,2% | 1,8% | -2,7% | 3,4% | 2,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,3% | 4,0% | -3,2% | 12,2% | -2,2% | 5,7% | -11,3% | 5,9% | 2,2% | -1,4% | 4,5% | 6,0% | 2,9% | 2,7% | -2,9% | 2,3% | 9,1% | 1,3% | -17,6% | -6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1208,60 | +%2,89 | |
| Bharti Airtel Limited | 1865,70 | +%3,96 | |
| HDFC Bank Limited | 722,65 | +%1,68 | |
| ICICI Bank Limited | 1374,00 | +%2,64 | |
| State Bank of India | 955,70 | +%0,08 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2364,00 | +%2,56 | |
| Bajaj Finance Limited | 963,45 | +%0,67 |