KAVDEFENCEKavveri Defence & Wireless Technologies Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $45,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,27 Mr | ₹1,23 Mr | ₹854,03 Mn | ₹790,22 Mn | ₹2,75 Mr | ₹2,85 Mr | ₹3,55 Mr | ₹3,53 Mr | ₹4,91 Mr | ₹6,43 Mr | ₹6,32 Mr | ₹5,85 Mr | ₹5,98 Mr | ₹5,99 Mr | ₹6,19 Mr | ₹4,54 Mr | ₹3,89 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,59 Mr | ₹715,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹177,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹148,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹44,06 Mn | ₹189,26 Mn | ₹0,00 | ₹336.000 | ₹2,10 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,35 Mr | ₹2,30 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,78 Mr | ₹2,37 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,14 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,73 Mr | ₹737,89 Mn | ₹568,00 Mn | ₹160,90 Mn |
| Net Borç† | -₹133,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹84,21 Mn | ₹171,20 Mn | ₹15,86 Mn | ₹28,24 Mn | ₹56,08 Mn | ₹41,41 Mn | ₹45,50 Mn | ₹55,88 Mn | ₹146,91 Mn | ₹254,12 Mn | ₹405,21 Mn | ₹515,13 Mn | ₹1,70 Mr | ₹2,39 Mr | ₹4,54 Mr | ₹3,09 Mr | ₹2,28 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,58 Mr | ₹535,60 Mn |
| Brüt Kâr | ₹22,42 Mn | ₹66,76 Mn | -₹4,56 Mn | -₹55,30 Mn | -₹9,42 Mn | -₹18,67 Mn | -₹12,48 Mn | -₹18,88 Mn | -₹70,86 Mn | -₹51,48 Mn | ₹23,49 Mn | ₹91,50 Mn | -₹28,00 Mn | ₹27,17 Mn | ₹872,82 Mn | ₹572,82 Mn | ₹611,03 Mn | ₹299,82 Mn | ₹193,45 Mn | ₹81,23 Mn |
| FAVÖK | -₹13,93 Mn | ₹40,36 Mn | -₹12,59 Mn | -₹1,56 Mr | -₹12,09 Mn | -₹17,04 Mn | -₹4,64 Mn | -₹10,20 Mn | -₹124,32 Mn | ₹8,22 Mn | ₹53,88 Mn | ₹128,43 Mn | -₹65,46 Mn | -₹91,93 Mn | ₹706,39 Mn | ₹709,03 Mn | ₹525,57 Mn | ₹257,86 Mn | ₹175,06 Mn | ₹63,49 Mn |
| Net Kâr | ₹12,42 Mn | ₹64,07 Mn | -₹13,35 Mn | ₹314,88 Mn | -₹180,91 Mn | -₹164,31 Mn | -₹176,66 Mn | ₹7,67 Mn | -₹297,29 Mn | -₹315,17 Mn | -₹352,62 Mn | -₹378,12 Mn | -₹377,44 Mn | -₹418,97 Mn | ₹480,83 Mn | ₹382,54 Mn | ₹262,17 Mn | ₹90,67 Mn | ₹119,66 Mn | ₹46,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,35 | 1,56 | -0,66 | 15,65 | -8,99 | -8,16 | -8,78 | 0,38 | -14,77 | -15,66 | -17,52 | -18,79 | -18,76 | -23,43 | 26,88 | 33,84 | 25,93 | 9,00 | 12,18 | 4,70 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹95,14 Mn | -₹188,67 Mn | -₹112,16 Mn | -₹154,63 Mn | ₹29,16 Mn | — | -₹47,65 Mn | ₹341,65 Mn | -₹470,22 Mn | -₹31,04 Mn | -₹359,35 Mn | -₹420,38 Mn | ₹607,80 Mn | -₹1,23 Mr | -₹407,22 Mn | -₹448,73 Mn | -₹1,19 Mr | -₹60,79 Mn | -₹140,46 Mn | ₹19,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹19,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 15,3% | 0,0% | 0,0% | 76,4% | 73,5% | 66,3% | 65,3% | 54,4% | 45,9% | 44,0% | 40,6% | 32,3% | 35,8% | 25,3% | 34,7% | 44,4% | 43,0% | 35,6% | 22,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,14 | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,09 | 0,28 | 0,40 | 0,73 | 0,68 | 0,59 | 1,11 | 0,99 | 0,75 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,15 | 0,01 | 0,03 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,13 | 0,23 | 0,36 | 0,46 | 1,52 | 2,14 | 4,07 | 2,76 | 2,04 | 1,70 | 1,41 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,6% | 39,0% | -28,8% | -195,8% | -16,8% | -45,1% | -27,4% | -33,8% | -48,2% | -20,3% | 5,8% | 17,8% | -1,6% | 1,1% | 19,2% | 18,6% | 26,8% | 15,8% | 12,2% | 15,2% |
| FAVÖK Marjı | -16,5% | 23,6% | -79,4% | -5.525,5% | -21,6% | -41,1% | -10,2% | -18,3% | -84,6% | 3,2% | 13,3% | 24,9% | -3,8% | -3,8% | 15,5% | 23,0% | 23,0% | 13,6% | 11,1% | 11,9% |
| Net Kâr Marjı | 14,7% | 37,4% | -84,2% | 1.114,9% | -322,6% | -396,8% | -388,3% | 13,7% | -202,4% | -124,0% | -87,0% | -73,4% | -22,2% | -17,5% | 10,6% | 12,4% | 11,5% | 4,8% | 7,6% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -113,0% | -110,2% | -707,3% | -547,5% | 52,0% | — | -104,7% | 611,4% | -320,1% | -12,2% | -88,7% | -81,6% | 35,7% | -51,3% | -9,0% | -14,5% | -52,4% | -3,2% | -8,9% | 3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |