JYOTIRESJyoti Resins & Adhesives Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $104,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,26 Mr | ₹3,73 Mr | ₹2,92 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,20 Mr | ₹824,91 Mn | ₹575,35 Mn | ₹485,26 Mn | ₹288,76 Mn | ₹209,75 Mn | ₹131,02 Mn | ₹100,55 Mn | ₹73,88 Mn | ₹53,53 Mn | ₹44,23 Mn | ₹41,26 Mn | ₹38,97 Mn | ₹537,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹400,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹527.000 | ₹2,87 Mn | ₹12,03 Mn | ₹7,02 Mn | ₹3,98 Mn | ₹78,22 Mn | ₹79,29 Mn | ₹93,91 Mn | ₹51,10 Mn | ₹32,87 Mn | ₹20,14 Mn | ₹14,55 Mn | ₹11,57 Mn | ₹9,14 Mn | ₹9,33 Mn | ₹9,59 Mn |
| Net Borç† | -₹1,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,15 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,61 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,01 Mr | ₹735,44 Mn | ₹686,94 Mn | ₹542,34 Mn | ₹423,53 Mn | ₹468,46 Mn | ₹265,30 Mn | ₹152,33 Mn | ₹104,90 Mn | ₹72,92 Mn | ₹40,14 Mn | ₹30,93 Mn | ₹30,24 Mn | ₹20,36 Mn | ₹20,15 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,77 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,03 Mr | ₹540,44 Mn | ₹345,43 Mn | ₹217,86 Mn | ₹109,04 Mn | ₹69,16 Mn | ₹61,19 Mn | ₹204,81 Mn | ₹81,56 Mn | ₹61,01 Mn | ₹37,59 Mn | ₹20,68 Mn | ₹12,84 Mn | ₹7,18 Mn | ₹6,03 Mn | ₹3,73 Mn | ₹2,50 Mn |
| FAVÖK | ₹862,45 Mn | ₹910,90 Mn | ₹846,54 Mn | ₹609,93 Mn | ₹245,89 Mn | ₹107,06 Mn | ₹116,71 Mn | ₹29,84 Mn | ₹17,55 Mn | ₹13,09 Mn | ₹12,42 Mn | ₹9,02 Mn | ₹7,91 Mn | ₹10,51 Mn | ₹7,92 Mn | ₹4,53 Mn | ₹2,19 Mn | ₹2,69 Mn | ₹2,67 Mn | ₹2,18 Mn |
| Net Kâr | ₹699,79 Mn | ₹738,70 Mn | ₹671,17 Mn | ₹464,43 Mn | ₹197,64 Mn | ₹121,65 Mn | ₹81,00 Mn | ₹21,96 Mn | ₹10,47 Mn | ₹3,92 Mn | ₹2,19 Mn | ₹2,08 Mn | ₹2,42 Mn | ₹4,69 Mn | ₹5,56 Mn | ₹1,61 Mn | ₹1,62 Mn | ₹256.860 | ₹479.713 | ₹391.038 |
| Hisse Başı Kâr | 58,32 | 61,56 | 55,93 | 38,70 | 16,47 | 10,14 | 6,75 | 1,83 | 0,87 | 0,33 | 0,18 | 0,17 | 0,20 | 0,39 | 0,46 | 0,13 | 0,13 | 0,02 | 0,04 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹218,56 Mn | ₹546,31 Mn | ₹866,28 Mn | ₹100,95 Mn | -₹38,32 Mn | -₹45,39 Mn | ₹51,69 Mn | ₹28,23 Mn | -₹4,16 Mn | ₹23,89 Mn | ₹8,07 Mn | -₹40,32 Mn | -₹18,45 Mn | -₹13,58 Mn | -₹1,43 Mn | -₹2,67 Mn | -₹3,26 Mn | ₹1,16 Mn | ₹300.510 | -₹5,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹36,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 1,0% | 0,9% | 0,7% | 16,1% | 27,5% | 44,8% | 39,0% | 32,7% | 27,3% | 27,2% | 26,2% | 22,2% | 23,9% | 1,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,76 | 0,88 | 1,24 | 1,20 | 0,70 | 0,61 | 0,83 | 0,94 | 0,87 | 1,62 | 1,26 | 1,16 | 1,04 | 0,99 | 0,75 | 0,70 | 0,73 | 0,52 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,09 | 0,98 | 0,89 | 0,90 | 0,63 | 0,35 | 0,25 | 0,24 | 0,19 | 0,15 | 0,16 | 0,09 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 56,3% | 56,6% | 55,0% | 39,4% | 29,7% | 34,1% | 29,6% | 15,9% | 12,8% | 14,4% | 43,7% | 30,7% | 40,0% | 35,8% | 28,4% | 32,0% | 23,2% | 19,9% | 18,3% | 12,4% |
| FAVÖK Marjı | 27,4% | 32,1% | 32,9% | 23,3% | 13,5% | 10,6% | 15,9% | 4,3% | 3,2% | 3,1% | 2,7% | 3,4% | 5,2% | 10,0% | 10,9% | 11,3% | 7,1% | 8,9% | 13,1% | 10,8% |
| Net Kâr Marjı | 22,2% | 26,0% | 26,1% | 17,8% | 10,9% | 12,0% | 11,0% | 3,2% | 1,9% | 0,9% | 0,5% | 0,8% | 1,6% | 4,5% | 7,6% | 4,0% | 5,2% | 0,8% | 2,4% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | 19,2% | 33,7% | 3,9% | -2,1% | -4,5% | 7,0% | 4,1% | -0,8% | 5,6% | 1,7% | -15,2% | -12,1% | -12,9% | -2,0% | -6,7% | -10,6% | 3,8% | 1,5% | -28,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |