KALYANIFRGKalyani Forge Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $36,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,51 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,84 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,38 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,22 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,09 Mr | ₹1,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹13,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹955,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,05 Mr | ₹715,68 Mn | ₹609,12 Mn | ₹381,93 Mn | ₹264,88 Mn | ₹273,21 Mn | ₹314,48 Mn | ₹468,81 Mn | ₹631,99 Mn | ₹633,73 Mn | ₹410,07 Mn | ₹467,20 Mn | ₹604,40 Mn | ₹686,57 Mn | ₹715,99 Mn | ₹730,66 Mn | ₹585,55 Mn | ₹607,82 Mn | ₹701,34 Mn | ₹424,86 Mn |
| Net Borç† | ₹1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,35 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,46 Mr | ₹1,80 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,57 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,26 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,01 Mr | ₹2,58 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,31 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,82 Mr |
| Brüt Kâr | ₹300,78 Mn | ₹249,74 Mn | ₹251,06 Mn | ₹119,05 Mn | ₹185,55 Mn | ₹83,01 Mn | ₹47,35 Mn | ₹197,85 Mn | ₹222,80 Mn | ₹164,94 Mn | ₹140,36 Mn | ₹133,68 Mn | ₹162,01 Mn | ₹279,95 Mn | ₹530,38 Mn | ₹224,47 Mn | ₹141,76 Mn | ₹169,31 Mn | ₹357,21 Mn | ₹355,59 Mn |
| FAVÖK | ₹283,00 Mn | ₹240,80 Mn | ₹156,15 Mn | ₹127,99 Mn | ₹184,29 Mn | ₹124,33 Mn | ₹84,57 Mn | ₹273,72 Mn | ₹204,19 Mn | ₹151,73 Mn | ₹135,71 Mn | ₹141,89 Mn | ₹201,22 Mn | ₹302,59 Mn | ₹333,54 Mn | ₹220,38 Mn | ₹175,58 Mn | ₹109,21 Mn | ₹241,54 Mn | ₹239,15 Mn |
| Net Kâr | ₹93,17 Mn | ₹83,15 Mn | ₹45,50 Mn | -₹1,84 Mn | ₹31,33 Mn | -₹17,60 Mn | -₹69,25 Mn | ₹69,64 Mn | ₹65,64 Mn | ₹34,83 Mn | ₹11,03 Mn | -₹22,62 Mn | ₹47,80 Mn | ₹88,28 Mn | ₹134,13 Mn | ₹64,46 Mn | ₹33,09 Mn | ₹9,34 Mn | ₹94,30 Mn | ₹110,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 25,61 | 22,86 | 12,51 | -0,51 | 8,61 | -4,84 | -19,04 | 19,14 | 18,04 | 9,57 | 3,03 | -6,22 | 13,14 | 24,27 | 36,87 | 17,72 | 9,10 | 2,57 | 25,92 | 30,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹332,51 Mn | -₹95,58 Mn | -₹218,53 Mn | -₹135,17 Mn | ₹28,25 Mn | ₹32,05 Mn | ₹175,02 Mn | ₹155,78 Mn | ₹37,25 Mn | -₹293,60 Mn | ₹88,77 Mn | ₹173,39 Mn | ₹83,29 Mn | -₹6,85 Mn | ₹89,74 Mn | -₹150,72 Mn | ₹49,13 Mn | ₹31,09 Mn | -₹107,10 Mn | -₹118,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹331,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,9% | 31,1% | 29,8% | 21,2% | 14,4% | 14,9% | 17,1% | 20,7% | 26,6% | 26,6% | 20,5% | 23,1% | 28,6% | 31,2% | 32,9% | 32,9% | 30,0% | 30,9% | 33,5% | 29,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 1,02 | 1,15 | 1,46 | 1,34 | 0,98 | 1,08 | 1,26 | 1,08 | 0,95 | 1,13 | 1,19 | 0,95 | 1,17 | 1,25 | 1,04 | 0,83 | 0,82 | 0,90 | 1,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,46 | 2,47 | 2,47 | 2,76 | 2,57 | 1,88 | 2,09 | 2,98 | 2,69 | 2,36 | 2,37 | 2,51 | 2,11 | 2,70 | 2,85 | 2,42 | 1,70 | 1,69 | 1,97 | 1,90 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | 10,6% | 10,6% | 4,5% | 7,5% | 4,6% | 2,4% | 6,9% | 8,7% | 7,3% | 6,2% | 5,6% | 8,0% | 10,8% | 19,5% | 9,7% | 8,7% | 10,5% | 18,9% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 10,2% | 6,6% | 4,9% | 7,5% | 6,9% | 4,2% | 9,6% | 7,9% | 6,7% | 6,0% | 5,9% | 10,0% | 11,7% | 12,2% | 9,5% | 10,8% | 6,8% | 12,8% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 3,5% | 1,9% | -0,1% | 1,3% | -1,0% | -3,5% | 2,4% | 2,5% | 1,5% | 0,5% | -0,9% | 2,4% | 3,4% | 4,9% | 2,8% | 2,0% | 0,6% | 5,0% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,2% | -4,1% | -9,3% | -5,1% | 1,1% | 1,8% | 8,8% | 5,5% | 1,4% | -13,0% | 3,9% | 7,2% | 4,1% | -0,3% | 3,3% | -6,5% | 3,0% | 1,9% | -5,7% | -6,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |