KAJARIACERKajaria Ceramics Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,95 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹40,29 Mr | ₹37,56 Mr | ₹35,43 Mr | ₹33,31 Mr | ₹29,87 Mr | ₹25,27 Mr | ₹24,39 Mr | ₹23,73 Mr | ₹21,47 Mr | ₹20,43 Mr | ₹20,21 Mr | ₹16,33 Mr | ₹12,33 Mr | ₹10,90 Mr | ₹9,16 Mr | ₹8,29 Mr | ₹6,48 Mr | ₹6,28 Mr | ₹6,24 Mr | ₹6,08 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹587,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹8,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹31,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,29 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,39 Mr | ₹2,50 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,70 Mr | ₹2,13 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,36 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,63 Mr | ₹3,25 Mr | ₹3,37 Mr | ₹3,45 Mr |
| Net Borç† | -₹5,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹48,30 Mr | ₹46,35 Mr | ₹44,74 Mr | ₹43,82 Mr | ₹37,05 Mr | ₹27,81 Mr | ₹28,08 Mr | ₹29,56 Mr | ₹27,11 Mr | ₹25,50 Mr | ₹24,13 Mr | ₹21,75 Mr | ₹18,39 Mr | ₹16,11 Mr | ₹12,99 Mr | ₹9,52 Mr | ₹7,36 Mr | ₹6,65 Mr | ₹5,03 Mr | ₹4,33 Mr |
| Brüt Kâr | ₹9,95 Mr | ₹8,36 Mr | ₹9,05 Mr | ₹7,77 Mr | ₹7,47 Mr | ₹5,95 Mr | ₹5,63 Mr | ₹6,39 Mr | ₹6,51 Mr | ₹7,01 Mr | ₹6,39 Mr | ₹4,92 Mr | ₹3,51 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,52 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,66 Mr | ₹656,22 Mn | ₹607,08 Mn | ₹398,06 Mn |
| FAVÖK | ₹8,79 Mr | ₹6,46 Mr | ₹7,17 Mr | ₹6,02 Mr | ₹6,19 Mr | ₹5,23 Mr | ₹4,23 Mr | ₹4,60 Mr | ₹4,62 Mr | ₹5,04 Mr | ₹4,66 Mr | ₹3,43 Mr | ₹2,80 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,16 Mr | ₹879,39 Mn | ₹797,96 Mn | ₹572,26 Mn |
| Net Kâr | ₹4,85 Mr | ₹2,94 Mr | ₹4,22 Mr | ₹3,44 Mr | ₹3,77 Mr | ₹3,08 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,53 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,76 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,05 Mr | ₹808,83 Mn | ₹606,22 Mn | ₹358,52 Mn | ₹89,01 Mn | ₹150,18 Mn | ₹80,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 30,44 | 18,47 | 26,48 | 21,62 | 23,68 | 19,37 | 16,06 | 14,25 | 14,75 | 15,86 | 7,26 | 11,37 | 8,34 | 7,10 | 5,50 | 4,12 | 2,44 | 0,61 | 1,02 | 0,55 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹20,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹5,66 Mr | ₹3,05 Mr | ₹3,15 Mr | ₹742,90 Mn | ₹1,69 Mr | ₹4,07 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,91 Mr | ₹653,50 Mn | ₹1,60 Mr | ₹67,60 Mn | -₹875,20 Mn | ₹111,76 Mn | -₹584,42 Mn | ₹162,40 Mn | -₹70,49 Mn | ₹600,63 Mn | ₹120,75 Mn | -₹64,19 Mn | -₹1,32 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,7% | 7,3% | 6,7% | 7,5% | 6,0% | 5,0% | 6,8% | 5,1% | 7,9% | 10,4% | 14,5% | 14,9% | 19,2% | 29,4% | 30,4% | 34,7% | 40,5% | 51,8% | 54,1% | 56,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,20 | 1,23 | 1,26 | 1,32 | 1,24 | 1,10 | 1,15 | 1,25 | 1,26 | 1,25 | 1,19 | 1,33 | 1,49 | 1,48 | 1,42 | 1,15 | 1,13 | 1,06 | 0,81 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,54 | 1,48 | 1,43 | 1,40 | 1,18 | 0,89 | 0,90 | 0,94 | 0,87 | 0,81 | 0,77 | 0,69 | 0,59 | 0,51 | 0,41 | 0,30 | 0,23 | 0,21 | 0,16 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,6% | 18,0% | 20,2% | 17,7% | 20,2% | 21,4% | 20,0% | 21,6% | 24,0% | 27,5% | 26,5% | 22,6% | 19,1% | 19,3% | 19,4% | 20,4% | 22,6% | 9,9% | 12,1% | 9,2% |
| FAVÖK Marjı | 18,2% | 13,9% | 16,0% | 13,7% | 16,7% | 18,8% | 15,1% | 15,6% | 17,0% | 19,8% | 19,3% | 15,8% | 15,2% | 15,2% | 15,9% | 15,3% | 15,7% | 13,2% | 15,9% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 10,0% | 6,4% | 9,4% | 7,9% | 10,2% | 11,1% | 9,1% | 7,7% | 8,7% | 9,9% | 9,6% | 8,1% | 6,8% | 6,5% | 6,2% | 6,4% | 4,9% | 1,3% | 3,0% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,7% | 6,6% | 7,0% | 1,7% | 4,6% | 14,6% | 3,7% | 6,5% | 2,4% | 6,3% | 0,3% | -4,0% | 0,6% | -3,6% | 1,3% | -0,7% | 8,2% | 1,8% | -1,3% | -30,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |