KERNEXKernex Microsystems India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $300,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹9,19 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,02 Mr | ₹775,31 Mn | ₹922,98 Mn | ₹789,17 Mn | ₹840,87 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,64 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,46 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹270,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,62 Mr | ₹403,23 Mn | ₹279,92 Mn | ₹107,02 Mn | ₹180,54 Mn | ₹202,46 Mn | ₹106,66 Mn | ₹205,35 Mn | ₹256,71 Mn | ₹244,80 Mn | ₹333,59 Mn | ₹279,11 Mn | ₹265,09 Mn | ₹163,49 Mn | ₹179,38 Mn | ₹225,48 Mn | ₹190,32 Mn | ₹110,01 Mn | ₹44,79 Mn | ₹114,89 Mn |
| Net Borç† | ₹1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,30 Mr | ₹1,90 Mr | ₹195,98 Mn | ₹40,40 Mn | ₹66,52 Mn | ₹183,19 Mn | ₹148,81 Mn | ₹81,36 Mn | ₹133,06 Mn | ₹122,72 Mn | ₹117,12 Mn | ₹195,14 Mn | ₹296,73 Mn | ₹281,21 Mn | ₹427,19 Mn | ₹424,73 Mn | ₹40,14 Mn | ₹206,18 Mn | ₹204,52 Mn | ₹228,01 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,70 Mr | ₹544,25 Mn | -₹110,21 Mn | -₹133,79 Mn | -₹73,96 Mn | ₹53,19 Mn | -₹49,51 Mn | -₹64,21 Mn | -₹17,88 Mn | -₹152,56 Mn | -₹86,06 Mn | -₹16,28 Mn | ₹16,31 Mn | ₹56,65 Mn | ₹137,03 Mn | ₹140,65 Mn | -₹63,89 Mn | ₹96,30 Mn | ₹48,26 Mn | ₹136,37 Mn |
| FAVÖK | ₹1,49 Mr | ₹408,08 Mn | -₹177,35 Mn | -₹156,10 Mn | -₹93,37 Mn | ₹39,31 Mn | -₹72,56 Mn | -₹348,06 Mn | -₹101,43 Mn | -₹192,65 Mn | -₹85,32 Mn | -₹60,71 Mn | ₹17,12 Mn | ₹51,19 Mn | ₹91,82 Mn | ₹95,05 Mn | -₹94,18 Mn | ₹37,68 Mn | ₹49,03 Mn | ₹84,17 Mn |
| Net Kâr | ₹883,36 Mn | ₹502,37 Mn | -₹264,12 Mn | -₹198,15 Mn | -₹171,99 Mn | ₹20,17 Mn | ₹34,22 Mn | -₹213,30 Mn | -₹147,16 Mn | -₹40,50 Mn | -₹159,34 Mn | -₹126,42 Mn | -₹21,07 Mn | ₹3,60 Mn | ₹41,30 Mn | ₹43,64 Mn | -₹71,00 Mn | ₹25,08 Mn | ₹37,58 Mn | ₹63,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 52,67 | 29,95 | -16,61 | -14,64 | -13,76 | 1,61 | 2,74 | -17,06 | -11,77 | -3,24 | -12,75 | -10,11 | -1,69 | 0,29 | 3,30 | 3,49 | -5,68 | 2,01 | 3,01 | 5,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹1,36 Mr | ₹27,62 Mn | -₹807,10 Mn | -₹374,38 Mn | -₹71,53 Mn | ₹24,56 Mn | -₹163,81 Mn | -₹245,19 Mn | ₹2,86 Mn | -₹269,04 Mn | -₹95,51 Mn | -₹85,10 Mn | -₹50,46 Mn | -₹6,19 Mn | ₹36,15 Mn | -₹112,11 Mn | -₹199,95 Mn | -₹68,73 Mn | -₹189,56 Mn | -₹116,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹145,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,6% | 17,1% | 17,6% | 10,5% | 23,3% | 21,9% | 13,5% | 24,4% | 21,4% | 18,4% | 21,3% | 17,3% | 15,2% | 10,1% | 10,9% | 13,7% | 12,2% | 7,0% | 3,2% | 7,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,80 | 0,12 | 0,04 | 0,09 | 0,20 | 0,19 | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,12 | 0,17 | 0,17 | 0,26 | 0,26 | 0,03 | 0,13 | 0,15 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,74 | 0,77 | 0,08 | 0,02 | 0,03 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,12 | 0,11 | 0,17 | 0,17 | 0,02 | 0,08 | 0,08 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,6% | 28,7% | -56,2% | -331,2% | -111,2% | 29,0% | -33,3% | -78,9% | -13,4% | -124,3% | -73,5% | -8,3% | 5,5% | 20,1% | 32,1% | 33,1% | -159,2% | 46,7% | 23,6% | 59,8% |
| FAVÖK Marjı | 34,6% | 21,5% | -90,5% | -386,4% | -140,4% | 21,5% | -48,8% | -427,8% | -76,2% | -157,0% | -72,8% | -31,1% | 5,8% | 18,2% | 21,5% | 22,4% | -234,7% | 18,3% | 24,0% | 36,9% |
| Net Kâr Marjı | 20,5% | 26,5% | -134,8% | -490,5% | -258,6% | 11,0% | 23,0% | -262,2% | -110,6% | -33,0% | -136,0% | -64,8% | -7,1% | 1,3% | 9,7% | 10,3% | -176,9% | 12,2% | 18,4% | 28,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -31,7% | 1,5% | -411,8% | -926,8% | -107,5% | 13,4% | -110,1% | -301,4% | 2,1% | -219,2% | -81,5% | -43,6% | -17,0% | -2,2% | 8,5% | -26,4% | -498,2% | -33,3% | -92,7% | -50,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1215,00 | +%3,44 | |
| Bharti Airtel Limited | 1854,00 | +%3,31 | |
| HDFC Bank Limited | 726,85 | +%2,27 | |
| ICICI Bank Limited | 1389,40 | +%3,80 | |
| State Bank of India | 960,00 | +%0,53 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2350,00 | +%1,96 | |
| Bajaj Finance Limited | 965,25 | +%0,86 |