KANSAINERKansai Nerolac Paints Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,54 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹87,11 Mr | ₹82,17 Mr | ₹74,10 Mr | ₹63,06 Mr | ₹57,09 Mr | ₹55,33 Mr | ₹48,84 Mr | ₹45,18 Mr | ₹41,30 Mr | ₹36,36 Mr | ₹32,40 Mr | ₹23,80 Mr | ₹22,88 Mr | ₹20,96 Mr | ₹17,00 Mr | ₹14,71 Mr | ₹12,82 Mr | ₹10,74 Mr | ₹10,15 Mr | ₹8,80 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹20,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹66,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,03 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,76 Mr | ₹2,87 Mr | ₹3,19 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,42 Mr | ₹1,08 Mr | ₹351,60 Mn | ₹286,50 Mn | ₹460,90 Mn | ₹511,80 Mn | ₹678,70 Mn | ₹842,30 Mn | ₹745,61 Mn | ₹825,76 Mn | ₹1,10 Mr | ₹936,46 Mn | ₹1,25 Mr | ₹1,27 Mr |
| Net Borç† | -₹22,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹80,52 Mr | ₹78,23 Mr | ₹78,01 Mr | ₹75,43 Mr | ₹63,69 Mr | ₹50,74 Mr | ₹52,80 Mr | ₹54,24 Mr | ₹46,58 Mr | ₹40,53 Mr | ₹37,57 Mr | ₹34,89 Mr | ₹31,65 Mr | ₹28,50 Mr | ₹25,86 Mr | ₹21,39 Mr | ₹17,06 Mr | ₹13,96 Mr | ₹14,00 Mr | ₹12,93 Mr |
| Brüt Kâr | ₹19,31 Mr | ₹18,93 Mr | ₹19,64 Mr | ₹15,82 Mr | ₹13,01 Mr | ₹13,57 Mr | ₹14,50 Mr | ₹14,42 Mr | ₹14,44 Mr | ₹13,31 Mr | ₹10,68 Mr | ₹8,11 Mr | ₹7,32 Mr | ₹6,79 Mr | ₹6,37 Mr | ₹5,42 Mr | ₹4,75 Mr | ₹3,39 Mr | ₹3,67 Mr | ₹3,38 Mr |
| FAVÖK | ₹9,75 Mr | ₹9,42 Mr | ₹10,28 Mr | ₹8,18 Mr | ₹6,49 Mr | ₹8,63 Mr | ₹8,04 Mr | ₹7,53 Mr | ₹7,93 Mr | ₹7,37 Mr | ₹5,85 Mr | ₹4,35 Mr | ₹3,49 Mr | ₹3,21 Mr | ₹3,23 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,71 Mr |
| Net Kâr | ₹5,89 Mr | ₹11,43 Mr | ₹11,85 Mr | ₹4,74 Mr | ₹3,59 Mr | ₹5,30 Mr | ₹5,21 Mr | ₹4,53 Mr | ₹5,14 Mr | ₹5,09 Mr | ₹9,01 Mr | ₹2,74 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,20 Mr | ₹1,05 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 7,28 | 14,12 | 14,65 | 5,85 | 4,44 | 6,55 | 6,45 | 5,60 | 6,37 | 6,29 | 11,15 | 3,39 | 2,57 | 3,60 | 2,67 | 2,55 | 2,05 | 1,27 | 1,48 | 1,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹6,79 Mr | ₹3,40 Mr | ₹6,54 Mr | ₹2,69 Mr | -₹2,10 Mr | ₹5,32 Mr | ₹3,40 Mr | -₹4,20 Mr | ₹361,60 Mn | ₹1,42 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,22 Mr | ₹606,14 Mn | -₹553,75 Mn | -₹1,09 Mr | ₹208,80 Mn | ₹892,75 Mn | ₹1,41 Mr | ₹792,61 Mn | ₹476,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 3,6% | 3,7% | 4,6% | 5,6% | 4,9% | 5,0% | 2,4% | 0,9% | 0,8% | 1,4% | 2,2% | 3,0% | 4,0% | 4,4% | 5,6% | 8,6% | 8,7% | 12,3% | 14,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,95 | 1,05 | 1,20 | 1,12 | 0,92 | 1,08 | 1,20 | 1,13 | 1,11 | 1,16 | 1,47 | 1,38 | 1,36 | 1,52 | 1,45 | 1,33 | 1,30 | 1,38 | 1,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,20 | 1,17 | 1,17 | 1,13 | 0,95 | 0,76 | 0,79 | 0,81 | 0,70 | 0,61 | 0,56 | 0,52 | 0,47 | 0,43 | 0,39 | 0,32 | 0,26 | 0,21 | 0,21 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,0% | 24,2% | 25,2% | 21,0% | 20,4% | 26,7% | 27,5% | 26,6% | 31,0% | 32,8% | 28,4% | 23,2% | 23,1% | 23,8% | 24,6% | 25,4% | 27,8% | 24,3% | 26,2% | 26,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 12,0% | 13,2% | 10,8% | 10,2% | 17,0% | 15,2% | 13,9% | 17,0% | 18,2% | 15,6% | 12,5% | 11,0% | 11,3% | 12,5% | 13,6% | 15,5% | 11,3% | 13,3% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,3% | 14,6% | 15,2% | 6,3% | 5,6% | 10,4% | 9,9% | 8,3% | 11,0% | 12,6% | 24,0% | 7,9% | 6,6% | 10,3% | 8,3% | 9,6% | 9,7% | 7,4% | 8,5% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,4% | 4,3% | 8,4% | 3,6% | -3,3% | 10,5% | 6,4% | -7,7% | 0,8% | 3,5% | 8,5% | 6,4% | 1,9% | -1,9% | -4,2% | 1,0% | 5,2% | 10,1% | 5,7% | 3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1178,90 | +%1,05 | |
| Bharti Airtel Limited | 1819,80 | +%0,74 | |
| HDFC Bank Limited | 712,65 | -%0,19 | |
| ICICI Bank Limited | 1348,70 | -%0,85 | |
| State Bank of India | 948,05 | -%0,94 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2307,90 | +%1,70 | |
| Bajaj Finance Limited | 966,95 | -%1,61 |