JINDALPHOTJindal Photo Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $119,31 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹12,43 Mr | ₹10,48 Mr | ₹23,35 Mr | ₹20,81 Mr | ₹19,08 Mr | ₹1,06 Mr | ₹986,10 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,18 Mr | ₹77,32 Mr | ₹73,59 Mr | ₹63,78 Mr | ₹46,11 Mr | ₹32,30 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,63 Mr | ₹2,85 Mr | ₹3,04 Mr | ₹1,91 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹270.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹10,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹647,85 Mn | ₹594,36 Mn | ₹545,28 Mn | ₹682,79 Mn | ₹626,41 Mn | ₹574,69 Mn | ₹527,24 Mn | ₹483,70 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹57,96 Mr | ₹53,84 Mr | ₹43,15 Mr | ₹34,02 Mr | ₹19,67 Mr | ₹0,00 | ₹18,52 Mn | ₹454,02 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹647,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹107,76 Mn | ₹7,36 Mn | ₹203,24 Mn | ₹78,69 Mn | ₹245.000 | ₹1,67 Mn | ₹979.000 | ₹734.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹14,12 Mr | ₹2,76 Mr | ₹3,14 Mr | ₹4,58 Mr | ₹3,92 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,61 Mr | ₹3,61 Mr |
| Brüt Kâr | ₹53,78 Mn | -₹42,20 Mn | ₹157,73 Mn | ₹21,84 Mn | -₹2,34 Mn | -₹748.000 | -₹1,41 Mn | -₹1,94 Mn | -₹671.873 | -₹671.873 | ₹1,59 Mr | ₹129,07 Mn | -₹39,38 Mn | ₹231,44 Mn | ₹408,50 Mn | ₹535,28 Mn | ₹464,51 Mn | ₹562,49 Mn | ₹789,50 Mn | ₹643,51 Mn |
| FAVÖK | ₹67,14 Mn | -₹28,37 Mn | ₹153,82 Mn | ₹17,25 Mn | -₹4,48 Mn | -₹2,46 Mn | -₹3,63 Mn | -₹5,66 Mn | -₹4,88 Mn | -₹5,42 Mn | ₹2,23 Mr | ₹51,72 Mn | -₹155,95 Mn | ₹126,63 Mn | ₹248,40 Mn | ₹246,66 Mn | ₹170,03 Mn | ₹328,19 Mn | ₹598,41 Mn | ₹375,28 Mn |
| Net Kâr | -₹227,88 Mn | ₹2,26 Mr | ₹2,66 Mr | ₹1,67 Mr | ₹6,34 Mr | -₹44,57 Mn | -₹33,96 Mn | -₹29,23 Mn | -₹24,05 Mn | -₹419.694 | -₹2,11 Mr | -₹305,94 Mn | -₹408,04 Mn | -₹106,11 Mn | ₹151,52 Mn | ₹180,20 Mn | ₹146,37 Mn | ₹294,38 Mn | ₹464,83 Mn | ₹269,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -22,21 | 220,25 | 258,86 | 162,96 | 617,76 | -4,35 | -3,31 | -2,85 | -2,34 | -0,04 | -205,83 | -29,82 | -39,78 | -10,34 | 14,77 | 17,57 | 14,27 | 28,70 | 45,31 | 26,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹74,48 Mn | ₹604.000 | -₹3,77 Mn | -₹5,12 Mn | — | — | -₹74,37 Mn | -₹53,76 Mn | ₹1,65 Mn | -₹46,30 Mn | -₹12,15 Mr | -₹5,68 Mr | -₹13,78 Mr | -₹17,60 Mr | -₹11,40 Mr | ₹464,99 Mn | ₹44,90 Mn | ₹108,77 Mn | ₹454,81 Mn | ₹216,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 5,7% | 2,3% | 3,3% | 3,3% | 54,3% | 53,5% | 47,6% | 0,0% | 0,0% | 75,0% | 73,2% | 67,6% | 73,8% | 60,9% | 0,0% | 0,7% | 16,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,18 | 0,04 | 0,05 | 0,10 | 0,12 | 1,29 | 1,44 | 1,30 | 1,18 | 1,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,38 | 0,27 | 0,31 | 0,45 | 0,38 | 0,39 | 0,37 | 0,36 | 0,35 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,9% | -573,4% | 77,6% | 27,7% | -955,5% | -44,8% | -144,0% | -264,3% | — | — | 11,3% | 4,7% | -1,3% | 5,1% | 10,4% | 13,4% | 12,3% | 15,2% | 21,9% | 17,8% |
| FAVÖK Marjı | 62,3% | -385,6% | 75,7% | 21,9% | -1.827,3% | -147,2% | -370,6% | -771,7% | — | — | 15,8% | 1,9% | -5,0% | 2,8% | 6,3% | 6,2% | 4,5% | 8,9% | 16,6% | 10,4% |
| Net Kâr Marjı | -211,5% | 30.703,2% | 1.306,6% | 2.124,2% | 2.586.588,6% | -2.667,5% | -3.468,4% | -3.982,0% | — | — | -15,0% | -11,1% | -13,0% | -2,3% | 3,9% | 4,5% | 3,9% | 8,0% | 12,9% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 69,1% | 8,2% | -1,9% | -6,5% | — | — | -7.596,8% | -7.323,8% | — | — | -86,0% | -205,9% | -438,5% | -384,1% | -290,9% | 11,6% | 1,2% | 2,9% | 12,6% | 6,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |