KMSUGARK.M. Sugar Mills Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹7,54 Mr | ₹7,33 Mr | ₹7,82 Mr | ₹7,07 Mr | ₹6,46 Mr | ₹6,28 Mr | ₹5,35 Mr | ₹4,93 Mr | ₹3,26 Mr | ₹3,87 Mr | ₹2,83 Mr | ₹3,31 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,44 Mr | ₹0,00 | — | ₹1,42 Mr | ₹699,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,50 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,91 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,01 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,09 Mr | ₹987,33 Mn | ₹1,41 Mr | ₹947,20 Mn | ₹1,46 Mr | ₹1,13 Mr | ₹822,15 Mn | ₹1,00 Mr | ₹968,59 Mn | ₹899,35 Mn | — | ₹510,27 Mn | ₹295,90 Mn |
| Net Borç† | ₹2,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹6,58 Mr | ₹6,56 Mr | ₹6,57 Mr | ₹5,76 Mr | ₹5,48 Mr | ₹5,03 Mr | ₹5,31 Mr | ₹3,90 Mr | ₹4,63 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,53 Mr | ₹4,40 Mr | ₹2,73 Mr | ₹2,55 Mr | ₹3,07 Mr | ₹1,78 Mr | ₹1,51 Mr | ₹3,13 Mr | ₹4,25 Mr | ₹701,60 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,13 Mr | ₹1,13 Mr | ₹883,36 Mn | ₹717,86 Mn | ₹886,09 Mn | ₹837,35 Mn | ₹877,44 Mn | ₹510,87 Mn | ₹208,29 Mn | ₹537,55 Mn | ₹438,43 Mn | ₹366,85 Mn | ₹304,53 Mn | ₹135,95 Mn | ₹212,15 Mn | -₹87,76 Mn | ₹114,20 Mn | -₹34,60 Mn | ₹268,12 Mn | ₹103,40 Mn |
| FAVÖK | ₹906,37 Mn | ₹844,47 Mn | ₹717,72 Mn | ₹505,39 Mn | ₹758,50 Mn | ₹635,57 Mn | ₹509,39 Mn | ₹383,41 Mn | ₹177,00 Mn | ₹471,37 Mn | ₹302,32 Mn | ₹266,07 Mn | ₹321,56 Mn | ₹181,87 Mn | ₹130,24 Mn | ₹3,33 Mn | ₹264,32 Mn | ₹89,70 Mn | ₹272,71 Mn | ₹95,60 Mn |
| Net Kâr | ₹534,24 Mn | ₹355,52 Mn | ₹280,93 Mn | ₹232,15 Mn | ₹414,69 Mn | ₹262,42 Mn | ₹185,26 Mn | ₹241,55 Mn | ₹188,65 Mn | ₹371,13 Mn | ₹116,91 Mn | ₹59,90 Mn | ₹126,02 Mn | -₹62,42 Mn | -₹112,18 Mn | -₹182,97 Mn | ₹42,16 Mn | -₹122,70 Mn | ₹97,24 Mn | ₹43,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,81 | 3,86 | 3,05 | 2,52 | 4,51 | 2,85 | 2,01 | 2,63 | 2,05 | 4,03 | 1,27 | 0,65 | 1,37 | -0,68 | -1,22 | -1,99 | 0,46 | -1,32 | 1,06 | 2,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹312,20 Mn | ₹19,46 Mn | -₹87,76 Mn | -₹147,62 Mn | -₹126,72 Mn | -₹248,80 Mn | -₹371,87 Mn | -₹203,59 Mn | ₹455,85 Mn | -₹430,69 Mn | ₹534,74 Mn | -₹305,35 Mn | -₹274,49 Mn | ₹250,95 Mn | -₹25,80 Mn | -₹115,34 Mn | ₹162,38 Mn | — | -₹252,37 Mn | -₹98,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹518,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,1% | 38,4% | 37,2% | 37,9% | 34,7% | 32,0% | 32,5% | 22,0% | 30,3% | 36,5% | 33,5% | 44,0% | 70,6% | 75,2% | 73,6% | 67,2% | — | — | 35,9% | 42,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,87 | 0,90 | 0,84 | 0,81 | 0,85 | 0,80 | 0,99 | 0,79 | 1,42 | 0,87 | 1,25 | 1,33 | 1,71 | 2,33 | 2,25 | 1,24 | — | — | 2,99 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,68 | 1,68 | 1,68 | 1,47 | 1,40 | 1,28 | 1,36 | 1,00 | 1,18 | 0,86 | 0,90 | 1,12 | 0,70 | 0,65 | 0,78 | 0,45 | 0,39 | 0,80 | 1,08 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,2% | 17,2% | 13,4% | 12,5% | 16,2% | 16,7% | 16,5% | 13,1% | 4,5% | 16,0% | 12,4% | 8,3% | 11,2% | 5,3% | 6,9% | -4,9% | 7,6% | -1,1% | 6,3% | 14,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 12,9% | 10,9% | 8,8% | 13,8% | 12,6% | 9,6% | 9,8% | 3,8% | 14,0% | 8,6% | 6,0% | 11,8% | 7,1% | 4,2% | 0,2% | 17,5% | 2,9% | 6,4% | 13,6% |
| Net Kâr Marjı | 8,1% | 5,4% | 4,3% | 4,0% | 7,6% | 5,2% | 3,5% | 6,2% | 4,1% | 11,0% | 3,3% | 1,4% | 4,6% | -2,5% | -3,7% | -10,3% | 2,8% | -3,9% | 2,3% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 0,3% | -1,3% | -2,6% | -2,3% | -4,9% | -7,0% | -5,2% | 9,9% | -12,8% | 15,2% | -6,9% | -10,1% | 9,9% | -0,8% | -6,5% | 10,7% | — | -5,9% | -14,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Reliance Industries Limited | 1211,20 | -%0,31 | |
| Bharti Airtel Limited | 1905,00 | +%2,75 | |
| HDFC Bank Limited | 728,85 | +%0,28 | |
| ICICI Bank Limited | 1397,00 | +%0,55 | |
| State Bank of India | 962,60 | +%0,27 | |
| Tata Consultancy Services Limited | 2465,00 | +%4,89 | |
| Bajaj Finance Limited | 982,10 | +%1,75 |