JUBLFOODJubilant Foodworks Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,40 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹97,55 Mr | ₹87,66 Mr | ₹83,04 Mr | ₹54,56 Mr | ₹48,31 Mr | ₹38,07 Mr | ₹33,71 Mr | ₹18,78 Mr | ₹15,15 Mr | ₹13,10 Mr | ₹12,36 Mr | ₹10,90 Mr | ₹8,73 Mr | ₹6,60 Mr | ₹4,73 Mr | ₹3,32 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,02 Mr | ₹658,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹71,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹23,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹49,02 Mr | ₹43,72 Mr | ₹42,07 Mr | ₹25,54 Mr | ₹21,06 Mr | ₹16,20 Mr | ₹16,70 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹146,06 Mn | ₹122,01 Mn | ₹133,47 Mn | ₹99,02 Mn | ₹108,56 Mn | ₹824,45 Mn | ₹516,77 Mn | ₹360,35 Mn |
| Net Borç† | ₹45,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹95,13 Mr | ₹81,04 Mr | ₹56,55 Mr | ₹51,58 Mr | ₹43,96 Mr | ₹33,12 Mr | ₹39,27 Mr | ₹35,63 Mr | ₹30,18 Mr | ₹25,83 Mr | ₹24,38 Mr | ₹20,92 Mr | ₹17,36 Mr | ₹14,14 Mr | ₹10,19 Mr | ₹6,78 Mr | ₹4,24 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,39 Mr |
| Brüt Kâr | ₹29,82 Mr | ₹24,75 Mr | ₹18,16 Mr | ₹17,72 Mr | ₹16,41 Mr | ₹10,18 Mr | ₹12,40 Mr | ₹13,10 Mr | ₹10,29 Mr | ₹7,97 Mr | ₹7,77 Mr | ₹7,59 Mr | ₹5,89 Mr | ₹5,47 Mr | ₹4,04 Mr | ₹2,62 Mr | ₹1,60 Mr | ₹178,63 Mn | ₹147,47 Mn | ₹100,61 Mn |
| FAVÖK | ₹19,18 Mr | ₹15,42 Mr | ₹11,79 Mr | ₹11,71 Mr | ₹10,88 Mr | ₹7,20 Mr | ₹8,95 Mr | ₹6,10 Mr | ₹4,45 Mr | ₹2,48 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,43 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,11 Mr | ₹616,01 Mn | ₹351,53 Mn | ₹268,59 Mn | ₹180,15 Mn |
| Net Kâr | ₹4,28 Mr | ₹2,11 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,53 Mr | ₹4,20 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,80 Mr | ₹3,20 Mr | ₹1,96 Mr | ₹577,75 Mn | ₹968,90 Mn | ₹1,11 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,03 Mr | ₹717,35 Mn | ₹329,70 Mn | ₹67,43 Mn | ₹77,57 Mn | ₹55,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,52 | 3,20 | 6,07 | 5,36 | 6,39 | 3,52 | 4,24 | 4,85 | 2,97 | 0,88 | 1,47 | 1,69 | 1,80 | 1,99 | 1,58 | 1,10 | 0,55 | 0,12 | 0,13 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,84 Mr | ₹5,67 Mr | ₹1,26 Mr | ₹2,02 Mr | ₹4,94 Mr | ₹5,44 Mr | ₹3,13 Mr | ₹2,80 Mr | ₹3,00 Mr | ₹112,47 Mn | -₹96,94 Mn | -₹50,37 Mn | -₹151,44 Mn | ₹247,39 Mn | ₹431,19 Mn | ₹584,44 Mn | ₹173,55 Mn | -₹307,81 Mn | -₹173,63 Mn | -₹96,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹10,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,3% | 49,9% | 50,7% | 46,8% | 43,6% | 42,6% | 49,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 1,8% | 2,8% | 3,0% | 5,4% | 55,6% | 50,5% | 54,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,98 | 0,92 | 0,68 | 0,95 | 0,91 | 0,87 | 1,17 | 1,90 | 1,99 | 1,97 | 1,97 | 1,92 | 1,99 | 2,14 | 2,15 | 2,04 | 2,12 | 1,89 | 2,07 | 2,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,98 | 3,39 | 2,37 | 2,16 | 1,84 | 1,39 | 1,64 | 1,49 | 1,26 | 1,08 | 1,02 | 0,88 | 0,73 | 0,59 | 0,43 | 0,28 | 0,18 | 0,12 | 0,09 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,3% | 30,5% | 32,1% | 34,4% | 37,3% | 30,7% | 31,6% | 36,8% | 34,1% | 30,8% | 31,9% | 36,3% | 33,9% | 38,7% | 39,6% | 38,6% | 37,8% | 6,4% | 7,0% | 7,3% |
| FAVÖK Marjı | 20,2% | 19,0% | 20,9% | 22,7% | 24,7% | 21,7% | 22,8% | 17,1% | 14,7% | 9,6% | 11,0% | 12,2% | 14,4% | 17,2% | 18,7% | 16,4% | 14,5% | 12,5% | 12,7% | 13,0% |
| Net Kâr Marjı | 4,5% | 2,6% | 7,1% | 6,8% | 9,6% | 7,0% | 7,1% | 9,0% | 6,5% | 2,2% | 4,0% | 5,3% | 6,8% | 9,3% | 10,1% | 10,6% | 7,8% | 2,4% | 3,7% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,2% | 7,0% | 2,2% | 3,9% | 11,2% | 16,4% | 8,0% | 7,9% | 9,9% | 0,4% | -0,4% | -0,2% | -0,9% | 1,7% | 4,2% | 8,6% | 4,1% | -11,0% | -8,2% | -6,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |