KANORICHEMKanoria Chemicals & Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $83,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹11,39 Mr | ₹15,25 Mr | ₹15,18 Mr | ₹15,27 Mr | ₹14,44 Mr | ₹14,01 Mr | ₹14,09 Mr | ₹14,27 Mr | ₹13,04 Mr | ₹12,26 Mr | ₹12,28 Mr | ₹9,84 Mr | ₹8,11 Mr | ₹7,22 Mr | ₹7,03 Mr | ₹8,13 Mr | ₹7,31 Mr | ₹7,42 Mr | ₹7,38 Mr | ₹6,89 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹146,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹5,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,91 Mr | ₹5,95 Mr | ₹5,09 Mr | ₹5,10 Mr | ₹4,75 Mr | ₹4,93 Mr | ₹5,43 Mr | ₹5,13 Mr | ₹4,44 Mr | ₹4,22 Mr | ₹4,35 Mr | ₹3,31 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,25 Mr | ₹3,79 Mr | ₹3,15 Mr | ₹3,47 Mr | ₹3,53 Mr | ₹3,81 Mr |
| Net Borç† | ₹2,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹9,81 Mr | ₹7,54 Mr | ₹14,75 Mr | ₹15,78 Mr | ₹13,69 Mr | ₹10,95 Mr | ₹10,04 Mr | ₹10,71 Mr | ₹8,37 Mr | ₹7,02 Mr | ₹5,65 Mr | ₹5,18 Mr | ₹5,38 Mr | ₹3,70 Mr | ₹2,88 Mr | ₹4,82 Mr | ₹4,19 Mr | ₹4,92 Mr | ₹4,32 Mr | ₹4,30 Mr |
| Brüt Kâr | ₹795,57 Mn | ₹459,61 Mn | ₹892,90 Mn | ₹902,43 Mn | ₹746,10 Mn | ₹824,09 Mn | ₹309,93 Mn | ₹681,85 Mn | ₹398,71 Mn | ₹320,42 Mn | ₹336,95 Mn | ₹176,74 Mn | ₹500,97 Mn | ₹243,63 Mn | ₹316,84 Mn | ₹731,39 Mn | ₹597,44 Mn | ₹1,22 Mr | ₹1,06 Mr | ₹869,56 Mn |
| FAVÖK | ₹724,34 Mn | ₹333,11 Mn | ₹582,93 Mn | ₹705,39 Mn | ₹681,55 Mn | ₹935,70 Mn | ₹278,12 Mn | ₹636,14 Mn | ₹349,39 Mn | ₹311,78 Mn | ₹289,35 Mn | ₹153,05 Mn | ₹411,29 Mn | ₹153,62 Mn | ₹198,00 Mn | ₹828,56 Mn | ₹752,35 Mn | ₹1,11 Mr | ₹918,52 Mn | ₹725,07 Mn |
| Net Kâr | ₹1,21 Mr | -₹835,97 Mn | -₹383,96 Mn | -₹87,66 Mn | ₹68,26 Mn | ₹145,23 Mn | -₹257,90 Mn | -₹149,25 Mn | ₹140,48 Mn | -₹147,75 Mn | -₹71,93 Mn | ₹123,14 Mn | ₹337,08 Mn | ₹78,93 Mn | ₹3,06 Mr | ₹174,31 Mn | ₹268,48 Mn | ₹145,91 Mn | ₹308,35 Mn | ₹195,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 27,64 | -19,13 | -8,79 | -2,01 | 1,56 | 3,32 | -5,90 | -3,42 | 3,22 | -3,38 | -1,65 | 2,82 | 7,71 | 1,48 | 54,30 | 2,26 | 3,49 | 1,90 | 4,22 | 3,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹4,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹118,36 Mn | -₹671,91 Mn | -₹896,29 Mn | -₹603,06 Mn | ₹177,48 Mn | ₹309,20 Mn | -₹497,71 Mn | -₹1,27 Mr | -₹669,99 Mn | -₹308,47 Mn | -₹1,38 Mr | -₹1,96 Mr | -₹566,03 Mn | -₹301,91 Mn | -₹843,49 Mn | -₹236,51 Mn | ₹278,45 Mn | ₹460,88 Mn | -₹570,71 Mn | -₹416,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹589,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 39,0% | 33,5% | 33,4% | 32,9% | 35,2% | 38,5% | 36,0% | 34,1% | 34,4% | 35,4% | 33,7% | 19,9% | 23,8% | 17,9% | 46,5% | 43,2% | 46,8% | 47,9% | 55,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,49 | 0,97 | 1,03 | 0,95 | 0,78 | 0,71 | 0,75 | 0,64 | 0,57 | 0,46 | 0,53 | 0,66 | 0,51 | 0,41 | 0,59 | 0,57 | 0,66 | 0,59 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,71 | 1,32 | 2,57 | 2,76 | 2,39 | 1,91 | 1,75 | 1,87 | 1,46 | 1,23 | 0,99 | 0,90 | 0,94 | 0,65 | 0,50 | 0,84 | 0,73 | 0,86 | 0,75 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,1% | 6,1% | 6,1% | 5,7% | 5,4% | 7,5% | 3,1% | 6,4% | 4,8% | 4,6% | 6,0% | 3,4% | 9,3% | 6,6% | 11,0% | 15,2% | 14,3% | 24,9% | 24,6% | 20,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 4,4% | 4,0% | 4,5% | 5,0% | 8,5% | 2,8% | 5,9% | 4,2% | 4,4% | 5,1% | 3,0% | 7,6% | 4,2% | 6,9% | 17,2% | 18,0% | 22,5% | 21,3% | 16,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,3% | -11,1% | -2,6% | -0,6% | 0,5% | 1,3% | -2,6% | -1,4% | 1,7% | -2,1% | -1,3% | 2,4% | 6,3% | 2,1% | 106,2% | 3,6% | 6,4% | 3,0% | 7,1% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,2% | -8,9% | -6,1% | -3,8% | 1,3% | 2,8% | -5,0% | -11,9% | -8,0% | -4,4% | -24,4% | -37,8% | -10,5% | -8,2% | -29,3% | -4,9% | 6,7% | 9,4% | -13,2% | -9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1210,00 | -%0,41 | |
| Bharti Airtel Limited | 1899,60 | +%2,46 | |
| HDFC Bank Limited | 729,45 | +%0,36 | |
| ICICI Bank Limited | 1395,50 | +%0,44 | |
| State Bank of India | 960,35 | +%0,04 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2434,50 | +%3,60 | |
| Bajaj Finance Limited | 975,20 | +%1,03 |