KMCSHILKMC Speciality Hospitals (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $253,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,32 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,64 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,05 Mr | ₹724,76 Mn | ₹595,21 Mn | ₹552,43 Mn | ₹400,16 Mn | ₹312,94 Mn | ₹331,83 Mn | ₹359,58 Mn | ₹344,46 Mn | ₹309,36 Mn | ₹230,69 Mn | ₹210,00 Mn | ₹288,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹500,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹836,76 Mn | ₹894,48 Mn | ₹818,16 Mn | ₹499,45 Mn | ₹287,83 Mn | ₹290,55 Mn | ₹86,18 Mn | ₹103,07 Mn | ₹145,28 Mn | ₹63,41 Mn | ₹106,62 Mn | ₹139,57 Mn | ₹165,96 Mn | ₹157,70 Mn | ₹153,85 Mn | ₹91,73 Mn | ₹155,40 Mn | ₹108,30 Mn |
| Net Borç† | ₹242,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,06 Mr | ₹2,32 Mr | ₹1,77 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,03 Mr | ₹961,80 Mn | ₹822,59 Mn | ₹706,66 Mn | ₹548,29 Mn | ₹425,66 Mn | ₹362,05 Mn | ₹318,36 Mn | ₹287,33 Mn | ₹196,59 Mn | ₹127,97 Mn | ₹85,37 Mn | ₹32,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₹858,32 Mn | ₹550,00 Mn | ₹479,18 Mn | ₹431,01 Mn | ₹385,39 Mn | ₹242,28 Mn | ₹241,69 Mn | ₹206,06 Mn | ₹171,20 Mn | ₹129,41 Mn | ₹75,88 Mn | ₹41,74 Mn | ₹15,81 Mn | ₹66,62 Mn | ₹37,02 Mn | ₹14,56 Mn | ₹13,80 Mn | ₹4,54 Mn |
| FAVÖK | ₹892,47 Mn | ₹582,26 Mn | ₹484,11 Mn | ₹421,77 Mn | ₹376,89 Mn | ₹236,52 Mn | ₹215,83 Mn | ₹162,85 Mn | ₹145,47 Mn | ₹124,80 Mn | ₹80,54 Mn | ₹57,18 Mn | ₹16,19 Mn | ₹60,73 Mn | ₹34,59 Mn | ₹14,62 Mn | ₹8,24 Mn | -₹5,21 Mn |
| Net Kâr | ₹467,34 Mn | ₹214,27 Mn | ₹303,79 Mn | ₹266,88 Mn | ₹237,26 Mn | ₹127,80 Mn | ₹117,43 Mn | ₹86,08 Mn | ₹66,52 Mn | ₹53,54 Mn | ₹32,14 Mn | ₹1,24 Mn | -₹2,96 Mn | ₹9,36 Mn | ₹8,03 Mn | -₹45,15 Mn | -₹4,16 Mn | ₹11,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,87 | 1,31 | 1,86 | 1,64 | 1,45 | 0,78 | 0,72 | 0,53 | 0,41 | 0,33 | 0,20 | 0,01 | -0,02 | 0,06 | 0,05 | -1,81 | -0,06 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹562,16 Mn | -₹146,76 Mn | -₹404,59 Mn | -₹106,56 Mn | ₹160,89 Mn | -₹151,82 Mn | ₹73,24 Mn | ₹120,70 Mn | -₹40,48 Mn | ₹45,63 Mn | ₹32,77 Mn | ₹25,53 Mn | -₹8,47 Mn | -₹25,20 Mn | -₹59,75 Mn | -₹50,48 Mn | -₹34,17 Mn | -₹25,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹166,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,2% | 31,3% | 31,0% | 27,3% | 22,1% | 27,7% | 11,9% | 17,3% | 26,3% | 15,8% | 34,1% | 42,1% | 46,2% | 45,8% | 49,7% | 39,8% | 74,0% | 37,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,81 | 0,67 | 0,85 | 1,04 | 0,98 | 1,33 | 1,38 | 1,28 | 1,37 | 1,36 | 1,09 | 0,89 | 0,83 | 0,64 | 0,55 | 0,41 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,10 | 0,84 | 0,74 | 0,65 | 0,49 | 0,46 | 0,39 | 0,34 | 0,26 | 0,20 | 0,17 | 0,15 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,1% | 23,7% | 27,0% | 27,7% | 28,3% | 23,6% | 25,1% | 25,1% | 24,2% | 23,6% | 17,8% | 11,5% | 5,0% | 23,2% | 18,8% | 11,4% | 16,2% | 13,9% |
| FAVÖK Marjı | 29,2% | 25,1% | 27,3% | 27,1% | 27,7% | 23,0% | 22,4% | 19,8% | 20,6% | 22,8% | 18,9% | 15,8% | 5,1% | 21,1% | 17,6% | 11,4% | 9,6% | -15,9% |
| Net Kâr Marjı | 15,3% | 9,3% | 17,1% | 17,1% | 17,4% | 12,5% | 12,2% | 10,5% | 9,4% | 9,8% | 7,5% | 0,3% | -0,9% | 3,3% | 4,1% | -35,3% | -4,9% | 33,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,4% | -6,3% | -22,8% | -6,8% | 11,8% | -14,8% | 7,6% | 14,7% | -5,7% | 8,3% | 7,7% | 7,1% | -2,7% | -8,8% | -30,4% | -39,4% | -40,0% | -77,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1167,80 | +%0,77 | |
| Bharti Airtel Limited | 1797,20 | +%1,04 | |
| HDFC Bank Limited | 714,95 | +%1,43 | |
| ICICI Bank Limited | 1361,60 | +%1,61 | |
| State Bank of India | 953,35 | +%1,31 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2262,00 | +%6,45 | |
| Bajaj Finance Limited | 981,50 | +%2,53 |