KAMDHENUKamdhenu Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $120,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹4,52 Mr | ₹3,70 Mr | ₹2,87 Mr | ₹2,14 Mr | ₹4,66 Mr | ₹4,36 Mr | ₹4,68 Mr | ₹4,19 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,47 Mr | ₹2,97 Mr | ₹2,84 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,87 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,51 Mr | ₹888,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹279,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹552,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹94,15 Mn | ₹12,34 Mn | ₹27,02 Mn | ₹37,44 Mn | ₹936,48 Mn | ₹1,00 Mr | ₹1,27 Mr | ₹884,27 Mn | ₹875,74 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,08 Mr | ₹988,59 Mn | ₹868,66 Mn | ₹770,90 Mn | ₹732,68 Mn | ₹722,87 Mn | ₹529,09 Mn | ₹492,75 Mn | ₹224,45 Mn | ₹84,28 Mn |
| Net Borç† | -₹2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹7,63 Mr | ₹7,47 Mr | ₹7,25 Mr | ₹7,32 Mr | ₹6,00 Mr | ₹6,25 Mr | ₹9,24 Mr | ₹12,32 Mr | ₹11,80 Mr | ₹8,25 Mr | ₹8,41 Mr | ₹9,68 Mr | ₹9,22 Mr | ₹5,48 Mr | ₹4,82 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,75 Mr | ₹3,55 Mr | ₹2,97 Mr |
| Brüt Kâr | ₹1,57 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,06 Mr | ₹866,70 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,24 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,11 Mr | ₹904,84 Mn | ₹765,95 Mn | ₹698,04 Mn | ₹610,58 Mn | ₹329,67 Mn | ₹356,13 Mn | ₹67,26 Mn | ₹1,31 Mr | ₹171,28 Mn |
| FAVÖK | ₹1,02 Mr | ₹764,91 Mn | ₹644,56 Mn | ₹604,86 Mn | ₹551,91 Mn | ₹506,17 Mn | ₹464,76 Mn | ₹539,89 Mn | ₹441,81 Mn | ₹327,68 Mn | ₹318,78 Mn | ₹302,59 Mn | ₹256,16 Mn | ₹213,43 Mn | ₹193,83 Mn | -₹16,37 Mn | ₹105,65 Mn | ₹88,03 Mn | ₹403,44 Mn | ₹180,35 Mn |
| Net Kâr | ₹783,53 Mn | ₹608,67 Mn | ₹501,33 Mn | ₹410,24 Mn | ₹267,55 Mn | ₹150,76 Mn | ₹18,73 Mn | ₹224,71 Mn | ₹156,68 Mn | ₹81,03 Mn | ₹81,45 Mn | ₹80,27 Mn | ₹59,55 Mn | ₹48,08 Mn | ₹40,97 Mn | ₹29,62 Mn | ₹19,36 Mn | ₹9,49 Mn | ₹137,92 Mn | ₹112,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,72 | 2,18 | 1,86 | 1,52 | 0,99 | 0,56 | 0,07 | 0,85 | 0,67 | 0,35 | 0,35 | 0,34 | 0,25 | 0,21 | 0,21 | 0,16 | 0,10 | 0,05 | 0,70 | 0,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹641,50 Mn | ₹600,47 Mn | ₹1,01 Mr | ₹601,24 Mn | ₹234,56 Mn | ₹272,85 Mn | -₹276,12 Mn | -₹117,82 Mn | ₹61,01 Mn | ₹28,29 Mn | -₹73,60 Mn | -₹118,16 Mn | -₹92,39 Mn | -₹13,15 Mn | -₹64,05 Mn | -₹239,75 Mn | -₹18,41 Mn | -₹310,26 Mn | -₹134,04 Mn | -₹235,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹115,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,1% | 0,3% | 0,9% | 1,8% | 20,1% | 23,0% | 27,1% | 21,1% | 23,1% | 30,6% | 36,3% | 34,8% | 32,3% | 28,8% | 31,6% | 34,4% | 28,3% | 28,4% | 14,9% | 9,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,69 | 2,02 | 2,53 | 3,42 | 1,29 | 1,43 | 1,97 | 2,94 | 3,11 | 2,37 | 2,83 | 3,41 | 3,42 | 2,04 | 2,08 | 1,75 | 1,97 | 2,16 | 2,35 | 3,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,93 | 1,89 | 1,83 | 1,85 | 1,51 | 1,58 | 2,33 | 3,11 | 2,98 | 2,08 | 2,12 | 2,44 | 2,33 | 1,38 | 1,21 | 0,93 | 0,93 | 0,95 | 0,90 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,5% | 17,5% | 17,2% | 14,5% | 14,5% | 17,0% | 12,5% | 13,5% | 10,5% | 13,7% | 13,2% | 9,3% | 8,3% | 12,7% | 12,7% | 9,0% | 9,7% | 1,8% | 37,0% | 5,8% |
| FAVÖK Marjı | 13,4% | 10,2% | 8,9% | 8,3% | 9,2% | 8,1% | 5,0% | 4,4% | 3,7% | 4,0% | 3,8% | 3,1% | 2,8% | 3,9% | 4,0% | -0,4% | 2,9% | 2,4% | 11,4% | 6,1% |
| Net Kâr Marjı | 10,3% | 8,1% | 6,9% | 5,6% | 4,5% | 2,4% | 0,2% | 1,8% | 1,3% | 1,0% | 1,0% | 0,8% | 0,6% | 0,9% | 0,9% | 0,8% | 0,5% | 0,3% | 3,9% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,4% | 8,0% | 13,9% | 8,2% | 3,9% | 4,4% | -3,0% | -1,0% | 0,5% | 0,3% | -0,9% | -1,2% | -1,0% | -0,2% | -1,3% | -6,5% | -0,5% | -8,3% | -3,8% | -7,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |